Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania Heyah w sklepach

Doładowania Heyah w sklepach

WitekT 30 Marca 2005 14:10

0 0

Dla wygody użytkowników Heyah udostępniona została nowa forma doładowań konta - tzw. doładowania w punktach sprzedaży.

Ruszyło ponad 2700 punktów, w których można uzupełnić konto Heyah w jeszcze prostszy sposób - bez zdrapywania i wstukiwania kodów w telefonie. Wystarczy podać sprzedawcy numer telefonu Heyah, który ma zostać doładowany, oraz wpłacić wybraną kwotę od 20 do 500 zł, którą chcemy doładować konto. Sprzedawca automatycznie dokonuje zasilenia danego konta. Gdy zostanie ono uzupełnione kwotą do 49 zł, jego ważność zostanie przedłużona o miesiąc. Gdy konto zostanie zasilone kwotą 50 zł lub powyżej, jego ważność przedłuży się o 3 miesiące. Po chwili, pod wskazany numer, zostanie wysłana SMSem informacja o doładowaniu telefonu i nowej dacie ważności. Wiadomość będzie zawierała również numer referencyjny transakcji. Informacją o uzupełnieniu konta jest także paragon potwierdzający doładowanie.
Usługa doładowania w punktach sprzedaży jest bezpłatna. Miejsca, gdzie można tą metodą szybko doładować konto Heyah, dostępne są na terenie całego kraju w oznaczonych punktach sprzedaży, takich jak: sklepy spożywcze i przemysłowe, sklepy RTV AGD, wybrane stacje benzynowe, kioski i saloniki prasowe, punkty foto oraz wiele innych punktów usługowych. W najbliższych miesiącach zostanie udostępnione kolejne 2,5 tysiąca punktów.

Doładowanie konta Heyah możliwe jest również za pomocą kuponów elektronicznych w ponad 6000 innych punktów sprzedaży na terenie kraju, z rachunku bankowego Inteligo oraz przez stronę www.heyah.pl.

Źródło tekstu: Heyah, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~magic  2005-03-30 16:01:00  host: gw-labedy.access-net.pl

    yeaaa coraz bardziej sie rozbudowuje.. i tak ma być...zabraknie co kasy na koncie,idziesz do najbliższego sklepu i masz doładowane konto:)) 10pkt!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-28-203.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Prosto na kartę Plusa?

Prosto Na Kartę  - nowa oferta dla klientów Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet