Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania Sami Swoi w terminalach eService

Doładowania Sami Swoi w terminalach eService

WitekT 2 Czerwca 2005 16:58

0 0

Od 1. maja eService wzbogaciła ofertę elektronicznych doładowań na kartę o usługę Sami Swoi.

Punkty handlowo-usługowe świadczące usługę doładowań na terminalu POS chętnie uzupełniają swój zakres usług o kolejnych opertorów GSM.
Telepompka to możliwość doładowania telefonu komórkowego na kartę operatorów GSM: Polkomtel (Simplus, Sami Swoi), Polskiej Telefonii Cyfrowej (Era Tak Tak, Heyah), PTK Centertel (POP), za pomocą terminali POS. Całość transakcji uzupełniania stanu konta przeprowadzana jest na terminalu płatniczym. Użytkownik telefonu może zapłacić za usługę zarówno kartą płatniczą, jak również gotówką, a jako potwierdzenie doładowania otrzymuje wydruk z terminala oraz SMS z informacją o doładowaniu.

Źródło tekstu: prnews     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet