Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania prepaidów w Pekao24

Doładowania prepaidów w Pekao24

WitekT 8 Lutego 2006 10:30

0 0

Bank Pekao SA uruchomił usługę doładowań telefonów wewnątrz bankowości elektronicznej. Wdrożenie zostało zrealizowane we współpracy z operatorami sieci komórkowych: Era, Orange, Plus i spółką Blue Media.

Transakcję zasilenia telefonu można przeprowadzić logując się do bankowości internetowej banku na stronie www.pekao24.pl. Po zalogowaniu się z górnego menu należy wybrać zakładkę Doładowanie telefonu, która otwiera ekran ze szczegółami doładowania. Pierwsza czynność to wpisanie i powtórzenie zasilanego numeru telefonu. Powtórzenie jest nową funkcjonalnością, która ma służyć wyeliminowaniu pomyłek w podawanym numerze.

Kolejny krok to wybór z listy swojego operatora oraz określenie kwoty doładowania z dokładnością do 1 złotego.

Kwoty doładowań dla poszczególnych sieci są następujące:
Simplus/mixPlus - od 10 do 150 zł,
Heyah - od 20 do 500 zł,
TakTak - od 10 do 500 zł,
Sami Swoi - od 10 do 160 zł,
Orange - wybór jednej z kwot: 5, 25, 50, 100 lub 150 zł.

Po wybraniu kwoty istnieje możliwość zdefiniowania nazwy doładowania i zapisania jej na liście. Nazw doładowań może być tyle ile zasilanych numerów telefonów z danego konta. Jest to kolejna nowość i ułatwienie przy przeprowadzaniu późniejszych doładowań dla tych samych numerów telefonów. Realizacja doładowania zdefiniowanego nie wymaga bowiem dodatkowej autoryzacji kodem jednorazowym.
Następna strona to podsumowanie danych transakcji oraz przeprowadzenie autoryzacji kodem. Po zatwierdzeniu płatności, w ciągu paru minut, następuje realizacja doładowania.

Numer telefonu zdefiniowany wcześniej w serwisie PekaoInternet lub u konsultanta TelePekao można także zasilić poprzez wysłanie SMS-a na numer 3800 o treści: Numer klienta#PIN#14#nazwa doładowania#kwota w pełnych złotych. Po wysłaniu tak skonstruowanego SMS-a telefon zostanie doładowany w ciągu kilku minut.

Usługa dostępna jest także dla firm, które mogą otrzymywać faktury za doładowania drogą mailową po zarejestrowaniu się na stronie Blue Media.

Równocześnie z uruchomieniem doładowań na stronie Banku Pekao SA, doładowania będą mogły być realizowane w serwisie www.xelion.pl.

Źródło tekstu: Blue Media     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2006-02-08 10:59:10

  to jeszcze nie mial?? no coment....

 • 0

  2. ~RaX  2006-02-08 11:30:33  host: n11sw.resetnet.pl

  Kiedy w BGŻ,będzie można doładować przez eIntegrum? Jak narazie można tylko w bankomatach,ale po co wychodzić z domu,skoro można by to było zrobić na miejscu nie ruszając się sprzed komputera!Pozdrawiam!

 • 0

  3.  2006-02-08 16:36:53

  wbk ma taka mozliwosc juz od dawna

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet