Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dobrzyński za Balickiego w marketingu Play - oficjalnie

Dobrzyński za Balickiego w marketingu Play - oficjalnie

WitekT 30 Stycznia 2009 16:22

0 0
Play pierwszym wyborem klientów zmieniających operatora - tak definiuje swój główny cel nowy szef marketingu Play Bartosz Dobrzyński. Na stanowisku zastąpi Jacka Balickiego (Henslera). Bartosz Dobrzyński obejmie stanowisko dyrektora ds. marketingu, członka zarzadu P4 w pierwszych dniach lutego.

Będziemy kontynuować ofensywę i w 2009 roku jeszcze przyśpieszymy tempo rozwoju oferując klientom niedrogie, proste oferty we wszystkich segmentach rynku - gwarantuje Dobrzyński.

Bartosz Dobrzyński rozpoczynał swoją karierę jako dziennikarz Gazety Wyborczej będąc jeszcze na studiach. W branży telekomunikacyjnej pracuje od 1999 roku zdobywając doświadczenie w Polkomtelu, a następnie w PTK Centertel pełniąc funkcję dyrektora pionu marketingu telefonii komórkowej Grupy TP, gdzie odpowiadał za segment marketingu masowego. Uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

We wrześniu 2008 roku zmienił swoją ścieżkę kariery na Play, gdzie do tej pory pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. marketingu.

Czy Play odniósł sukces marketingowy za kadencji Jacka Balickiego (Henslera)?

Zdecydowanie tak
46.00%
Raczej tak
27.59%
Nie mam zdania
10.34%
Raczej nie
8.15%
Zdecydowanie nie
7.92%

Wszystkich głosujących: 1276






Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~ziomek13  2009-01-30 16:37:01  host: acnf68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    panie dobrzynski jesli razem z panem przyjdą "promocje do wszystkich w sieci" to pies cie jeb..

  • 0

    2. ~Tyler  2009-01-30 16:41:49  host: addc89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo fajnie! Skoro B.D. jest na tym stanowisku to znaczy, ze bedzie kontynuowal polityke marketingowa i komunikacyjna Play. A jesli nie - to moze byc tylko lepiej :))

  • 0

    3. ~zalew  2009-01-30 16:43:20  host: agu250.internetdsl.tpnet.pl

    Kilka osób z PTK przeszło do P4 i już wiadomo skąd się wziął pomysł debilnego starndardu obsługi klienta karzącego gotowe formułki wyryć na pamięć; mniej myślenia, więcej recytowania. Wszak to kierownictwo PTK wymyślilo najgłupsze standardy.

  • 0

    4. ~misiek8881  2009-01-30 16:43:31  host: 209-224.is.net.pl

    Swoje odczucia względem danych promocji zostawiłbyś dla siebie.... i dostosuj się do netykiety..

  • 0

    5. ~misiek8881  2009-01-30 16:45:40  host: 209-224.is.net.pl

    @zalew: każdym BOK-u u każdego operatora są pewne zasady postępowania z klientami, wszelkie "formułki" o których mówisz to standard..

  • 0

    6.  2009-01-30 16:54:41

    Eeee tam... nSOK nie jest aż taki zły :)

  • 0

    7. ~tomiq  2009-01-30 17:00:31  host: apn-77-114-171-202.gprs.plus.pl

    tak trzymac, jedna karta zostala juz odkryta play siegnie w tym roku po kolejnych klientow trojcy.

  • 0

    8. ~kwistas  2009-01-30 17:13:50  host: w3cache.wignet.pl

    @7 Po mnie już sięgnął. :D

  • 0

    9. ~  2009-01-30 17:41:27  host: p04-12.opera-mini.net

    Bedzie duzo w sieci i stacjo.gsm900to ulatwi.po2net wreszcie z edge i wiekszy zasieg..stara playkarta z dol.50 rzadzi.35gr do wszystkich-to juz nie wroci.mirekb

  • 0

    10. ~czytelnik  2009-01-30 18:18:44  host: xt216e.stansat.pl

    a co mnie to?

  • 0

    11.  2009-01-30 19:34:25

    Człowiek, który wprowadził marketingowo popa... trzeba przyznać, że zamiana w marketingu Play'a po odejściu Henslera nie traci na wartości NIC... co w moim odczuciu miało się stać... jestem pod wrażeniem

  • 0

    12. ~Mózg i Pinki  2009-01-30 20:00:46  host: ip-85.128.33.219.static.crowley.pl

    A ja myślę jak tu zawładnąć światem:)

  • 0

    13.  2009-01-30 20:12:46

    Dobrzyński tak mi się wydaje czy Pasuje do Playa? Wizję na dobrą i już udowodnił, że jest fachowcem, czas pokaże

  • 0

    14. ~dawid  2009-01-30 20:51:45  host: gbg182.internetdsl.tpnet.pl

    mam play na kartę super oferta i chętnie podpisze umowę lecz uważam iż super rozwiązaniem były by nielimitowane połączenia na przykład z trzema numerami w play tak dla rodziny w tej chwili nie ma takiej oferty u nikogo a to przyciągnie abonentów

  • 0

    15. ~Darosp  2009-01-30 20:57:45  host: 77-253-112-32.adsl.inetia.pl

    Hm a nie ma teraz 500 minut do Play? Jak weźmiesz abonament?

  • 0

    16. ~PL  2009-01-31 10:02:20  host: eeh155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    500 minut juz nie ma. a szkoda....

  • 0

    17.  2009-01-31 19:07:55

    15. Jest cos takiego: 50zl za one play 65 przez caly okres umowy, tamta promocja z 500 min skonczyla sie niedawno, pewnie wroci kiedys.

Dodaj swoją opinię