Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowanie Play karty z abonamentu

Doładowanie Play karty z abonamentu

LuiN 14 Lipca 2008 12:51

0 0

Play oferuje nową usługę, która pozwala zasilić z abonamentu konto użytkownika posiadającego telefon w ofercie Play na kartę lub Play mix.

Posiadacze abonamentu w Play mogą już korzystać z usługi Doładowanie z telefonu numeru na kartę lub MIX w Play, która pozwala, po uprzedniej aktywacji zasilać telefony swoich bliskich ze środków, z doliczeniem kwoty doładowania do najbliższego rachunku.

Usługę można aktywować lub dezaktywować w droga internetową poprzez Play 24 lub dzwoniąc do biura obsługi klienta pod numerem 790 500 500 oraz * 500 z telefonu w Play.




Doładowania realizowane są poprzez wprowadzenie numeru *111#, zatwierdzenie go zieloną słuchawką i przejście do sekcji usług, lub wprowadzenie numeru *111*15*1# i zatwierdzenie go zieloną słuchawką. W obu przypadkach proszeni będziemy o podanie numeru telefonu, którego konto ma być zasilone oraz wartość doładowania. Doładowania dokonać można również poprzez stronę operatora (zakładka usługi).

Wartość doładowania musi zawierać się w przedziale od 10 do 100 zł w zaokrągleniu do złotówki. Kwota, którą zasili się konto użytkownika telefonu jest wartością brutto. W ciągu miesiąca można wykorzystać łącznie 150 zł na doładowania.

Zobacz: Regulamin promocji Doładowanie z telefonu numeru na kartę lub MIX w Play.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~te`  2008-07-14 13:01:07  host: alicja1.ztpnet.pl

    Fajnie, chodz rozumiem ze tracimy na tym bonusowe minuty ? ;)

  • 0

    2. ~mirekb  2008-07-14 13:04:08  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    regulamin w pdf trzeba miec,czy do starej playkartye do 50 daja 20 mnie interesuje

  • 0

    3.  2008-07-14 13:05:13

    jak jeszcze dadza mozliwosc transferow srodkow miedzy play-kartami do bedzie super!

  • 0

    4. ~andre  2008-07-14 13:38:17  host: aaze78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do mirekb tak dają 20 i ogólnie stara jest lepsza!

  • 0

    5. ~  2008-07-14 13:44:38  host: f142-060.opera-mini.net

    W Plusie to bylo od dawna

  • 0

    6. ~  2008-07-14 15:45:32  host: 88-199-31-230.tktelekom.pl

    w orange też :p i + 20% więcej w sieci jeszcze można zgarnąć :]

  • 0

    7. ~skalarek  2008-07-14 15:46:06  host: nat10.siec.alfa.pl

    @spiro za dużo kart rozdają na razie by pozwalać na transfer środków :)

  • 0

    8. ~skalarek  2008-07-14 15:47:37  host: nat10.siec.alfa.pl

    teraz w Play już pełna wygoda jest ;)

  • 0

    9. ~:))  2008-07-14 16:13:14  host: chello089076161248.chello.pl

    do 3 - no może jeszcze doładowanie z tej samej karty - mnie to by nawet pasowało... ale... :)))

  • 0

    10.  2008-07-14 16:34:05

    4- w starej play karcie bonusowe zlotowki przechodzily do 3m-c a pozniej trzeba bylo doladowac aby znow zlotowki przechodzily czy sie myle?

  • 0

    11. ~Roman  2008-07-15 09:06:45  host: gba170.internetdsl.tpnet.pl

    Nowością tego nazwać nie można. Od dawna doładowuję w ten sposób mojej córce telefon w Orange. Przypadkiem się dowiedziałem o dwóch promocjach, które wprowadzili w orange go i dzięki którym dostała mnóstwo minut. Zapytam co z nimi zrobiła jak przyjdzie po kolejne doładowanie.

  • 0

    12. ~  2008-07-15 09:48:56  host: f96-023.opera-mini.net

    Lipa! Kwota doladowania jest doliczana do rachunku. W Erze, w pakietach kwotowych nie jest dopisywana tylko pomniejsza pakiet. Kolejne zdzierstwo Play!

  • 0

    13. ~Dario  2008-07-15 10:00:10  host: ip-89-174-120-220.multimo.gtsenergis.pl

    @up: Wlasnie takiej informacji szukalem w komentarzach ;)

  • 0

    14. ~miki  2008-07-16 14:29:31  host: 77-254-150-168.adsl.inetia.pl

    czy ktoś dokonywał przeniesienia praw abonenta /osoby fizycznej/ na firmę ? Staram się o to juz 4 miesiąc a Play co chwile wymyśla jakieś trudności a to że brak zaświadczenia z ZUS-u a to że brak REGONU kiedy to wszystkie te dokumenty w mojej obecności zostały przesłane do centrali. Może ktoś poradzi co dalej robić? Czy moge im wypowiedzieć umowę? Niby firma która chce wejść na rynek a z byle powodu robi problemy.

  • 0

    15. ~vasyll  2008-07-17 14:04:48  host: ip-213-17-162-22.project4.pl

    Bonusy są dodawane zgodnie z ce3nnikiem dla danej taryfy :)

  • 0

    16. ~felikat  2008-07-17 16:21:04  host: m192.c152.petrotel.pl

    w Plusie i Orange od dawna jest taka możliwość. Dodtakowo można zgarnąć bonusy

Dodaj swoją opinię