Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania Simplusa i POP-a w MultiBanku

Doładowania Simplusa i POP-a w MultiBanku

WitekT 18 Kwietnia 2005 17:17

0 0

MultiBank we współpracy z Plus GSM i Idea POP oraz z firmą Blue Media, autorem mobilnych rozwiązań dla sektora finansowego, uruchomił usługę umożliwiającą klientom MultiBanku zasilanie kont telefonów przedpłaconych przez Internet.

Zasilenia odbywają się z wykorzystaniem bezpiecznej płatności MultiTransfer. Po podaniu numeru telefonu i dokonaniu płatności klienci otrzymują na podany numer telefonu SMS-a potwierdzającego dokonanie aktualizacji konta. Kwota zasilenia konta może być wybrana z przedziału od 10 do 150 złotych, zaokrąglonych do pełnych złotówek, dla operatora Plus GSM oraz stała kwota 25zł, 50zł, 100zł, 150zł dla operatora Idea.
MultiBank jest już 6. bankiem oferującym usługi zasilenia kont telefonów komórkowych przez Internet.

Bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji uzyskano dzięki wprowadzonym zabezpieczeniom opartym na nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązaniach stosowanych w bankach. Cały proces zarówno zakupu, jak i autoryzacji odbywa się w połączeniu szyfrowanym SSL i nikt poza stronami realizującymi zlecenie nie ma do nich dostępu. Korzystanie z systemu możliwe jest przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu bez wychodzenia z domu. Sprzedaż doładowań oraz obsługa systemu od strony technicznej realizowana jest przez firmę Blue Media.

Źródło tekstu: Blue Media, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Peterq  2005-04-18 17:23:00  host: 84-224.212-33.bia.tkb.net.pl

    fajnie przyda sie

  • 0

    2. ~jurek  2005-04-18 18:18:00  host: dps46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem czy ktos w tych sieciach z tego skorzysta, patrzac na jakosc uslug operatorów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet