Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dodatkowe 8 GB danych w nju mobile

Dodatkowe 8 GB danych w nju mobile

sirmark 1 Grudnia 2015 20:42

10 9
W nju mobile pojawiła się promocja, w ramach której operator dokłada dodatkowy pakiet 8GB danych.

Oferta dostępne jest zarówno dla klientów nju z rachunkiem, jak i nju na kartę. Tym samym użytkownik otrzyma do dyspozycji 10 GB danych, a do tego ma możliwość nieograniczonych rozmów z numerami komórkowymi, wysyłania SMS-ów i MMS-ów. Wszystko za 29 zł.

Promocja trwa do 29 lutego 2016 roku, jednak z dodatkowych GB można będzie korzystać do końca okresu rozliczeniowego (cyklu usługi w nju na kartę), który rozpocznie się w czasie trwania promocji.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile na kartę | nju mobile

w sumie: 35
  • 0

    16. ~m  2015-12-02 07:36:31  host: public-gprs517040.centertel.pl

    Mozna prosic o wiecej szczegolow. Dotychczas w nju na abonament place 39zl i mam 12,5GB. To teraz bede miec 20,5GB czy jak?

  • 1

    17. ~m  2015-12-02 07:47:07  host: public-gprs517040.centertel.pl

    Juz doczytalem ze w planie taryfowym abonament za 39zl ta promocja nie obowiazuje. SKANDAL!

  • -1

    18. ~  2015-12-02 08:42:52  host: host-176-221-123-49.dynamic.mm.pl

    Jeju, i co ja zrobię z 10 GB?...

  • 1

    19.  2015-12-02 08:45:21

    16/17 - czas zmienić operatora... ;)

  • 0

    20. ~@14  2015-12-02 08:54:18  host: public-gprs517097.centertel.pl

    heyah, za abo 35zl full nolimit i 4gb

  • -1

    21. ~wladimirputin  2015-12-02 09:24:26  host: dynamic62-133-158-159.ostnet.pl

    Ciekawe w jakich sieciach pracuja ci wszyscy hejtujacy nju?
    Ja jestem w nju juz drugi rok. Za dwa numery z nolimit do wszystkich i 16gb internetu place 48 zł miesięcznie. I umowa na czas nieokreślony.
    Podajcie mi lepsze oferty to zmienię od razu. Nie używacie to nie komentujcie!

  • 0

    22. ~m  2015-12-02 09:49:49  host: public-gprs355532.centertel.pl

    19. wlo - jakiego proponujesz? ;)

  • 2

    23. ~ona  2015-12-02 09:58:51  host: nikisz.spokonet.com

    Do 14- przenies nr-y do Virgin za 29zl masz wszystko bez limitu i 5gb Neta:)

  • 2

    24. ~ona  2015-12-02 10:02:07  host: nikisz.spokonet.com

    Do 14- jeśli potrzebujesz tylko rozmowy to masz za 19zl bez limitu (stacj i kom) i też w w Virgin na kartę:)

  • 0

    25.  2015-12-02 10:19:22

    nju z rachunkiem można zmienić raz na miesiąc wybraną opcje, jest kilka możliwości również i ta opisywana w news .

  • 1

    26. ~takie tam  2015-12-02 10:43:31  host: ffv209.internetdsl.tpnet.pl

    Nju z rachunkiem, leci już 2 Rok, jak dla mnie rewelacja zero problemów.

  • 0

    27. ~takie tam  2015-12-02 11:30:44  host: ffv209.internetdsl.tpnet.pl

    Dodam jeszcze że korzystałem z wakacyjnej promocji "tanio jak w kraju" z połączeń i transmisji danych za granicą i również zero problemów a oszczędności spore. Nie spamuję , nie namawiam - oferta nju jak każda inna oferta ale brak z mojej strony narzekań.

  • 0

    28.  2015-12-02 12:13:00

    22 - oczywiście takiego, który takich skandalicznych promocji nie wprowadza ;-) No i oczywiście jednocześnie spełni Twoje wymagania co do ceny, zakresu usług za określoną cenę itd., itp.

  • 0

    29. ~julian  2015-12-02 14:06:13  host: host135.v17.interkam.pl

    Dobra promocja tylko czy ktoś używa 10gb miesięcznie XDD? Ja mam w vikingach 2gb i mi spokojnie wystarcza zwłaszcza że fejs jest za darmo.

  • 0

    30.  2015-12-02 16:15:17

    29 - ja nie potrzebuję wcale... Mojemu siostrzeńcowi nie wystarcza 4 GB a moim synom z powodzeniem 3 GB wystarczają ;-)
    Tak to już jest - każdy potrzebuje czego innego, każdy żyje inaczej, odżywia się inaczej... Innego mydła używa ;-)

  • 0

    31. ~m  2015-12-02 17:12:52  host: user-46-112-251-149.play-internet.pl

    28 wlo - Żarty, żartami.
    Ale moja ocena tej promocji jest negatywna. Moja subiektywna ocena. Ponieważ jestem w nju, płace wyższy abonament niż przedmiotowy i nie dostaję nic. Trochę nie fair ze strony dotychczas fajnej sieci.

  • 0

    32.  2015-12-02 17:24:10

    Trudno powiedzieć... Zależy od punktu widzenia - sam widzisz ;-)

  • 0

    33.  2015-12-03 01:30:58

    @17 Jaki tam skandal. Prestiż. Poczytaj sobie artykuły o T-M. Tam wszyscy uśmiechnięci, że mogą płacić więcej. ;-)

  • 0

    34. ~berlinek  2016-01-23 08:52:14  host: user-109-243-247-167.play-internet.pl

    Nju przedłużyło promocję do 30 kwietnia 2016. :)

  • 0

    35. ~  2016-01-23 09:06:35  host: 8.37.225.150

    wlo, aTy używasz jednego mydła? 8-)

Dodaj swoją opinię