Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dodatkowe 60 minut do wszystkich w taryfach T-Mobile bez telefonu

Dodatkowe 60 minut do wszystkich w taryfach T-Mobile bez telefonu

LuiN 30 Sierpnia 2011 14:58

0 0
Sieć T-Mobile z początkiem września wprowadza dodatkowo 60 minut do wszystkich sieci krajowych w ofercie Zawsze w kontakcie. Oferta bez telefonu.

Do wyboru klienci otrzymują taryfy Rodzina 60 za 39 zł i Rodzina 80 za 49 zł. W ramach promocji w pierwszym z wariantów dołożone są na cały okres umowy nielimitowane połączenia wewnątrz T-Mobile (na całym świecie), a w wariancie wyższym również SMS-y do T-Mobile i pakiet Internet Non-Stop 100 MB.

Wraz z 1. września klienci liczyć mogą też na comiesięczny pakiet 60 minut na połączenia do wszystkich sieci. Umowy zawierane są na 24 miesiące.


Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    23.  2011-08-30 17:58:22

    @14 masz http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/obsluga_kli enta/pomoc/cenniki_dokumenty

  • 0

    24.  2011-08-30 17:59:49

    @8 to zle Ci sie zdaje... jeszcze za czasow ery minuty juz dawno byly do play...

  • 0

    25.  2011-08-30 18:06:42

    @10 taryfa o ktorej mowa w tej wiadomosci w play nie jest mozliwa do wykonania. tu masz rozmowy z calym t-mobile na swiecie + 60 minut. dla osob majacych rodzine w Niemczech, Anglii czy USA oferta bardzo dobra. biorac pod uwage, ze wczesniej za 30 minut sciagali po 7zl teraz mimo wszystko oferta sie uatrakcyjni.

  • 0

    26. ~  2011-08-30 18:18:14  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @thonka, jako specjalista od tmobile pewnie wiesz. Czy obecnie w taryfach bez tel. nie ma ani jednej minuty poza sieć? W nowych natomiast taryfach bez tel. będą 60min w kraju + no limit w Tmobile?

  • 0

    27. ~marynarz  2011-08-30 18:25:21  host: user-31-174-205-89.play-internet.pl

    @24 Zerknij proszę do cennika Taryf Rodzinnych (ważnego od 5 czerwca): strona 1, tabela pierwsza, pozycja "minuty wliczone w opłatę abonamentową" z przypisem 1. Przeczytaj treść tego przypisu. Jak należy to interpretować? Oto link: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/documents/t_sa/D0000182001_C_TRod zinnych_P_TM_SA_110801.pdf

  • 0

    28.  2011-08-30 18:26:45

    @25, doceniam to że dla osób chcących się kontaktować tylko z t-mobile może to być korzystna oferta. Jednak dla osób dzwoniących po różnych sieciach Play wypada zdecydowanie lepiej. I kolejna rzecz - nikt t-mobile nie broni zamiast dodatkowego pakietu minut zaoferować rabat na abonament np. zamiast 60 minut rabat 15 zł... Już niech tak na swoje statystyki z niemiecką precyzją nie zważają, bo oferty bez telefonu wybierają klienci potrafiący liczyć, a tacy są w mniejszości w Polsce i statystyki im tak bardzo nie polecą. 2-letni okres zobowiązania w umowie bezterminalowej to już przegięcie przy takich warunkach.

  • 0

    29.  2011-08-30 18:29:54

    ad24, nie kłam proszę - był okres w którym w taryfach rodzinnych minuty były wliczone tylko do W3.

  • 0

    30.  2011-08-30 18:40:59

    @26 tak - obecnie bez telefonu nie ma nic po za siec. w cenniku jest pakiet 30 minut do "wszytkich sieci krajowych" (a tak naprawde tylko do orange i plusa oraz MVNO na ich sieci - tak wynika z cennika taryf Rodzinnych) za 7zl i z tego co widze mozna go miec tylko jednego. dodatkowo nie wiem czy wymienia sie on na cokolwiek. w ciagu 60 dni od aktywacji mozna tez zakupic pakiet 500 sms / 500mms do wszystkich sieci za 9zl.

  • 0

    31.  2011-08-30 18:43:15

    @29 byl taki okres i wcale tego nie neguje wiec nie zarzucaj mi tu zadnych klamstw tylko czytaj, bo wypowiedz do ktorej sie odnosilem miala odniesienie do stanu obecnego... obecnie nie ma to miejsca od prawie pol roku i do tego wlasnie sie odnosilem...

  • 0

    32.  2011-08-30 18:46:09

    @27 to co podales to goly cennik nie majacy nic wspolnego z obecnie obowiazujacymi promocjami... rownie dobrze na podstawie tego cennika mozna wywnioskowac, ze w ofercie sa gole minuty, ktore nie wymieniaja sie na nic, tymczasem w ramach promocji masz wymiennosc 1:1 na sms/mms/mb oraz minuty na stacjonarne w UE.

  • 0

    33.  2011-08-30 18:49:18

    @28 ale to wlasnie na brak minut w tych abonamentach najbardziej ludzie narzekali, bo co Tobie po samych polaczeniach w sieci jak kazda minute po za t-mobile males dodatkowo na rachunku? teraz w tej samej cenie bedzie dodatkowo 60 minut, a jak widac dla wiekszosci "i tak zle i tak niedobrze"...

  • 2

    34. ~marek  2011-08-30 19:42:10  host: 77-255-244-52.adsl.inetia.pl

    chciałem jeszcze zauważyć, że 60 minut ma dotyczyć wszystkich, a więc także Play. To ciekawy krok ze strony T-Mobile i trzeba to docenić

  • 0

    35. ~  2011-08-30 23:34:52  host: caa176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    thonka nie masz racji - promocja promocją i tam rzeczywiście są minuty do wszystkich , ale nie mów , że goły cennik nie ma znaczenia , bo dziś promocja jest a jutro jej nie ma . Jakoś u innych operatorów w gołym cenniku są minuty do wszystkich . Taką taktykę ze strony TM uważam za . . . Nie tylko ja jak widać po statystykach . . .

  • 0

    36.  2011-08-31 00:13:15

    @35 od poczaku tych taryf cennik byl sobie, a promocje sobie i uwierz mi wiem co mowie, bo kto jak kto, ale ja w ofercie prywatnej t-mobile tudziez ery siedze codziennie przynajmniej godzine dziennie. juz wyzej dalem przyklad na to, ze cennik w malym stopniu odzwierciedla stan faktyczny promocji... a co do statystyk - niedawno pan Rakowski udzielil wywiadu dla telepolis - 1/3 nonoaktywowanych kart sim z taktaka jest odrazu przenoszona. zgadnij gdzie? pytaniem dodatkowym jest kto je rozdaje i w jakim celu? :) ludzie nie przenosza numerow ze wzgledu roznic na linii cennik - promocje. CENA to ciagle robi duza roznice i bedzie robic. poki W3 tego nie zrozumie - bedzie tracic udzialy w rynku, a juz napewno PTC - dla przykladu all inclusive'y w gorszej wersji byly w erze, sam przedluzylem umowe tylko dla paczki internetowej bez limitu i co? play 2 tygodnie pozniej zrobil abonamenty podobne, z wieksza iloscia wszystkiego w podobnej cenie. 1,5 roku wczesniej przedluzalem umowe z paczka 500mb za 15zl. miesiac pozniej dopiero w play byla mozliwosc aktywowania takowej w rozsadnej cenie... ot po prostu w abonamentach modyfikuja to, co dali juz inni, ale daja to za mniej. z drugiej strony - czym play moze walczyc z reszta jak nie cena? niczym... bo napewno nie jakoscia...

  • 0

    37.  2011-09-01 08:29:45

    @36. Nieco przekręciłeś wypowiedź Rakowskiego w sprawie przenoszonych numerów. On stwierdził cytuje: "1/3 numerów, które odchodzą z PTC, to świeżo kupione i aktywowane startery". Czyli jak w pierwszym półroczu odeszło od nich 188 tys. to około 62tys. to aktywowane startery w tym celu. W tym samy czasie do sieci Play trafiło 350 tys. numerów z czego blisko 80% do abonamentu.

  • 0

    38.  2011-09-01 08:35:25

    @38cd. Poza tym jeżeli Rakowski nie pokręcił czegoś z liczba twierdząc, że CHURN w pre-paidzie wynosi 5% w skali miesiąca, to oznacza, że przy w miarę stałej ilości aktywnych kart sim w tego typu ofercie (6,5mln) przez ostatnie cztery kwartały, co miesiąc aktywowane jest 325 tys. starterów. Czyli około 10 tys. przenoszonych nowo aktywnych kart to drobnostka w porównaniu do skali "wymierania" kart SIM w Erze.

  • 0

    39.  2011-09-01 08:35:57

    @38cd. Poza tym jeżeli Rakowski nie pokręcił czegoś z liczba twierdząc, że CHURN w pre-paidzie wynosi 5% w skali miesiąca, to oznacza, że przy w miarę stałej ilości aktywnych kart sim w tego typu ofercie (6,5mln) przez ostatnie cztery kwartały, co miesiąc aktywowane jest 325 tys. starterów. Czyli około 10 tys. miesięcznie przenoszonych nowo aktywnych kart to drobnostka w porównaniu do skali "wymierania" i "odradzania się" kart SIM w Erze.

  • 0

    40.  2011-09-01 08:36:33

    @39. Erratum. liczba=liczbami

  • 1

    41. ~kuba  2011-09-09 23:27:33  host: afhk25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale to jest 300min + 60 jesli dobrze rozumiem. Bo Rodzina 60 to jest 300min w abonamecie

  • -1

    42. ~  2011-09-10 09:34:46  host: 31.41.144.41

    @41. No weź nie żartuj sobie. Za dobrze byś chciał. 300 + 60 minut do wszystkich oraz darmo w T-mobile świat 39 złotych. Takie rzeczy niestety nie w E.., tfu, T-Mobile. Przynajmniej nie u nas i nie teraz. Chociaż bez telefonu mam ofertę 300 minut + darmo w sieci wraz z SMS'ami za 30 złotych, ale nie w T-Mobile.

Dodaj swoją opinię