Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dodatkowy telefon w Erze

Dodatkowy telefon w Erze

sirmark 5 Listopada 2007 21:26

0 0

W okresie świąt Bożego Narodzenia, w ramach promocji Era zaproponuje swoim klientom drugi telefon na prezent dla bliskiej osoby.

Aby otrzymać drugi aparat za 1 zł, wystarczy dokupić starter Tak Tak z kwotą 20 zł na rozmowy. Jako drugi telefon klient może wybrać jeden z kilku modeli, a wśród nich nowy Sagem my220X.

Telefon na prezent oferowany ma być w promocjach dla klientów indywidualnych "Telefoniczna Okazja", "Dwa razy więcej", oraz w "Prestiżowe zestawy".




W okresie Świąt wybrane telefony muzyczne będą dodatkowo zawierały 3 darmowe hity muzyczne w postaci plików MP3.

Szczegółowe informacje podamy w najbliższym czasie.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2007-11-05 22:34:32

    a co... orange za darmo rozsyła, plus do gazet dawał, play rzodawał ze strony to co się oni będą? jak jeden jest fair to się nie opłaca :P

  • 0

    11. ~aiit  2007-11-05 23:39:03  host: cbo224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy jest jakas awarie sieci plus w cieszynie bo od godziny nie dziala siec w ogole

  • 0

    12. ~  2007-11-05 23:40:13  host: eed220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11 to Ty nie wiesz, że w Plusie co jakiś czas są awarie sieci. :-D

  • 0

    13. ~ad_gro  2007-11-05 23:43:53  host: chello089076184158.chello.pl

    a stary Tak Tak mocno śpi...

  • 0

    14. ~aiit  2007-11-05 23:52:51  host: cbo224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 nie wiem bo skad jak nie mialem tej sieci nigdy a teraz mam play wiec posrednio jestes w zasadzie z plusem zwiazany

  • 0

    15. ~golfiarz  2007-11-06 00:22:59  host: systemy22.toya.net.pl

    ad: ad_gro: nie śpi. Ostatnio podnieśli ceny za połączenia do play :).

  • 0

    16. ~PWK  2007-11-06 03:44:45  host: 15-pra-22.acn.waw.pl

    @Bogdan85: ja mam darmowy numer za 16,50

  • 0

    17. ~PWK  2007-11-06 03:48:39  host: 15-pra-22.acn.waw.pl

    czy ta promocja oznacza, że można kupić telefon za 21 zł i jeszcze tego samego dnia sprzedać go na allegro?

  • 0

    18. ~  2007-11-06 07:18:36  host: arx186.internetdsl.tpnet.pl

    mozna. twój wybór

  • 0

    19. ~  2007-11-06 07:25:13  host: 80.51.250.74

    PWK, dla przedłużających umowę jest taniej, wiem. A ja liczę na darmowy numer + minuty do obcych sieci:)

  • 0

    20. ~fakundo  2007-11-06 08:47:08  host: bwc207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PWK a nie widzisz tego jak piszesz ze cos jest nie tak ?? "darmowy numer za 16,50" w ktorym miejscu on jest darmowy ???

  • 0

    21.  2007-11-06 11:13:07

    Oferta calkiem interesujaca z punktu widzenia nabycia drugiego telefonu za 21 zet w TT w zamian za 1 abo w Erze.

  • 0

    22.  2007-11-06 12:04:24

    z doświadczenia zbieracza wszelkich promocji (tych w supermarketach itp. - mam taka fiszkę) bonusów, dodatków, powiem, ze kusi mnie, ohh kusi... a pioseneczki też w porzo - można zaoszczędzić około 20 zeta

  • 0

    23. ~klimass  2007-11-06 15:35:23  host: ustronie.nat.student.pw.edu.pl

    za 1zl ale pewnie w taktakfon w umowie na 2 lata? nie wierze ze bez umowy!

  • 0

    24. ~patio  2007-11-06 20:13:48  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    telefon darmowy to chyba kazdego kusi i nie jeden sie znajdzie na ta promocje telefony na drzewach nie rosna i malo nie kosztuja wiec era po raz kolejny pojkazuje ze sie stara

  • 0

    25. ~renons w atu  2007-11-06 23:26:57  host: nat-tor2.aster.pl

    skoro jest nowy sagem to może jest też dostępna w tej promocji nowa motka v8? nie wzgardziłbym opcją zrobienia komu takiego prezentu. :D czy ktoś się orientuje, jakie fony są w tej promocji?

  • 0

    26. ~  2007-11-07 09:41:21  host: f142-152.opera-mini.net

    Tel za darmo ale w wyzszym abo i pewnie z cyro na 3 lata, tak jak DVD

  • 0

    27. ~huba  2007-11-07 15:31:24  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    ważne ze jest i to powinno najbardziej cieszyć a nie wybrzydzać w końcu tylko u nich takie opcje na razie są i mnie to cieszy

  • 0

    28. ~sagemista  2008-01-28 17:35:42  host: ip-213-17-168-155.netia.com.pl

    jak odblokować Sagem my220X pod inne sieci? jest całkiem spoko, niewybajerzony ale wygodny i dzwoni:)

  • 0

    29. ~GAN2  2009-10-24 14:13:04  host: 77-253-34-61.adsl.inetia.pl

    Kod odbl. sieci?, jaki to kod... -.-

Dodaj swoją opinię