Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dodatkowy pakiet minut dla przedłużających w Orange

Dodatkowy pakiet minut dla przedłużających w Orange

WitekT 2 Grudnia 2010 12:32

0 0

Od 1. grudnia Orange wystartował ze specjalną ofertą przedłużenia umowy dla klientów indywidualnych. Można dostać od 20% do 40% więcej minut w abonamencie.

Główny benefit to Pakiet Specjalny, który daje 20% lub 40% więcej minut do wszystkich w abonamencie. Jego wysokość zależy od stażu. Klienci, którzy są z nami poniżej 4 lat dostają 20%, a powyżej 4 lat - 40% - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.




Oprócz pakietu, klient może otrzymać dodatkowe rabaty na wybrane usługi. Ponadto, jeśli w danym momencie będą dostępne jeszcze inne promocje dla przedłużających umowy, to również będzie można z nich skorzystać, tak samo jak z telefonów w specjalnych cenach.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    11. ~ORANGE The Best  2010-12-02 12:42:47  host: admu162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Minuty w Ramach Abo są do wszystkich niezależnie ktora siec i na cały okres umowy.. a Rabaty na poszczególne usługi to możesz mieć dla przykładu 75% rabatu na np minuty do wszystkich wtedy masz pakiet 40 minut gdzie efektywna stawka wychodzi 6 groszy/minuta, mozesz miec np 50% rabatu, na np 12 miesiecy przy umowie 24 miesiecznej, na np cały okres z rabatem 50%... roznie..

  • 0

    12. ~  2010-12-02 12:46:34  host: 212.160.172.70

    a to tylko dla indywydiualnych? czy w biznesie tez sie to lapie?

  • 0

    15.  2010-12-02 12:51:05

    Dopisałem, że chodzi o indywidualnych, a nie biznesowych.

  • 0

    16.  2010-12-02 12:54:10

    @9 akurat to, że biorą pod uwagę staż, nie jest niczym złym. W sumie to logiczne, ktoś kto jest dłużej w sieci, dostanie więcej. Ostatnio jakby nie patrzeć sporo się dzieje w Orange, promocje na Freedom, Free (z tabletami), teraz modyfikacje w abo. To się chwali.

  • 0

    17. ~  2010-12-02 13:02:41  host: 212.160.172.70

    @15. super, bo nie bylo jak czytalem, dzieki!

  • 0

    18. ~delfin 79  2010-12-02 13:11:24  host: admu162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wczesniej bylo w delfinie 79 225 minut.. na stronie teraz w podstawie jest 255? czy blad jakis blad? ze stazem 40% jest 357 minut za 79 zł

  • 0

    19. ~xxxx  2010-12-02 13:24:14  host: dynamic-78-8-65-39.ssp.dialog.net.pl

    @5 - nie znasz ofert opów, nie porównuj. W Erze dla przedłużających masz za 55 zł 205 min ( w tym 100 do P4 ) + sieć rodzinna + 50 % ceny za usługi dodtakowe np., 200 min do wybranej etc. Więc twój hura optymizm schowaj do kieszeni. Co do newsa... pewnie to podciągną pod świąteczną ofertę, szału nie ma ale dobre i tyle. Pozatym coś narazie nie widać wysypu ofert świątecznych.

  • -1

    20. ~ORANGE The Best  2010-12-02 13:37:34  host: admu162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19 No to czemu gość mi mówił przy biurku w saloniku że jest tylko i wyłącznie pakiet minut do W3 jako wszystkie sieci, wszelkie połączenia poza W3 doliczane do abo... ;/ oczywiście mówię o indywidualnych, kumpel ma firmówkę w erze abo bez telefonu coś bodajże 270 minut dostał przy umowie na 18 miesięcy i ma same minuty :), każdy ale to każdy SMS doliczany do abo ;P więc jak to jest? pozdrawiam:)

  • -1

    21. ~PTK_MSQ  2010-12-02 13:40:26  host: 212.160.172.70

    Szkoda ze te bonusy nie sa dla klientow biznesowych co mnie drazni niesamowicie

  • 0

    22. ~Adaś  2010-12-02 14:08:21  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @20 jeżeli mówimy o ofertach przedłużania umowy w Erze to prawda co pisze @19 jest też do Play liczone. Może byłeś po prostu w czasie kiedy nie mieli tej oferty jeszcze. Nawet w necie jest to.

  • 0

    23. ~Mnie to już nie interesuje.,,..  2010-12-02 14:30:31  host: ivr11.internetdsl.tpnet.pl

    Mnie to już nie interesuje.,,... 9 lat byłem w firmowym Orange i ciągłe mydlenie oczu. Idea była super, po wejściu FT równia pochyłą w dół !!!! Teraz płacę przez 13 miesięcy 36,60 brutto a potem 73,20 zł brutto przez 11 miesięcy i mam 540 minut do wszystkich sieci oraz nieograniczone do PLAY i stacjonarnych. W sumie średnio wychodzi niecałe 54 zł brutto miesięcznie. Kto mi da więcej ?? Pozdrawiam Orange

  • 0

    24. ~Pracownik Orangge GG 6486280  2010-12-02 14:37:06  host: 94.42.115.21

    Tak naprawdę pic na wodę dając jedną usługę blokujemy jeden slot są 3 tak naprawdę więc jedna rzecz dla klienta odpada!! Więc nie chce wam nic mówić ale jednak coś za coś!!

  • 0

    25. ~PTK_MSQ  2010-12-02 14:44:31  host: 212.160.172.70

    @23 bym sie tak nie cieszyl gdyz w maju konczy sie " dotacja " dla PLAY i prawdopodobnie zostanie podpisana umowa miedzy " pomaranczowymi a fioletowymi " wiec znowu sie spotkamy

  • 0

    26.  2010-12-02 15:31:32

    @25: pomarańczowi może by i chcieli (choć wcale tego nie jestem pewien), natomiast zdecydowanie wątpię by UOKiK na coś takiego przystał..

  • 0

    27. ~Adaś  2010-12-02 17:37:13  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Z tą "dotacją" dla Playa to ciągle różnie wychodzi, jak na razie pewnie będzie do 2012 :/ więc to nie jest tak z roku na rok. Co do umowy o roaming. Plus może ją wypowiedzieć jeżeli zostanie sprzedany i może nowy właściciel nie będzie chciał dzierżawić swoich łącz. Orange cóż już mają zapchane łącza a co dopiero jak by jeszcze Play doszedł, nie nie trochę nie tak, to by obydwu siecią nie było na zdrowie. Zaś co do łącz Ery to podobnie jak w Plusie może być. No żeby nie było tak że prędzej czy później Play zostanie sam tylko na swojej infrastrukturze, wtedy nie będzie ciekawie.

  • 0

    28. ~  2010-12-02 22:55:09  host: public10207.cdma.centertel.pl

    nie wiem po jakiej imprezie trzeba być by kupić delfina 59zł ze 150/210 minutami?? to moja mam w erze dostała ponad 2 lata temu za 25zł 70minut do wszystkich czyli za 50 byłoby 140min. 7@ mam play już 3lata i faktycznie, problemy z zasięgiem były (np w okolicach zgierza) ale ustawiłem na sztywno plusa i jest ok, kolega jeździ po polsce i był wściekły na zasięg i też pomogło ustawienie plusa, co do niemożności wybrania numeru, miałem tak tylko 2 razy i zdarzyło mi się to w centrum łodzi, wtedy z pomocą przyszedł 2gi telefon w orange :) ale jak na 3 lata to całkiem nieźle spisał się p4, oczywiście nie licząc bok- totalna porażka, ludzie kompletnie nic nie wiedzą, po prostu żal.

  • -1

    29. ~...  2010-12-02 23:00:32  host: 178.182.184.130.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @28 Jak to po jakiej? Po dobrej:)

  • 0

    30. ~  2010-12-02 23:47:54  host: public10207.cdma.centertel.pl

    29@ hahahaa no też racja, swoją drogą mają ciekawe podejście do klienta: byłem w 2 placówkach i mówię że chcę przenieść numer do orange, miłe panie od razu wyciągają ankiety i pytają ile potrzebuję minut itp. więc od razu mówię że chcę przejść na karte a nie do abonamentu i tu zonk, miłe panie już nie były takie miłe i odesłały mnie do salonu. Nie wiem czemu orange robi takie problemy, powinni sięcieszyćże chcę do nich przejść

  • 1

    31. ~...  2010-12-02 23:59:09  host: 178.182.188.164.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @30 To raczej kwestia mentalności i tyle. To tak samo jak idziesz do jakiej hurtowni bo chcesz kupić np. 10 czy 20 opakowań paneli. I co? Totalna zlewka bo "oni" handlują na tiry i pracownikom się nawet w-z czy "liferszajnu" nie chce wypisywać. Bo co to za klient? A że klient może mieć nawet większą hurtownię i przyszedł pierwszy raz do "nich" bo akurat coś potrzebował, to już nie ważne. Pomijając ignorancję, zwykłe zasady w relacjach międzyludzkich wymagają aby nikim nie gardzić. No ale w tych czasach, sam widzisz.