Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dodatkowy 1 GB transferu danych od FreeM

Dodatkowy 1 GB transferu danych od FreeM

Q! 9 Września 2011 17:54

0 0

W serwisie społecznościowym Facebook sieć FreeM uruchomiła dla swoich klientów grę, dzięki której mogą oni uzyskać dodatkowy pakiet 1 GB danych.

Gra polega na odgadnięciu treści obrazka poprzez odkrywanie kolejnych pól. Uczestnicy gry muszą wspólnie zdążyć odkryć w zadanym czasie wszystkie pola tworzące ukryty kształt. Jeżeli zdąża, wszyscy grający otrzymują punkty.




Za 100 zdobytych punktów abonent otrzymuje specjalny kod, który pozwoli na uruchomienie usługi Darmowy Surfmax. Dzięki niej w ciągu 3 kolejnych dni będzie mógł wykorzystać 1GB dodatkowego transferu danych ponad standardowy bezpłatny limit (10 MB dziennie, 300 MB na miesiąc).

Źródło tekstu: freem, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    12.  2011-09-09 20:58:52

    11: Chyba na modemie, za który służy smartphone. Sam używałem wcześniej dość intensywnie telefonu do internetu, jednak nigdy więcej jak 350-400 MB nie przekroczyłem. Nie był to android, żeby generować sztuczny ruch przez pogodynki itp, a symbianowiec, jednak trudno moim zdaniem spędzać cały czas na pobieraniu przez telefon. Jeżeli nie pobierasz (wliczam w to także JuTube), to co Ty robisz na telefonie, że tyle Ci wychodzi transferu na miesiąc?

  • -1

    13. ~  2011-09-09 21:10:53  host: z34-12.opera-mini.net

    12@ Mój telefon z Androidem jest cały czas Online do tego oglądanie filmów w jakości HD, też wrzucam filmy i inne duperele.

  • 0

    14. ~  2011-09-09 21:12:13  host: V32-03.opera-mini.net

    12: Zależy jak się używa telefonu do Internetu - jak na kablu to na swoim Symbianowcu osiągałem maksymalną prędkość 460,8 Kb/s, natomiast przez JoikuSpota osiągałem maksymalne prędkości, bo trudno żeby przez WiFi chodziło wolno.

  • 0

    15.  2011-09-09 21:19:19

    @13: No to niby jakie Ty rachunki płacisz? Oddzielna karta do mobilnego do telefonu? Nie wierzę i tyle! ;) @14: No właśnie: przeglądanie internetu na smartphone'ie a używanie go jako modemu to zupełnie inna bajka. Na telefonie szybko się zmęczysz, a jak udostępnisz połączenie np. laptopowi, to już się zasiedzisz "na necie", jednak mi chodzi o to, ile wykorzystuje @13 megabajtów transferu bez udostępniania połączenia innym urządzeniom.

  • 0

    16. ~  2011-09-09 21:41:28  host: z34-12.opera-mini.net

    @15: mam Nowy POnk i no limit w nocy.

  • 0

    18.  2011-09-09 22:01:41

    same apliakcje andorida ciagna ostro i bez opamietania dane - nawet modul Phone :O

  • 0

    19. ~mirekb  2011-09-09 23:49:46  host: apn-77-113-160-86.dynamic.gprs.plus.pl

    ciekawa promocja..@Witku wazna kwestia:nie pisales ze centernet ma podpisana umowe na roaming krajowy ze wszystkimi 4 mno??napisz koniecznie.jeszcze tydzien temu moj sim testowy wrodzinie pokazywal z automatu roaming ptc(od pewnego czasu wykluczono roaming 3g w ptc,pisalem)a dzis patrze-orange pl!!wchodze w reczny wybor sieci a tam nasi 4.dowiedz sie prosze i drukuj newsa..

  • 0

    20. ~dfg  2011-09-10 07:59:03  host: z38-06.opera-mini.net

    jak Wy chcecie ciągnąć tego 1GB jak Wam średnio co 3 min, przerwie reklamami - ta sieć to jeden wielki żal - wole dać 5zł w GA [oby nie upadła] niż katować się tymi reklamamidfgjak Wy chcecie ciągnąć tego 1GB jak Wam średnio co 3 min, przerwie reklamami - ta sieć to jeden wielki żal - wole dać 5zł w GA [oby nie upadła] niż katować się tymi reklamami

  • -1

    21. ~Les  2011-09-10 11:23:00  host: 80.54.60.242

    do @ 20 - a co to jest "GA"?

  • 1

    22. ~farmazon  2011-09-10 12:00:16  host: apn-77-114-160-38.dynamic.gprs.plus.pl

    koleś pieprzy wam głupoty, że niby w smartfonie ściąga kilkadziesiąt GB/mc tylko szkoda, że napisał posty korzystając z opery mini (pewnie w celu zminimalizowania przesyłu danych) haha śmiech...

  • 0

    23. ~farmazon  2011-09-10 12:02:23  host: apn-77-114-160-38.dynamic.gprs.plus.pl

    do @ 21, GA - gadu air

  • -1

    24. ~??  2011-09-10 12:29:44  host: aajy133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co to jest gadu air?

  • 0

    25. ~  2011-09-10 13:09:52  host: user-46-112-87-3.play-internet.pl

    22: Czasami jak się pisze z Opery na PC to jest host Opera Mini, może u niego tak było. 24: Gadu Air to MVNO. ;-)

  • 0

    26. ~  2011-09-10 13:21:18  host: user-46-112-87-3.play-internet.pl

    24: "GaduAIR to pierwszy prepaid, łączący funkcjonalność komórki, telefonii internetowej i komunikatora. W GaduAIR dostajesz: - wspólny numer komórki i komunikatora, - wspólną listę kontaktów, - wspólną pocztę głosową, - wspólne konto, za pomocą którego zarządzasz wszystkimi usługami. W GaduAIR Twoje środki są ważne tak długo, jak długo korzystasz z usług Gadu-Gadu. Jeśli nie doładowujesz konta, tracisz jedynie możliwość wykonywania i odbierania połączeń na komórce - inne usługi cały czas są aktywne. Środki z doładowań przeznaczasz na dowolne usługi - SMS, MMS, Mobilny Internet, połączenia w roamingu, tanie rozmowy w telefonii internetowej. Rozmowy przez Gadu-Gadu w komórce są całkowicie bezpłatne. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.gaduair.pl"

  • 0

    27. ~  2011-09-10 13:24:35  host: z23-09.opera-mini.net

    Płacą ci za te reklamy?

  • 0

    28. ~  2011-09-10 13:40:36  host: z28-02.opera-mini.net

    @22: Ja z telefonu robię Hotspota w domu dla czterech laptopów dlatego idzie mi kilkadziesiąt GB w miesiąc.

  • 0

    29. ~  2011-09-10 14:51:13  host: 148.81.23.126

    @25 To żeś odpowiedział... Kolega zaraz zapyta co to MVNO ;)

  • 0

    30.  2011-09-10 16:32:36

    @9 To nie ma w surfmaxie limitu 100 MB dziennie i 1 GB na tydzień? Nie przestrzegają tego?

  • 0

    31. ~  2011-09-10 18:33:21  host: z15-09.opera-mini.net

    30@ Pobierasz ile chcesz w jednej nie przerwanej sesji.

  • 0

    32. ~jotpol  2011-09-13 20:53:54  host: v02-16.opera-mini.net

    @30: kiedyś tak było. teraz mi rozłącza niestety po przekroczeniu 150MB.

Dodaj swoją opinię