Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania Orange o nominale 40 zł ze specjalnym bonusem

Doładowania Orange o nominale 40 zł ze specjalnym bonusem

LuiN 6 Września 2012 14:12

0 0
Sieć Orange przygotowała kolejny nominał doładowań dostępnych na stronie www.doladowania.orange.pl. Doładowując konto kwotą 40 zł liczyć możemy na dodatkowe 40 minut na rozmowy.

Dodatkowy pakiet minut wykorzystać można na połączenia do sieci Orange i jest on ważny przez 40 dni.

Póki co nowy nominał doładowań dostępny jest do końca roku. Jeśli jednak spotka się on z dużym zainteresowaniem użytkowników, będzie dostępny dłużej.

Bonus przyznawany jest także przy doładowaniu ze stron banków oraz z bankomatów.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 1

    5. ~olik  2012-09-06 15:22:05  host: gnat2.ap-media.pl

    wszystko fajnie tyle że połączenia do Orange !!! - to do kitu !!!!

  • 1

    6. ~Prz  2012-09-06 15:58:58  host: ader157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Doładowujcie z telefonu z rachunkiem. -23% za odliczenie vatu, i +20% na promocyjne. Z tym konkurować mogą tylko wątpliwe przelewy z allegrosza.

  • 1

    7.  2012-09-06 16:08:58

    A ja wlałem sobie oleum do głowy i zakończyłem przygodę z orangutańską siecią. Wybrałem Virgin i do internetu Play.

  • 1

    8.  2012-09-06 16:14:36

    6. ~Prz - i -18% kosztów... Jak już podajesz "sposób" to na koniec dodaj, ze tylko znajomego (rodziny), która zgodzi się na tego typu "działalność" i jednocześnie odda kasę z tych odliczeń.

  • 1

    9. ~DJ1910  2012-09-06 16:15:07  host: dino.centertel.pl

    Spadłem z krzesła :D ale łaska ja pierdziu :D

  • 1

    10. ~Prz  2012-09-06 16:31:27  host: ader157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @wlo: dla ciebie zaznaczę dodatkowo, że posiadanie orange nie opłaca się nie mając całej rodziny tam.

  • 1

    11.  2012-09-06 17:24:23

    Nie mogłem doczytać "ważny 7 dni" później zorientowałem się, że jest napisane "ważne 40 dni"

  • 1

    12.  2012-09-06 17:36:55

    11). Panie get, czy w końcu dowiem się cóż pan ma za podpis w swoim profilu?

  • 1

    13.  2012-09-06 18:07:36

    10. - no i?? a jak ktoś nie ma rodziny ale ma liczne grono znajomych? albo klientów? A jak np. moja znajoma, ma tylko córkę w Orange, firma, rodzina dalsza, znajomi są poza Orange - dla niej jest taniej mieć w Orange? Zrozum - to jest indywidualna sprawa i nie mów że komuś ma się nie opłącać, bo wg Ciebie się nie powinno opłacać ;-) Mój kolega przenosi córki numer do Orange... Mimo, ze cała rodzina ma w Erze ;-)

  • 1

    14. ~  2012-09-06 18:16:44  host: torland5-this.is.a.tor.exit.server.torland.is

    40 minut w Play kosztuje 2 zł. W najgorszym wypadku 5 zł, bo trzeba kupić cała stówkę. hahahaha

  • -1

    15.  2012-09-06 18:26:26

    14. - a ile kosztuje 40minut z play do orange, kiedy nie ma do kogo w play dzownić?

  • 1

    16. ~  2012-09-06 18:33:03  host: ip-78-30-107-8.free.aero2.net.pl

    Doladowania kupuje na allegro , wiec to to jest zabawne.

  • 2

    17. ~  2012-09-06 20:14:20  host: aetm1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15 zalezy najczesciej 0gr w najgorszym razie 29gr

  • -1

    18.  2012-09-06 21:10:24

    0 gr z play do orange? w której taryfie?

  • 1

    19. ~  2012-09-07 08:03:23  host: afpa186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18 w play fresh

  • -1

    20.  2012-09-07 08:17:25

    19. - a konkretna pozycja w cenniku?

  • 1

    21. ~  2012-09-07 10:04:35  host: afpa186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20 sam znalazłem i nie mam zamiaru ci za darmo udostepniać takich cennych informacji sam wiesz o tym że jak ktoś jest niezorientowany i musi tak jak ty o korzystna oferte prosić konsultanta to płaci drogo tak jak ty

  • 0

    22. ~Marcin N  2012-09-07 15:35:37  host: net-83-175-143-22.markom.krakow.pl

    A gdzie można jeszcze skorzystać z promocji 35 zł +60 min gratis w Orange? Kiedyś była w kioskach Ruchu, w wakacje na stacjach Orlenu a teraz nie wiem. Bede wdzięczny za podanie tej informacji :)

  • 0

    23. ~  2012-09-08 13:39:00  host: ip-94-42-12-220.multimo.pl

    Te doładowania to jakiś kit. Parę razy próbowałem doładować przez tę stronę, a tam jakiś komunikat, że najpierw trzeba przelewem czy coś w ten deseń. Cyrk!

  • 0

    24.  2012-09-08 13:40:55

    21. - brawo! więc jak do Orange darmo to i do Plusa i Ery?

Dodaj swoją opinię