Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dodatkowe minuty za doładowania w Orange Grupie

Dodatkowe minuty za doładowania w Orange Grupie

Q! 7 Września 2011 14:31

0 0

Orange wprowadza nową usługę Orange Grupa, dzięki której użytkownicy ofert na kartę mogą zbierać dodatkowe minuty w zamian za doładowania konta. Otrzymać można do 2 minut za każdą złotówkę doładowania.

Usługa polega na założeniu grupy składającej się z od 5 do 10 osób. Dzięki wspólnym doładowaniom będą oni mogli otrzymywać darmowe minuty na połączenia pomiędzy sobą. Aby je otrzymać, przynajmniej 3 osoby w danej rundzie (48 godzin) będą musiały dokonać doładowania swojego konta.

W przypadku doładowania konta przez trzy osoby z grupy, każda z nich otrzyma tyle minut, ile wyniosła suma jego doładowań w danej rundzie. Jeśli wszyscy uczestnicy grupy wykonają doładowanie - liczba otrzymanych minut zostanie podwojona (2 minuty za każde 1 zł doładowania).




Aby utworzyć grupę, należy wysłać SMS-a o treści GRUPA na numer 610 (koszt 20 gr). Dodanie osób do grupy następuje poprzez wysłanie SMS-a o treści DODAJ 501234567 502345678 503456789 itd. na ten sam numer (koszt SMS-a 20 gr). Rundę rozpoczyna osoba, która jako pierwsza dokona doładowania swojego konta. Maksymalna liczba przyznawanych minut to 200.

W zabawie nie biorą udziału doładowania poprzez usługę Kredyt, Skarbonka, Przelew SMS.

Zobacz: regulamin usługi Orange Grupa (plik .pdf; 78 kB).

Źródło tekstu: orange     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 3

    9. ~  2011-09-07 15:05:30  host: host-89-231-205-117.dynamic.mm.pl

    ale szukaja kasy jak tylko moga

  • 2

    10. ~  2011-09-07 15:06:15  host: 093105021069.skarzysko.vectranet.pl

    Aż 7 dni! Szaleństwo! DanielR, zluzuj poslady

  • -4

    11.  2011-09-07 15:10:37

    10, ja ogólnie fajny chłopak jestem! ;-)

  • 1

    12. ~Nikt  2011-09-07 15:24:52  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    Kolejna beznadziejna komplikacja - jeszcze tylko fejsbuka tu brakuje i będzie komplet... . Kiedyś za doładowanie za 100 zł, było 200 na konto promocyjne i to ważne 5 miesięcy a nie kilka dni. Proste i skuteczne. Ile jeszcze ludzi musi od Was odejść, żebyście zrozumieli, że idziecie w złym kierunku z tymi nowymi, żałosnymi promocyjkami? Kto tam pracuje w tym Orange w ogóle?...

  • 1

    13. ~inter  2011-09-07 15:33:11  host: 89-76-136-194.dynamic.chello.pl

    Wyślij koda, doładuj, potwierdź, zaloguj się, wyślij smsa, potwierdź kodem, zarejestruj się w promocji na fb, wyślij smsa, doładuj konto, wyślij numer znajomego, oraz przekaż mu informację żeby zrobił to samo, w zamian oboje otrzymacie 2 minuty na połączenia do wszystkich w Orange... . No q*wa jak ja to babci wytłumaczę? Przecież mi na zawał padnie... .

  • 0

    14. ~  2011-09-07 15:49:30  host: p14-09.opera-mini.net

    a w play 0gr 5gr 10gr

  • 1

    15. ~miłośnik fioletowego gluta  2011-09-07 15:50:00  host: GATE-dialog-tla.zgora.dialog.net.pl

    Zaiste, co za piekny umysł wymyslił tą rewelacyjną promocję. Powiadam wam: bierzcie i ładujcie...

  • 1

    16. ~zadowolony  2011-09-07 15:50:02  host: user-31-175-57-214.play-internet.pl

    Zaraz pewnie zostane zbluzgany, ale muszę to napisać: przeszedłem z orange pop do play fresh 2 miesiące temu. Obserwuję uważnie dalsze poczynania orange i aż nie wierzę jak widzę te ich żalosne promocje w których wciąż dają minuty do orange albo następne bezsensowne pakiety. Ludzie kiedy powiecie dość? Ja powiedziałem po 5 latach w orange. Teraz już tylko z przyjemnością patrzę jakie 'atrakcje' mnie mijają. Aż boki zrywam:)))

  • 1

    17.  2011-09-07 15:54:06

    @13 Dobre :-) A co do Orange: to zaczynam powoli współczuć konsultantom, bo ilość promocji, kodów, ich wzajemne wykluczanie się, sposoby aktywacji oraz terminy ważności są tak zagmatwane, że przy tym węzeł gordyjski to pikuś...

  • 1

    18. ~zosia  2011-09-07 15:56:25  host: 91-220-205-202.ittmedia.pl

    szczerze przyznam ze opcja tych roznorakich kodow nawet mi sie podobala :p jednak taka platanina azeby uzyskac naprawe niewiele tylko zniecheca do uczestnicwa w tego typu promocjach :/

  • 0

    19. ~HD  2011-09-07 16:00:55  host: 89-74-55-52.dynamic.chello.pl

    CZYLI W CIĄGU 48 H KONTO POWINNY DOŁADOWAĆ JESZCZE CO NAJMNIEJ 2 OS-BEZ SENSU....

  • 1

    20. ~  2011-09-07 16:07:22  host: cjb149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli jak dobrze rozumiem jak doładuje za 30 zł to dostane 30 minut do kilku numerów i jeszcze ta gimnastyka z kodami smmsami i zuzgadnianiem ze znajomymi kiedy majż dołądowac , super sprawa , przy tym play to rzeczywiście dziecinada za 30dychy do wszystkich w plaju za darmoche i 300minut do orang

  • 1

    21. ~  2011-09-07 16:22:41  host: p13-03.opera-mini.net

    ale nakombinowane,masakra

  • -1

    22. ~Ora-Pl  2011-09-07 16:41:24  host: user-46-112-207-59.play-internet.pl

    W Orange powinni się skupić na kodach Orange i organizować takie akcje znacznie częściej, ponieważ jedynie to im dobrze wychodzi! Natomiast pozostałe ich promocje to im wychodzą jak świni taniec ;-) I do tego jest z nimi takie przeładowanie i takie zagmatwanie, że u klientów wywołuje to już odruch wymiotny ;-/ PS. Oprócz nr w Play (na co wskazuje host) utrzymuję jeszcze 2 nr w Orange na kartę.

  • -1

    23.  2011-09-07 17:05:00

    Kolejna nic nie wnosząca promocja jakich wiele w Orange - wszystko po to by zrobić kolejną akcję reklamową i udawać, że tak wiele oferują, a korzyści dla użytkownika niezbyt duże. Tych minut do Orange jest na pęczki już.

  • 0

    24. ~bro  2011-09-07 17:22:51  host: user-188-33-192-224.play-internet.pl

    @23: minut do orange na pęczki ale żeby dać na stałe za darmo w sieci lub coś taniej to nie.... ŻAL

  • 0

    25. ~  2011-09-07 22:23:54  host: t13-14.opera-mini.net

    bardzo dobra promocja i cieszę się że będę mógł z niej skorzystać w najbliższym czasie, dodatkowe minuty przydadzą się bardzo a dzięki nim względem np chwalonego przez innych Play to oszczędzam majątek

  • 0

    26.  2011-09-08 21:51:41

    Całkiem interesująca odmiana usługi, która da szanse sporo zaoszczędzić swoim użytkownikom. A jeżeli ktoś ma więcej znajomych na zewnątrz sieci to zawsze może skorzystać z oferty nielimitowanych rozmów.

  • 0

    27. ~  2011-09-17 15:14:42  host: z15-15.opera-mini.net

    Eee tam...To już lepiej brać 1000 minut na 14dni za 10zł ale do wszystkich w Orange, niż kombinować z grupą. No cóż..komuś się nudzi i wymyślają... Bez komentarza. * Calm7

  • 0

    28. ~  2011-09-19 09:34:35  host: z15-15.opera-mini.net

    Szkoda, że Orange nie rozwinie usługi Wspólna Orbita... Gdzie np. trzecia, czwarta osoba do Orbity wprowadzałaby za 3zł kolejne 600minut na starcie.. Tak , czy siak, sądzę ,że w Orbicie jest potencjał, i radość na 30 dni bez kombinowania :-) Bowiem Orange Grupa raczej nie ma szans na sukces.

Dodaj swoją opinię