Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dodatkowy darmowy weekend w POP

Dodatkowy darmowy weekend w POP

WitekT 11 Kwietnia 2005 18:22

0 0

W sieci Idea w dniach 11-17. kwietnia dostępna jest specjalna promocja Dodatkowy Darmowy Weekend w ofercie bezabonamentowej Idea POP.

Aby skorzystać z tej specjalnej promocji w taryfie Nowy POP wystarczy:

kupić doładowanie Idea POP o wartości 50 zł (karta zdrapka lub wydruk z terminala płatniczego, który znaleźć można w każdym punkcie sprzedaży sieci Idea oraz wielu innych często odwiedzanych miejscach takich jak kioski, stacje benzynowe, hipermarkety, itp.),
w dniach 11-15. kwietnia doładować konto wysyłając 14-cyfrowy kod doładowujący z karty lub wydruku z terminala pod numer 1122 (koszt standardowego SMSa).

Uwaga! Nie należy doładowywać konta swojego telefonu pod *111. Promocja dotyczy tylko doładowania o wartości 50 zł i zadziała tylko wtedy, gdy wyślesz kod doładowujący pod numer 1122!
Darmowy weekend rozpoczyna się w sobotę 16. kwietnia o godzinie 00:00 i kończy w niedzielę 17.kwietnia o godzinie 24:00. Kwotę 50 zł, którą użytkownik Idea POP doładował konto wykorzystuje dowolnie - na rozmowy i SMSy - a całkowicie darmowy weekend (17-18.kwietnia) otrzymuje dodatkowo!

W okresie darmowego weekendu uczestnik tej promocji rozmawia w sieci Idea zupełnie za darmo, nawet wtedy, jeżeli wcześniej zdążył już wykorzystać środki z konta!

Opłaty za SMSy oraz pozostałe usługi dostępne w taryfie Nowy POP pozostają bez zmian.

Z promocji Darmowych Weekendów może skorzystać każdy kto jest użytkownikiem oferty Nowy POP lub w najbliższych dniach (11-15. kwietnia) zakupi zestaw startowy lub zestaw z telefonem. Każdy użytkownik poprzednich planów taryfowych POP może skorzystać z opisanego powyżej sposobu doładowania i w ten sposób zostanie automatycznie przeniesiony do Nowego POPa i wówczas będzie mógł skorzystać z Darmowych Weekendów. Natomiast użytkownik Jednej Idei na kartę (SMS na nr 7995 - hasło Nowy POP - koszt 10,98 zł z VAT) lub oferty Dla Każdego (SMS na nr 1133 - hasło Nowy POP - koszt 0,34 zł), może skorzystać z promocji Darmowych Weekendów dopiero po zmianie planu taryfowego na Nowego POPa.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~:(  2005-04-11 18:53:00  host: host-81-190-38-34.szczecin.mm.pl

    Czemu wczoraj tego nie napisali :( Dzisiaj o 8 naldowalem konto ,ale przez *111 :(

  • 0

    2. ~Art  2005-04-13 07:40:00  host: host-ip26-252.crowley.pl

    No tak to bywa.. pewnie jakby napisali wczoraj to znalazl by sie ktos inny kto naladowal konto przed wczoraj i tez by mial pretensje ze ktos mogl to oglosic przed wczoraj zanim on doladowal:D ... tak to wlasnie bywa :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-39-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.