Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowania Era TT ze strony www

Doładowania Era TT ze strony www

WitekT 11 Stycznia 2005 15:04

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa we współpracy z firmą Blue Media uruchomiła usługę uzupełniania kont Era Tak Tak bezpośrednio ze strony internetowej www.doladowania.era.pl.

Usługa umożliwia doładowywanie telefonu Era Tak Tak przez 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu, przy wykorzystaniu trzech form płatności:
płatność bezpośrednio z konta bankowego (mTransfer, Płacę z Inteligo),
płatność za pośrednictwem karty płatniczej,
płatność z wykorzystaniem przelewu bankowego.
Zaletą rozwiązania jest możliwość wyboru dowolnej kwoty zasilenia konta z przedziału 10-500 zł. Przedłużenie ważności konta uzależnione jest od wysokości doładowania. Dodatkowo przy zasileniach powyżej kwoty 99 zł klient otrzymuje aż do 460 SMS-ów lub 115 minut.

Po wyborze kwoty zasilenia i formy płatności klient zostaje przekierowany na strony banku lub centrum autoryzacyjnego, gdzie dokonuje płatności. Po pozytywnej autoryzacji transakcji płatniczej konto Era Tak Tak jest automatycznie uzupełniane, a klient otrzymuje na podany numer telefonu SMS potwierdzający podwyższenie stanu konta Era Tak Tak. Potwierdzenie transakcji przesłane jest również na adres e-mail podany w zleceniu doładowania.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet