Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania prepaid dla klientów Millennium

Doładowania prepaid dla klientów Millennium

WitekT 16 Maja 2005 13:11

0 0

Dzięki współpracy PTK Centertel, Polkomtela i PTC oraz spółce Blue Media, klienci Banku Millennium dołączyli do grona doładowujących swoje telefony on-line.

Podobnie jak w przypadku klientów Banku PKO BP, PEKAO SA, ING i Kredyt Banku, również klienci Banku Millennium mogą korzystać z usługi zasilenia telefonu pre-paid przez Internet. Możliwe jest to przy wykorzystaniu opcji płatności przelewem bankowym. Przeprowadzenie transakcji jest bardzo proste. Osoba doładowująca telefon musi wejść na stronę swojego operatora poświęconą zasileniom, wybrać sposób zapłaty przelewem bankowym, w tytule przelewu wpisać numer telefonu, którego konto ma zostać zasilone oraz dodać informację, że jest się klientem Banku Millennium. Na podstawie zaprezentowanych danych system realizuje przelew bankowy i w ciągu kilku minut podany numer telefonu zostaje doładowany na kwotę równą kwocie przelewu.
Sam proces doładowania on-line jest bezpłatny. Natychmiast po zasileniu klient otrzymuje, na podany wcześniej adres emailowy, informację, że operacja została zrealizowana. Każdy korzystający z usługi ma możliwość otrzymania faktury VAT, która przesyłana jest drogą mailową. Usługa skierowana jest również do firm. Za każde zasilenie telefonów pracowników system automatycznie generuje fakturę, która jest wysyłana do klienta.

Sprzedaż doładowań i obsługę techniczną transakcji, na zasadach outsourcingu, prowadzi Blue Media.

Źródło tekstu: Blue Media     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~lakif  2005-05-16 20:47:00  host: serwer.narwik.waw.pl

    jak zadziala w idei to bedzie cod

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet