Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania za picie Pepsi

Doładowania za picie Pepsi

LuiN 20 Maja 2009 18:53

0 0

W ramach promocji zorganizowanej przez Pepsi Cola General Bottlers Poland miłośnicy napojów tego producenta mogą otrzymywać darmowe doładowania telefonów na kartę, w zamian za kody umieszczone pod nakrętkami napojów.

Kody znaleźć można pod nakrętkami napojów Pepsi Cola, Pepsi Light, Pepsi Max i Pepsi Twist (pojemność butelki min. 0,5 l). 8 zebranych kodów zamienić można na doładowanie o nominale 10 zł - tu uwaga, jest to nagroda gwarantowana, a nie loteria.




Kody przesyłać można SMS-em lub przez stronę internetową pepsi.pl - drugi wariant omija opłatę w wysokości 61 gr za każdy z SMS-ów wysłanych pod numer 70123. Kody biorą także udział w codziennych losowaniach konsol Xbox 360.

Promocja trwa do końca sierpnia.

Źródło tekstu: Pepsi     

Dodaj do:
w sumie: 95
  • 0

    76. ~  2009-08-01 12:47:05  host: t08-07.opera-mini.net

    Nie wiem czemu ale mi 01.07 z rana doładowali, może kody też trzeba umieć wysyłać;-)

  • 0

    77. ~Magda  2009-08-01 17:41:17  host: blackwood.cyberlex.pl

    Nie wiem czemu się tak burzycie. Ja zbierałam kody i doładowywałam konta, ale jak były jeszcze dostępne doładowanie to było na stronie PEPSI wyraźnie napisane: "doładowania do końca sierpnia lub DO WYCZERPANIA DOŁADOWAŃ" ludzie! to żadne oszustwo, po prostu jak są takie promocje to trzeba z nich korzystać na samym początku a nie czekać do ostatniego momentu. Pozdrawiam

  • 0

    78. ~  2009-08-01 17:48:25  host: 193.59.116.1

    NIE NIE NIE:) jasno w regulaminie pisze "promocja do 31 sierpnia: i koniec kropka!!! a na poczatku lipca tzn.1 to fakt-jeszcze byla promocja:) teraz nie ma, od dwóch tygodni moze. jakos tak. to oszustwo i juz:) zlodzieje:P odsyl;am do regulaminu pepsi jesli ktos nie wierzy:)

  • 0

    79. ~0lya  2009-08-04 12:03:29  host: efj28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja sobie właśnie dziś weszłam na pepsi i miałam sobie doładować 20zł. A tu nie ma takiej możliwości. Ja się tak nie bawię. Co jak co jednak wole Cole po tej akcji. Bo oni to przynajmniej zasczegaja sobie prawo do wycowania kacji ale wczesniej slad maile. ze akacja sie konczy. UNFAIR. Nagroda gwarantowana chyba teraz nie maja byc te gazety na telefon...bo jesli to sa te gwarantowane oprocz doladowan...to zalosne... Po co mi cos takiego?

  • 0

    81. ~max  2009-08-13 13:34:21  host: 088156236100.belchatow.vectranet.pl

    jak wszędzie, jedna wielka banda oszustów, nigdy więcej pepsi

  • 0

    82. ~dd  2010-05-10 23:30:51  host: 83.175.158.151.koba.pl

    podłączyć akumulator pod jajcy

  • 0

    83. ~tomek  2010-07-31 21:50:41  host: chello089074216002.chello.pl

    nie wiem skąd bierzecie te informacje ale przed chwila załadowałem konto w plusie kwota 10 PLN'ow i kosztowało to 10 kodów wszystkie wpisywałem na stronce wiec wszystko działa w 100% widzę ze komuś zależy by jak najmniej ludzi z tego skorzystało

  • 0

    84. ~karo  2010-08-07 13:57:10  host: nat5.promax-ck.pl

    nie wiem jak wy ale jak kilka krotnie doładowałem tel z tych kodów

  • 0

    85. ~nici  2010-08-13 19:44:34  host: public54685.xdsl.centertel.pl

    pepsi to oszuści kto jestest tym samym zdaniem

  • 0

    86. ~głupie PEPSI  2010-08-13 23:10:17  host: 178.183.236.240.dsl.dynamic.eranet.pl

    na zakrętkach wyraźnie pisze że do 31.08.2010 a jak chciałem dołądować ( 13.08 ) to nie ma już takiego czegoś , tylko jakieś E-gadżety ;/ a tyle miałem zakrętek .

  • 0

    87. ~qurwa!  2010-08-14 09:20:27  host: 62.87.237.100

    ja 30.07 miałem 41 kodów i chciałem jeszcze do 50 dozbierac aby na orange 50zł doładowac to mi wczoraj 13.08 już nie chciało. teraz mam 51 kodów na *** które mi jeszcze pewno 31.08 skasują ! za same smsy wyjebalem chyba 20zł, bo nie kazdy przez neta szedł :( CI W PEPSI TO OSZUSCI !!!

  • 0

    89. ~JA  2010-08-16 12:19:04  host: icr147.internetdsl.tpnet.pl

    pisze jak wół PULA DOŁADOWAŃ ZOSTAŁA WYCZERPANA!!

  • 0

    90. ~ludzie !  2010-08-19 15:33:06  host: dynamic-78-8-143-67.ssp.dialog.net.pl

    Rozumiem że jesteście poirytowani, ale wyraźnie było napisane że ilość doładowań jest ograniczona..

  • 0

    91. ~kolo  2011-07-14 22:02:30  host: 213.216.106.177

    co wy gadacie za głupoty ja już se doładowałem konto ze 4 razy i to nie jest żaden kit

  • 0

    92. ~krol  2011-07-20 19:56:52  host: afmi4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ogarnij dupsko kolo spojrz na date tych postow;d

  • 0

    93. ~marcin  2011-07-23 18:03:17  host: apn-95-40-1-227.dynamic.gprs.plus.pl

    to sa zlodzieje mam na koncie 65 kodow i juz nie moge wymienic na doladowanie!zlodzieje i oszusci!!

  • 0

    94. ~Doładowania się skończyły  2011-08-03 14:21:46  host: 89-68-72-20.dynamic.chello.pl