Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dodatkowe minuty w starterach TakTaka

Dodatkowe minuty w starterach TakTaka

WitekT 20 Lipca 2006 10:36

0 0
Od 17. lipca do 14. września, kupujący startery TakTak otrzymają dodatkowy, letni pakiet Erajednostek.

W starterze za 9 zł jest dodatkowo 20 Erajednostek, a w tym za 20 zł – 40 Erajednostek. Bonus przyznawany jest po wykonaniu pierwszego połączenia i doładowaniu konta kwotą nie mniejszą niż 20 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 0

    44.  2006-07-20 17:44:46

    nie napisal - bląd w druku:)

  • 0

    45. ~Dina  2006-07-20 23:08:23  host: p02-02.opera-mini.net

    Potwierdzam,że nie wyłączają TakTaka po miesiącu od zablokowania konta. Mój numer TT leżał od kwietnia do października i wciąż mogłam odbierać połączenia. I przez cały czas miałam na koncie moje 18gr. W TT nic nie przepada: ani kasa,ani pakiety. Tak trzymać! :)

  • 0

    46. ~Tak Tak  2006-07-21 10:13:21  host: ccr226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Olek_skype: Nic się nie stało, skąd miałeś o tym widzieć. A co do Tak Taka to mimo to że Era ma słaby zasięg, nie najlepszą jakość połączeń ma coś czego inni nie mają - bardzo miłą obsuługe klienta.

    PS: Napisałeś tam w 43. komentarzu że napisała, chciałbym powiedzieć Ci że jestem mężczyzną :P

  • 0

    47.  2006-07-21 23:39:32

    Tak Tak - ja wiem ze męszczyzna - to ja sie za późno zorientowałem:) ale ze Era ma nienajlepszą jakość połączeńto mnie zaskoczyłeś - mozesz podać przykłady?? :)

  • 0

    48.  2006-07-21 23:40:41

    kurde ta moja klawaitura:P mężczyzną oczywiście :)

  • 0

    49.  2006-07-22 17:13:16

    mnie ciekawi taka rzecz, ze orange włącza pocztę na wszystkich numerach nawet niezalogowanych ani razu w sieci. Spróbujcie zadzwonić na numer który leży jeszcze na półce w sklepie. Można się na pocztę nagrać. Ach ten pazerny poręcz. Tfu!

  • 0

    50. ~kamilos  2006-07-23 12:50:24  host: adm232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam!! Wiecie coś moze czy w najblizszym czasie taktak szykuje jakąś nową promocje?? Za odpowiedz dziękuje!

  • 0

    51.  2006-07-23 21:33:41

    ~kamilos: maja płacic za każda minute połaczenia przychodzacego z numerów zagranicznych

  • 0

    52. ~k  2006-07-24 11:24:45  host: afb18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzięki doktor. Osobiscie uważam że nie będzie to fajna promocja przynajmniej dla mnie bo ja osobiscie nie rozmawiam z osobami z zagranicy ale moze dla innych uzytkowników taktaka będzie to fajna oferta. Zobaczymy jak się pojawi.

  • 0

    53. ~  2006-07-25 14:55:25  host: euk70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hey jestem od tygodnia nowym uzytkownikiem ery TT hmm i nie wiem jak mozna zmienic na inna taryfe bo place za 1smsa 22gr a tu piszecie ze za 1zl macie iles tam smsow np 800 jak to mozna sobie uaktywnic cos mowa o jakis bonusach hmm moze cos wieceij mi napiszecie

  • 0

    54. ~miniek  2006-07-25 14:55:49  host: euk70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hey jestem od tygodnia nowym uzytkownikiem ery TT hmm i nie wiem jak mozna zmienic na inna taryfe bo place za 1smsa 22gr a tu piszecie ze za 1zl macie iles tam smsow np 800 jak to mozna sobie uaktywnic cos mowa o jakis bonusach hmm moze cos wieceij mi napiszecie

  • 0

    55.  2006-07-25 16:35:54

    miniek masz tu link http://www.era.pl/index.php?id=p_pakiet§ion=taktak

  • 0

    56. ~  2006-07-27 11:57:26  host: dpr19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie no , super. Każda promocja mnie przekonuje jeszcze bardziej, że dobrze wybrałem tego t-t

  • 0

    57. ~rudi  2006-07-28 12:19:15  host: 83.238.235.184

    Witam wszystkich. Dostalem sms o treści "Dziękujemy za skorzystanie z oferty! Do konta zostanie dodane 10 zł. Informujemy że możliwość skorzystania z oferty była jednorazowa. No i dodali mi 10 zl za freee . Czy ktoś wie o co chodzi w TT ???

  • 0

    58.  2006-07-30 17:13:51

    57:: wykorzystales jakas kwote w czerwcu i doladowales konto i dlatego masz extra kase :)

  • 0

    59. ~rudi  2006-07-31 11:14:24  host: 213-238-88-165.adsl.inetia.pl

    Lubię takie prezenty :))))

  • 0

    60. ~nikt  2006-08-21 11:49:37  host: h-82-177-157-234.dolsat.pl

    w tak taku jest najgorzej pod względem dzwonienia.rozwala mnie ze majac 50 gr na koncie nie można zadzwonic,to ja w orange moge mieć3gr i bede mógł chociaż puścic sygnał do każdej sieci.a jesli juz bede mial wyzerowane konto to moge chociaz wyslac smsa sos a w najgorszej sytuacji wziąść kredyt.a w tak taku nic mnie nie ratuje.

  • 0

    61. ~nikt  2006-08-21 11:54:31  host: h-82-177-157-234.dolsat.pl

    to juz lepiej wziąść heyah sam kiedys miałem tam tez mozna wysłac smsa ratunkowego i trzeba miec tylko 10gr do heyah i troche wiecej do innej sieci zeby puscic sygnal.

  • 0

    62. ~hmmm  2006-10-06 11:28:34  host: 212.122.214.236

    Mi też dali w TT extra 10 zł :) Nie wiem o co chodzi ale spoko - miło jest ;)

  • 0

    63. ~ag  2007-05-29 22:43:54  host: 85.14.85.118

    wie ktoś jak wysłać sms sos do ery ???

Dodaj swoją opinię