Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania Heyah w Inteligo

Doładowania Heyah w Inteligo

WitekT 27 Stycznia 2005 21:15

0 0

Dla zwiększenia wygody użytkowników Heyah, uruchomiona została nowa forma doładowań. Od dzisiaj klienci Inteligo w prosty sposób mogą uzupełnić konto Heyah.

Aby doładować konto Heyah wystarczy odwiedzić stronę www.inteligo.pl, zalogować się do serwisu WWW i w opcji Przelewy wybrać Doładowanie telefonu komórkowego.

Użytkownik podaje numer telefonu Heyah, który chce doładować, wybiera rachunek bankowy, z którego pobrane zostaną pieniądze, a następnie wpisuje kwotę doładowania od 20 do 500 zł. W serwisie WWW Inteligo można również sprawdzić historię transakcji i wydrukować faktury za wszystkie dotychczas wykonane tu doładowania. Dodatkowo istnieje możliwość nieodpłatnego przesłania faktury na dowolny adres e-mail lub numer faksu.
W chwili, gdy konto Heyah zostanie uzupełnione kwotą do 49 zł, jego ważność zostanie przedłużona o miesiąc. Gdy konto zostanie zasilone kwotą powyżej 50 zł, jego ważność przedłuży się o 3 miesiące. Inteligo nie pobiera dodatkowej opłaty za usługę doładowania. Usługa jest dostępna także spoza terytorium Polski.

Konto Heyah można szybko uzupełnić przez Internet korzystając również z usługi Doładuj on line na stronie www.heyah.pl. Wystarczy być posiadaczem jednej z wymienionych na stronie Heyah kart płatniczych, wypełnić zlecenie doładowania, by po krótkiej chwili mieć uzupełnione konto wybraną kwotą. Usługa jest dostępna w Polsce i w innych krajach europejskich.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet