Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania Simplus on-line przelewem bankowym

Doładowania Simplus on-line przelewem bankowym

sirmark 29 Lipca 2004 15:42

0 0

Plus GSM jako pierwszy w Polsce uruchomił możliwość zasilenia konta w usłudze przedpłaconej z wykorzystaniem przelewu bankowego. Dotyczy to zasileń kont Simplus i mixPlus dokonywanych ze strony internetowej http://zasilenia.simplus.pl

Usługa jest przeznaczona dla posiadaczy kont bankowych. Nowa forma płatności jest szczególnie korzystna dla klientów bankowości internetowej Banku PeKaO S.A., ING Banku Śląskiego, Kredyt Banku, gdzie w przypadku dokonania przelewu w godzinach pracy systemów transakcyjnych konto Simplus jest zasilane w ciągu 2 do 4 minut od wykonania przelewu. Każdy klient ma możliwość cyklicznego zasilania dowolnego numeru Simplus lub mixPlus ze swojego konta bankowego także przez zlecenie stałe.
Usługa jest skierowana również do firm. Za każde zasilenie telefonów pracowników system automatycznie generuje fakturę, która jest wysyłana do klienta. Płatność przelewem bankowym dokonywana jest na podstawie szczegółowych informacji, jakie klient uzyskuje po wyborze kwoty zasilenia i formy płatności na stronie internetowej.

Jest to kolejna forma płatności przygotowana i obsługiwana przez Plus GSM oraz firmę Blue Media, działającą na rynku zaawansowanych usług mobilnych dla sektora finansowego.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet