Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania TakTaka i Heyah w Multibanku

Doładowania TakTaka i Heyah w Multibanku

WitekT 3 Sierpnia 2005 11:00

0 0

MultiBank uruchomił usługę doładowania telefonów przez Internet na stronie www.multibank.pl oraz możliwość zasilenia kont Tak Tak na stronie www.doladowania.era.pl.

Obecne rozszerzenie usługi pozwoliło na skierowanie jej do wszystkich klientów Banku posiadających telefon na kartę w dowolnej sieci. Zasilenia odbywają się z wykorzystaniem bezpiecznej płatności MultiTransfer. Po podaniu numeru telefonu i dokonaniu płatności klienci otrzymują na podany nr telefonu SMS-a potwierdzającego dokonanie doładowania konta. Kwota zasilenia konta może być wybrana z przedziału od 10 do 500 zł dla Tak Tak oraz od 20 do 500 zł dla Heyah.
Doładowanie jest łatwe i przyjazne, system wskazuje użytkownikowi kolejne kroki przeprowadzania transakcji. Osoby zasilające telefon mają możliwość otrzymania faktury za usługę, wystarczy, że zaznaczą to w systemie, a faktura zostanie dostarczona drogą mailową. Obsługą techniczną doładowań zajmuje się spółka Blue Media.

Źródło tekstu: Blue Media     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~protest  2005-08-03 13:19:00  host: dqd243.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no to troszke multibank sie spoznił ale przynakmniej w końcu mu sie udało tę usługę wprowadzić era to ma do tych bankó cierpliwość

 • 0

  2. ~robur  2005-08-03 13:40:00  host: dqa28.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no w końcu prepaidy ery są dostępne w multibanku a juz myślałem że sie nie doczekam

 • 0

  3. ~nomad  2005-08-03 13:41:00  host: dqa25.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no to widać abnki poszły po rozum do głowy i zaczynają współpracować z wszystkimi operatorami a nie tylko z tymi gdzie kuzyni pracuja

 • 0

  4. ~robin  2005-08-03 17:56:00  host: dqa41.neoplus.adsl.tpnet.pl

  i to mnie bardzo cieszy moja sieć już est w mbanku :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet