Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania Orange w Payback

Doładowania Orange w Payback

WitekT 20 Listopada 2009 13:53

0 0
Od 20. listopada w programie Payback dostępne są już doładowania w Orange za punkty.

Przelicznik standardowy dla całego programu, czyli 1 pkt = 1 gr. Chociaż w przyszłości nie wykluczamy promocji - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Można wybrać dowolne doładowanie od 5 do 200 zł, które przedłużają czas ważności konta w taki sam sposób, jak tradycyjne zasilenia. Biorąc pod uwagę przelicznik, doładowanie za 5 zł kosztuje 500 punktów, za 50 zł - 5 tys, a za 100 zł - 10 tys. punktów.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 104
  • 0

    85. ~tomala  2009-11-21 15:23:52  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    widze ze do niektorych juz dociera ze ten program payback jest slaby.

  • 0

    86. ~mirekb  2009-11-21 17:16:35  host: apn-77-112-200-188.dynamic.gprs.plus.pl

    @84 wiesz kiedy sie to zmieni??jak definicja abonenta wejdzie na mix i prepaid,to oznacze ze w Polsce nie szybko sie to uda zrobic.lobby 4mno jest bardzo silne w tym zakresie.uzytkowników można olewac na maxa i nie tylko play tak robi..co do paybacku zaraz odpale stary sim orange i załaduje za1000pkt tj 10pln.a nóż cos zmienią z doładowaniami na gorsze ;-)

  • 0

    87. ~  2009-11-21 20:39:48  host: v03-15.opera-mini.net

    @84. Nie Ty jeden masz takie problemy. Koledze zabrało kasę za pakiet netowy na karcie voice a pakietu nie aktywowało i też reklamacji nie przyjęli bo prepaid nie zarejestrowany. Wkurzył się i zrezygnował z Fresha. Myślę, że takich perełek Play ma więcej.

  • 0

    88.  2009-11-21 21:54:03

    Gdyby ktos chcial doladowania innych operatorow, to zawsze mozna w Realu czy BP wziac bon za punkty i kupic za niego doladowanie - wyjdzie to samo, co w przypadku Orange.

  • 0

    89. ~ghghfgfghfg  2009-11-21 21:58:25  host: bxa83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    84: oto inna odpowiedz Pani Krakowiak - http://www.wykop.pl/link/261431/poziom-obslugi-biura-obslugi-kli enta-play

  • 0

    90. ~art  2009-11-24 08:46:28  host: public21348.cdma.centertel.pl

    Tylko teraz bon na 50 zł w Realu to 5000 punktów a przedtem (program 10)wystarczyło ok 1200

  • 0

    91. ~  2009-11-24 15:16:15  host: 94.254.155.161

    Gdzie niby mogę doładować konto Orange za punkty Payback? I jak wystąpić z tego goownianego programu? :/

  • 0

    92. ~DASTI  2009-11-24 16:14:38  host: heniek.tsi.tychy.pl

    Co to ma być do jasnej cholery?Pamiętam jak reklamowali to gówno przed zamknięciem profitu jaki to wspaniały program dający o wiele więcej możliwości ale nie napisali że nie dotyczy to klientów orange tylko szefostwa w krawatach.TOTAL KICZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    93. ~Stefn  2009-11-24 19:56:29  host: 212.122.223.77

    Jak się można z tego wypisac? Bo kartę juz zniszczyłem. Totalny kicz :)

  • 0

    94.  2009-11-25 11:59:25

    Musieliby mi dopłacić kilka tysięcy zł żebym sie zarejestrował w Payback`u i podał dane nt. dochodów:))

  • 0

    95. ~axel  2009-11-25 12:44:18  host: doi107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh, program dopiero co ruszył, a już ludzie pytają jak się z niego wypisac. no alee takie zasady rzeczywiście zniechęcają

  • 0

    96.  2009-11-25 14:38:35

    Teraz dali 3-krotną punktację za zasilenie prepaidów Orange: Za doładowanie 100zł dostaniemy nie jak wcześniej 50punktów Payback, ale 150 punktów, za doładowanie 200zł-dostaniemy nie 100, ale 300 punktów Payback:)Nawet jeśli ta "promocja" byłaby bezterminowa, na doładowanie z punktów Payback za 50zł przyjdzie mi w przypadku doładowań regularnych 100zł co 5 miesięcy czekać ponad 13 lat:) 5000punktów/150punktów za doładowanie za 100zł co 5 miesięcy to konieczność dokonania ponad 33 zasileń po 100zł. Jeśli co 5 miesięcy , to znaczy 167 miesięcy, a więc ponad 13 lat. Dziękuję, nie skorzystam z promocji, nie skorzystam z Paybacka:) Po 3 latach i tak mi skasują punkty na koncie. Buhahaha.

  • 0

    97.  2009-11-25 18:37:03

    Gdzie można wymienić te punkty na doładowanie???

  • 0

    98.  2009-11-25 19:34:22

    pytanie już nie aktualne.

  • 0

    99. ~Profit  2009-11-26 16:46:41  host: chello089075049195.chello.pl

    Profit w orange na początku był w miarę, potem go zepsuli i na koniec zmienili na coś co wywołuje wręcz wściekłość klientów. 13 lat bycia "na smyczy" żeby wyciułać 50 zł, a ktoś podał przykład, że po wydaniu ok. 8000 zł możemy dostać za punkty -otwieracz wart 30 zł :)))

  • 0

    100. ~misiek  2009-11-26 22:30:41  host: 188.33.95.114

    10tys. punktów? to chyba zakupy w realu za 5tys. złotych, kto tu pisał że w realu łatwiej nazbierać? program payback to badziew, w carrefourze dają za każde zakupy jakieś doładowania a tu trzeba czekać do zakupu telewizora żeby doładować konto za 100zł

  • 0

    101. ~Wizard  2009-11-30 08:56:42  host: public-gprs76085.centertel.pl

    ogólnie payback jest do D nie wspomne jak bP wrzucilo zamiast Mediamarkt jakis MIX electronic dziadowski a media do shell przeszło,cóż zmienilem stacje dot. tankowania firmowej fury :) a orange cóż jakby nie to ze za reklamacje i profit mam kolosalne sumki przez 2mce jeszcze a place 50zl abo i mam kwote 135zł do wykorzystania NA WSZYSTKO to dawno bym emigrowal :) coz plus jednak tez nie ma 100% zasiegu total PL. a tak do sierpnia mam umowe :) Pozdrawiam ORANGEutany i ich marketing :) i trademarketing

  • 0

    102. ~ads  2009-12-22 01:47:38  host: 093105168073.bielskobiala.vectranet.pl

    ja lubie payback

  • 0

    103. ~Justyna  2010-01-07 14:28:13  host: 91.123.185.17.koba.pl

    Ten program to oszustwo. W profit przynajmniej za regularne doładowania przynajmniej raz w roku udało mi się za free doładować za 50 zł. Tutaj przez 5 lat chyba tyle nie nazbieram, bo nie mam samochodu, a zamiast Reala mam pod blokiem Auchan. Bez sensu, jak zawsze dużo szumu a potem tylko oszustwo.

  • 0

    104. ~Łukasz  2010-04-09 19:52:51  host: 87-205-181-253.adsl.inetia.pl

    Poproszę żebycie dzmienilibyście punkty za doładowania za 5 50 pkt 10 100 pkt 25 250 pkt 40 400 pkt 50 500 pkt 100 1000 pkt 200 2000 pkt

Dodaj swoją opinię