Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dodatkowe SMS-y i MMS-y dla klientów Orange Music

Dodatkowe SMS-y i MMS-y dla klientów Orange Music

LuiN 30 Kwietnia 2008 14:57

0 0

Dodatkowe pakiety SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci otrzymają użytkownicy oferty Orange Music Mix oraz Orange Music na kartę, którzy uzupełniali konto co najmniej raz w miesiącu i doładują je ponownie do końca maja.

Bezpłatne pakiety do wszystkich sieci będzie można wykorzystać do 31. Maja. Po zakończeniu promocji bezpłatne pakiety będą obowiązywać tylko w sieci Orange.

Promocja nie wymaga dodatkowej aktywacji. Liczba dodatkowych SMS-ów i MMS-ów zależy od oferty, wartości doładowania lub wysokości zobowiązania.




W Orange Music na kartę w ramach promocji otrzymać można:
• 200 SMS-ów lub MMS-ów przy miesięcznym doładowaniu 25 zł,
• 500 SMS-ów lub MMS-ów przy miesięcznym doładowaniu 50 zł,
• 1000 SMS-ów lub MMS-ów przy miesięcznym doładowaniu 100 zł.

W Orange Music Mix w ramach promocji otrzymać można:
• 250 SMS-ów lub MMS-ów przy miesięcznym zobowiązaniu 30 zł,
• 500 SMS-ów lub MMS-ów przy miesięcznym zobowiązaniu 50 zł,
• 1000 SMS-ów lub MMS-ów przy miesięcznym zobowiązaniu 75 zł.

Prócz bezpłatnych pakietów, użytkownicy ofert Orange Music mogą także skorzystać z pakietów tanich SMS-ów i MMS-ów, które w czasie promocji będą wykorzystywane również przy wysyłaniu wiadomości do innych sieci. W ofercie na kartę jest to pakiet 600 SMS/MMS za 6 zł, a w ofercie Mix pakiet 500 SMS/MMS za 5 zł.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25. ~  2008-05-01 11:58:18  host: f143-052.opera-mini.net

    pręcz z oręcz

  • 0

    26. ~  2008-05-01 12:25:04  host: h95.radzionkow.net

    widocznie coś musi być nie tak z oręcz skoro tyle ludzi jest przeciwko nim

  • 0

    27. ~  2008-05-01 13:40:40  host: f143-058.opera-mini.net

    Najlepiej jest zawsze tam gdzie jest najtaniej i np wielu ludzi mogłoby pozazdrościc promocji w Orange a inni w Plusie czy jakiejś innej sieci. Są różne profile korzystania z telefonu i ważne jest żeby dobrać pod ten profil najkorzystniejsza ofertę i operatora:). Ja np korzystam z Plusa bo mam dość sporo ludzi w tej sieci i dobrałem sobie ofertę Mix Plusa i jestem bardzo zadowolony. W Nowym Orange Go jest stawka 20gr/min i jest to dobra stawka, ale dzięki temu ze mam dużo znajomych w Plusie mogę dzwonić do nich już po 5gr/min [w wyznaczonych godzinach, które akurat mi nie przeszkadzają] co jest niesamowitym udogodnieniem, bo płace za 100 min 5zł a nie 20zł. Dodać do tego darmowy numer i tani dostęp do internetu, naprawdę nic więcej mi "nie trzeba". Nie lubię Plusa jako firmy, ale z jego usług jestem bardzo zadowolony, bo Orange, Era i Play nie są w stanie mi dać coś podobnego dla mojego profilu korzystania z telefonu w takiej niskiej cenie.

  • 0

    28. ~  2008-05-01 13:42:05  host: f143-058.opera-mini.net

    Wcześniejszy post pisał: nicram zapomniałem się podpisać.

  • 0

    29.  2008-05-01 15:53:42

    #20. tacy sa po prostu ludzie. Do tego ta anonimowosc. Z drugiej strony i tak jak przegladam komenty to i tak w porownaniu do innych serwisow to jest dosc dobrze. Jak sobie wejde na wp czy onet, to jest dopiero rzeznia. ;)

  • 0

    30.  2008-05-01 15:59:32

    Smsy do wszystkich byly w: 1. play 2. plus 3. orange. tylko malkontenci orange nie zauwazyli, ze tutaj promocje sa dwie. 1.za regularne doladowanie (max 1 miesiac odstepu) dostaje od 250 (25zl), 500 (50zl) do 1000(100zl), a druga promocja to pakiet 600smsow/mmsy za 6 zl, ktora mozna aktywowac w kazdej chwil :)

  • 0

    31. ~  2008-05-01 17:20:35  host: efc74.internetdsl.tpnet.pl

    pozerzy i tyle, nielubienie Orange tu jest tak samo modne jak nielubienie microsoftu na forach programistów. najlepsze to, że większość argumentów czy wypowiedzi o tym jakie to Orange jest demoniczne zawiera klika-klikanaście słów. bez pokrycia bez argumentacji bezmyśli. Ci to w ten sposób piszą są ograniczeni w swoim myśleniu, przykro mi dzieci, naprawdę jesteście żałośni. Z tą fanatyczną nienawiścią do wszystkiego co pomarańczowe dajecie świetny obraz typowego "polaczka" . Kogoś kto przynosić będzie wstyd na forum międzynarodowym będąc tylko wyjątkiem, ale na tyle jaskrawym w swoim poczynaniu, że rzuca zły cień na ogół ludności. Wstyd za takich jak wy... wstyd.

  • 0

    32.  2008-05-01 18:07:05

    f142-048.opera-mini.net tylko tyle cię mama nauczyła pisać? Po twoim piśmie to widać że szkoły to nie skończyłeś. h95.radzionkow.net nie zorientowałeś się że po twoim host można się zorientować ze pisze to ta sama osoba? Słuchaj dziecko odpisywanie na swoje posty to czysty bezsens. prawda?

  • 0

    33.  2008-05-01 19:03:03

    #32: ci co nie lubią Orange są ograniczeni w swoim myśleniu. Ci co uwielbiają Orange są światli i mądrzy, tak? Przecieżto nawet nie jest śmieszne, to żałosne :-)

  • 0

    34. ~  2008-05-01 19:03:51  host: h95.radzionkow.net

    prawda jest taka, że... kura sika

  • 0

    35.  2008-05-01 19:32:37

    #34 na twój pusty łeb? to wszystko jasne.

  • 0

    36.  2008-05-01 19:36:01

    #r taka sytuacja może być też w przypadku każdej innej sieci nie koniecznie Orange :)

  • 0

    37. ~inkon  2008-05-01 19:43:16  host: dok78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakosc nie powala. Wole pieciolinie plusa wziasc i sobie normalnie wbrywac mp3 na koma, a miec nizsze rachunki, niz tak kombinowac jak kon pod gore..

  • 0

    38. ~  2008-05-02 08:34:50  host: h95.radzionkow.net