Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania w Idei przelewem bankowym

Doładowania w Idei przelewem bankowym

WitekT 24 Listopada 2004 15:01

0 0

PTK Centertel, operator sieci IDEA uruchomił z dniem 24 listopada nową możliwość doładowania konta w usłudze przedpłaconej (prepaid) z wykorzystaniem przelewu bankowego. Dotyczy to doładowań kont prepaid w ofertach Jedna Idea na Kartę, Jedna Idea Mix, Idea POP, Dla Każdego, Idea Mix, Abonament Limitowany oraz Nowy Mix dla Firm - dokonywanych ze strony internetowej www.idea.pl.

Usługa jest przeznaczona dla posiadaczy kont bankowych. Nowa forma płatności jest szczególnie korzystna dla klientów bankowości internetowej Banku PeKaO SA, ING Banku Śląskiego, Kredyt Banku, gdzie w przypadku dokonania przelewu w godzinach pracy systemów transakcyjnych konto telefonu jest doładowane w ciągu 2 do 4 minut od wykonania przelewu. Każdy klient ma możliwość cyklicznego doładowania dowolnego numeru Jedna Idea na kartę, Jedna Idea Mix, POP, Dla Każdego, Idea Mix, Abonament Limitowany oraz Nowy Mix dla Firm ze swojego konta bankowego także przez zlecenie stałe (Direct Debit).
Usługa jest skierowana również do firm. Za każde doładowanie telefonów pracowników system automatycznie generuje fakturę, która jest wysyłana do klienta. Płatność przelewem bankowym dokonywana jest na podstawie szczegółowych informacji, jakie klient uzyskuje po wyborze kwoty doładowania i formy płatności na stronie internetowej www.idea.pl.

Jest to kolejna forma płatności przygotowana i obsługiwana przez PTK Centertel oraz firmę Blue Media.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet