Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania POP z abonamentu Orange

Doładowania POP z abonamentu Orange

WitekT 26 Lutego 2006 20:55

0 0
Możliwe jest już doładowanie karty POP z telefonu abonamentowego Orange.

Usługa wydaje się być lepiej zabezpieczona przed potencjalnymi oszustami niż w Erze. Po pierwsze, abonent doładowujący konto musi uruchomić bezpłatnie usługę poprzez kontakt z biurem obsługi klienta. Po drugie – komenda doładowująca konto jest jednoznaczna i wygląda następująco: DOLADUJ [kwota] [numer doładowywany].

SMS wysyłany jest pod numer 8088. Sama wiadomość jest bezpłatna, a doładowanie pojawi się na rachunku doładowującego. W miejsce kwoty należy podać jeden z nominałów dostępnych w sprzedaży zdrapek.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 41
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Szalony  2006-02-27 08:11:43  host: 80.232.117.34

    Mam w Plusie uruchomioną tą usługę cykliczną dla mixplusa i bardzo mi się to podoba że nie trzeba pamiętać o terminach zasileń :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~wlo  2006-02-27 08:34:31  host: asp118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Alienus - to samo możesz także zrobic bezpośrednio z telefonu - bez siadania do komputera (bo wiesz - zaraz jakiś głos będzie, że gdzie w pociągu komputer znajdziesz z dostępem do internetu, zeby komuś kto do Ciebie zadwoni z prośbą zasilić konto ;-)).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~wlo  2006-02-27 08:36:38  host: asp118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    muddy - w Polsce jest tak, że prawo jest ale martwe bo czasem miesiącami i latami nie ma przepisów wykonawczych, bez któych nie da się ani go realizować ani egzekwować ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Krzys1  2006-02-27 08:42:30  host: chello084010226212.chello.pl

    wlo: Problem u Plusa nie jest jedyny. Generalnie trzeba mieć przyznany limit i tylko do tej kwoty możesz doładować. Jakbyć chciał doładowywać np. cztery Mixy z jednego abo to zapomnij. I to jest cała prawda o Plusie. Plus to krowa, która dużo muczy a mało mleka daje. Z całym szacunkiem dla krowy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2006-02-27 08:48:21

    wlo: problem u Plusa nie jest jedyny. Głownym problemem jest możliwość doładowania w ramach przyznanego limitu. Gdybym chciał z telefonu w abonamencie doładować np. kilka kart Mix lub SimPlus to nie da rady i nikt mnie nie pyta czy mnie na to stać. Limit przyzawany jest na pdstawie historii rachunku abonamentowego, czyli absurdalnie. Plus to krowa, która dużo muczy a mało mleka daje. Z całym szacunkiem dla krowy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~wlo  2006-02-27 08:53:43  host: asp118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Owszem - są limity, zależne od abonamentu, rachnków czy nie wiem - wiarygodności abonenta... Ja mam limit 100 zł akurat. Poza tym nie chce mi się wierzyć, że Era czy Orange nie mają limitów...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28.  2006-02-27 09:00:54

    Zadziwiajaca jest ta strona orange. Albo maja nieaktualne informacja albo mają za aktualne a raczej z wyprzedzeniem kilkumiesiecznym. Bo chyba ta usluga nie ruszy tak szybko:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2006-02-27 09:46:12

    Krzys1 a kto by chciał ładować 4 miksy z abo? To już lepiej podejść do bankomatu który funkcję doładowywania obsługuje albo złożyć w banku "zlecenie stałe"... Poza tym szczerze mówiąc nie chciał bym żeby mój telefon wpadł w niepowołane ręce gdyby nie było limitów i np. doładował wszystkie simplusy w najbliższej podstawówce :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~gzik  2006-02-27 13:39:33  host: dqp227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Swoją drogą to śmieszne, że orange, sieć z takimi ambicjami technologicznymi, wprowadza uslugę dopiero teraz, w sytuacji gdy wszyscy już to mają

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~alex  2006-02-27 20:37:30  host: 212.106.128.20

    Mam prosbe! Mam taryfe firma 100 i konczy mi sie umowa. Daja mi (bez tel bo nie chce)20min na wszytkich lub 100 na orange i 100 smsow, umowa na 12m-cy. Co sadzicie o zmianie na POP-a. Pozdro

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~inspiron4150  2006-02-28 09:21:11  host: algo.radman.pl

    WitekT:Czemu nic nie piszecie o dodatkowych 20 PLN dla POP'a do wykorzystania w Orange? Do 3 marca doładować się trzeba w specjalny sposób: wysłać smsem 14-cyfrowy kod z karty za 50zł na bezpłatny numer 880.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~jarekt  2006-02-28 09:44:45  host: ebu24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wlo - masz oczywiscie racje ze w Plusie jest najbezpieczniej ale nie zawsze bezpiecznie idzie w parze z wygodnie i zbytnia komplikacja operacji tez nie jest wskazana. W sumie dodanie kodu to prosta sprawa ale tez nie chcialbym miec pozniej takiego kodu w wychodzacych gdzie mozna by go przeczytac. Ideal bylby gdybys w czasie aktywacji mogl wybrac sobie kod opcjonalnie - Ty nie zdradzalbys swojego pluskodu (choc mozna by wybrac identyczny) a ja moglbym wogule go nie aktywowac (nie mam glowy do tych wszystkich kodow).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~nigdyorange  2006-02-28 19:05:43  host: cd194.internetdsl.tpnet.pl

    Orange to najwięksi pazerniacy jakich widziałem!!!!!! Wyłudzaczy doładowań POP-a traktuja jak święte krowy,a abonentów jakl piąte koło u wozu!!!!! Wypadam od nich niech szukają naiwniakow na Wschodzie!!!! Ich interesuje tylko ZYSK a nie abonent!!!!! Spadam od nich !!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~Plus  2006-03-02 18:54:41  host: clz187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak doładowaci konto w simplusie ??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~smyr  2006-03-21 14:30:44  host: cyx82.internetdsl.tpnet.pl

    mam was w dupie laduje sobie konto w tak taku co 3 dni za free policje mam gdzies pozdro

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~panterka  2008-01-11 21:36:58  host: bqp64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja Ci doładuję. Podaj swój numer... ja tez chce :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40.  2008-03-23 17:05:09

    mam dwa numery era abonament i popa szlo, by doladowac popa z ery ?? odpiszcie prosze :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~  2009-04-19 12:03:22  host: pub-176-62.czarnet.pl

    masakra :D 'dziękujemy za zgłoszenie. Usługa chwilowo niedostępna. Prosimy spróbować ponownie w późniejszym terminie. Pozdrawiamy, Orange. '