Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dobrzyński w Play

Dobrzyński w Play

WitekT 28 Lipca 2008 09:02

0 0
Bartosz Dobrzyński, dyrektor Pionu Marketingu Telefonii Komórkowej Grupy TP, odchodzi z firmy i przechodzi do konkurencji.

Dobrzyński, według nieoficjalnych informacji, przechodzi do P4, gdzie będzie zastępcą Jacka Henslera, członka zarządu i dyrektora ds. marketingu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2008-07-28 09:08:41

    1. :-)) a to dobre

  • 0

    3.  2008-07-28 09:10:01

    macie rację;P

  • 0

    4. ~xx  2008-07-28 09:13:57  host: cerber.gddp.lublin.pl

    Teraz wszystko im powie otym co orange planuje choć pewnie nie bedzie mógł ale nieoficjalnie być może to zrobi :)

  • 0

    5.  2008-07-28 09:42:18

    i nie ma lojalki? jakaś bzdura...

  • 0

    6. ~nestor  2008-07-28 09:47:03  host: 213-238-104-197.adsl.inetia.pl

    Niech nie przenosi też "pomarańczowej jakości"!

  • 0

    7.  2008-07-28 10:00:18

    SLAin: lojalkę można wykupić.

  • 0

    8. ~RyChU  2008-07-28 10:11:00  host: aef140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niech lojalke tez przeniesie... myslcie przyszlosciowo jak w P4 sie to pojawi to u innych op-ow tez i potem kazdy bedzie walczyl o klienta co skutkuje polepszaniem tych uslug...

  • 0

    9.  2008-07-28 10:25:58

    Z cyklu transfery roku... :) To powinno być newsem dnia, jeśli okaże się faktycznie prawdą :)

  • 0

    10. ~  2008-07-28 11:06:25  host: inet20908nh-1.eranet.pl

    tylko zeby nie przeniosl do Play pseudojakosci sieci orange

  • 0

    11. ~pytajnik  2008-07-28 11:17:35  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    lojalka - co to jest??? Żabojady dały się we znaki to się przeniósł. Nikomu nie życzę współpracy z francuzami. Maja Polaków za idiotów!!!

  • 0

    12.  2008-07-28 11:48:52

    Mam nadzieję, że z tego powodu w Play nie nastąpi syndrom "prestiżu" Orange.

  • 0

    13. ~mirekb  2008-07-28 12:53:46  host: hii227.internetdsl.tpnet.pl

    bylo to dosc prawdopodobne.zobaczymy co sie zmieni w ciagu pół roku i ciekawe czy na lepsze

  • 0

    14.  2008-07-28 13:15:04

    Będzi dbał o interesy firmy , a nie o dobro klientów.

  • 0

    15. ~ziomek13  2008-07-28 14:02:24  host: acmb37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 1: zobaczymy czy w playu nie bedą teraz promocyjne doładowania "do wszystkich w play"

  • 0

    16.  2008-07-28 16:05:13

    psioczycie na Orange jednocześnie wiążecie Dobrzyńskiego z wizerunkiem Orange,więc nie wiem czy to taki transfer roku i czy Play ma się z czego cieszyć,bo wg wizerunek Playa jest podobny do tego jaki mają inni operatorzy...

  • 0

    17. ~emjack  2008-07-28 17:22:04  host: terminal-4-208.retsat1.com.pl

    do #7 WitekT: jak można wykupić lojalkę? mógłbyś przybliżyć temat...?

  • 0

    18.  2008-07-28 17:46:44

    emjack: lojalka, czyli zakaz konkurencji, wpisana jest w umowę o pracę. Dostaje się 50-100% wynagrodzenia po ustaniu stosunku pracy, za co zobowiązuje się nie podejmować działalności konkurencyjnej podczas czasu tych wypłat. Podjęcie pracy konkurencyjnej w tym czasie wiąże się z zapłatą kary, określonej w umowie, z reguły kilku- lub kilkunastokrotności pensji. Nie jest rzadkim przypadkiem, że nowy pracodawca daje kasę na taką spłatę.

  • 0

    19. ~kwistas  2008-07-28 20:17:39  host: w3cache.wignet.pl

    blacher zgadzam się z tobą.

  • 0

    20. ~kwistas  2008-07-28 20:19:02  host: w3cache.wignet.pl

    Ciekawe kto przyjdzie na stanowisko grupy TP przydało by się coś nowego może wtedy więcej promocji było w Orange.

  • 0

    21.  2008-07-29 23:29:08

    a mało masz promocji w Orange?

Dodaj swoją opinię