Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania TT na stacjach Orlenu

Doładowania TT na stacjach Orlenu

WitekT 16 Lutego 2005 11:50

0 0

Od 15. lutego użytkownicy Era Tak Tak mogą w prosty, szybki i wygodny sposób uzupełnić konto na stacjach paliw PKN Orlen.

Aby doładować konto telefonu wystarczy poprosić o kupon doładowujący Era Tak Tak. Po ustaleniu kwoty doładowania sprzedawca wydrukuje z terminala kupon o uprzednio ustalonej wartości - 20, 50, 100 lub 150 zł.
Kupon Era Tak Tak zawiera numer seryjny, numer doładowujący, wartość brutto Elektronicznego Kuponu oraz datę ważności, w ramach której użytkownik może uzupełnić konto Era Tak Tak. Aby doładować konto należy wybrać specjalny kod (*111*; 14-cyfrowy kod uzupełniający; #) , a następnie zatwierdzić wpisany kod klawiszem Zadzwoń.
Uwaga: wcześniej podana była informacja, że specjalnym kodem jest (*109*; 14-cyfrowy kod uzupełniający; #). Sieć Era poinformowała o pomyłce w komunikacie prasowym.

Informacja o stanie i dacie ważności konta zostanie wysłana na numer doładowanego telefonu w ciągu kilku minut.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2008-02-12 17:22:19  host: xdsl-6584.zgora.dialog.net.pl

    yjnjb

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet