Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dobrzyński o nowej ofercie biznesowej

Dobrzyński o nowej ofercie biznesowej

WitekT 2 Marca 2010 16:28

0 0

Od jutra w Play dostępne są nowe promocje dla biznesu, a dziś - w formie wideo - opisuję ją i promuje Bartosz Dobrzyński, szef marketingu operatora.



Szerzej o nowej ofercie pisaliśmy w tej wiadomości.






Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2010-03-02 16:34:17  host: cc.azsoft.pl

    Nie "rzef" tylko szef.

  • 0

    2.  2010-03-02 16:36:14

    Poprawione, dzięki! :-)

  • 0

    3. ~  2010-03-02 16:46:09  host: cc.azsoft.pl

    Ta oferta moze im znacznie pomoc w osiagnieciu tych 5 mln klientow do konca roku. szczerze to sam chyba namowie kogos znajomego zeby mi na siebie wzial najnizszy abo bez koma i zrobie sobie z niego stacjonarke dla dziewczyny zeby mogla sie nagadac to tania opcja jakis kom sie znajdzie pod ladowarke i niech dzwoni do woli na stacjonarne.

  • 0

    4. ~Bartek  2010-03-02 16:59:11  host: crowley-nat.greenlan.pl

    nie ma to jak "rozmowy bez o graniczeń". Wielka wyprz, no to sru, a teraz jeszcze "bez o graniczeń". Chyba że to błąd w materiałach reklamowych w tym spocie video, ale chyba kilka osób to oglądało wcześniej i by to zauważyli.

  • 0

    5. ~  2010-03-02 17:09:08  host: 195.114.161.51

    Taki jakiś, jakby go spod mostu wyciągnęli.

  • 0

    6. ~n  2010-03-02 18:49:29  host: epd245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Standardów biznesowych to pan dyrektor nie spełnia ale oferta jest tak mocna, że za jednym zamachem obalili tajne oferty konkurencji typu sieć korporacyjna za 5zł bez limitu, super stawki na stacjonarne typu 5gr czy też negocjacje stawek do wszystkich. Jeszcze tak mocnej i nieopłacalnej dla operatora oferty nie widziałem! Nawet abonament za 1zł nie ma większego sensu... Gdyby to była oferta bez telefonu to nadal szokuje swoją konstrukcją! Za bezczelną konkurencję daje 10/10

  • 0

    7. ~  2010-03-02 20:16:21  host: public28520.xdsl.centertel.pl

    Jeżeli on to "opisuje", jeżeli ja to "opisuję" a tutaj mam nowy twór gramatyczny: "opisuję ją i promuje Bartosz Dobrzyński".

  • 0

    8.  2010-03-02 22:05:43

    Oferta świetna, wszystko idzie w dobrym kierunku. TYLKO NIECH SKOŃCZĄ PIEPRZYĆ O INDYWIDUALNYM PODEJŚCIU I DOBRYM WYSZKOLENIU KONSULTANTÓW BO TYCH CHYBA ŻYWCEM Z MIĘSNEGO REKRUTOWALI! ALBO DALI IM NARZĘDZIA I UPRAWNIENIA JAK PANI KRYSI Z TP Z PRZED 5 LAT!!! INFOLINIA DO OSTREJ POPRAWY!!!!!

  • 0

    9.  2010-03-02 22:08:19

    Jeżeli "strażnicy Play" z forum są zainteresowani skąd moje krytyczne słowa zapraszam na PW

  • 0

    10.  2010-03-02 22:20:34

    Ja tam wiem o czym mowa z tą irytacją. Ale niestety Play takie jest. Dużo pisze/mówi a mało robi. Niestety w Play nawet najmniejszy problem jest praktycznie nie do rozwiązania przez ich konsultantów. Zresztą w ich punktach też siedzą osoby w ogóle tak jakby były bez przeszkolenia. Jedyne co potrafią zrobić to zeskanować dokumenty i wydrukować umowy. Jakości sieci jest jaka jest różnie z nią bywa. Zasięg tak samo, czasem ciężko jest mimo wsparcia Plusa. Ja tam uważam że ich ceny są odzwierciedleniem całokształtu jakości.

  • 0

    11. ~  2010-03-02 22:30:50  host: 90.156.119.71.vz.pl

    No i co z tego, że oferte maja? Jak w wielu przypadkach nie sposób będzie nawet z tego skorzystać przez ich lipny zasięg czy problemy z siecią... Równie dobrze i ja mogę za darmo wszystko dać - też nikt nie skorzysta :)

  • 0

    12. ~n  2010-03-02 22:41:32  host: apn-77-114-212-86.dynamic.gprs.plus.pl

    11. zasiegiem problem pewnie dlatego ze play stawia nadajniki na ksiezycu. Baju baju bedzie wiadomo gdzie. Zasieg Plusa w roamingu i zasieg wlasny mowi ci cos. Do Eski: nie ugolniaj poniewaz nie zrobilas wizytacji wszystkich punktow play w kraju. Ta k sie sklada ze bralem abonament pare tyg temu i nie spotkalem sie z brakami w przeszkoleniu i nie kompetencji u pracownikow ich punktu. Jezli masz osobiste doswiadczenia ok ale nie podciagaj swojej opinii pod caloksztalt. Ja m am inne zdanie.

  • 0

    13. ~PiŁa  2010-03-02 23:46:17  host: docsis-unk.nat.tvk.wroc.pl

    Skoro narzekacie na słaby zasięg to chyba mieszkacie w jakichś odległych od ludzi miejscowościach? Od ponad roku nie miałem problemu z połączeniami. W górach ginął zasięg Playa w niektórych rejonach Beskidów. Ale tam łapało się czeskie nadajniki. Nie widzę różnicy w jakości połączeń pomiędzy Erą, z której korzystałem przez 9 lat, a Playem. Dlatego wziąłem tu także internet. Na razie mam go 2 miesiące. I jestem zadowolony, że nie uwierzyłem narzekaczom na jakość. We Wrocławiu działa doskonale.

  • 0

    14. ~  2010-03-03 00:41:16  host: 212.2.101.59

    Co do nadajnikôw Play na księżycu, to się zgadzam. U mnie zamiast postawić na wieży ciśnień obok 3 pozostałych opów, to oni postawili dwa tygodnie temu na czyjejś prywatnej działce.

  • 0

    15. ~  2010-03-03 06:39:19  host: v05-04.opera-mini.net

    Jak w salonie placa niecale 2kzl to kogo tam oczekujesz bo chyba nie fachowca

  • 0

    16. ~  2010-03-03 09:28:04  host: 90.156.119.71.vz.pl

    business w play = szybka upadłość? Dziekuje, postoję.

  • 0

    17. ~sympatyczny  2010-03-03 12:26:33  host: 85-222-73-222.home.aster.pl

    nie wiem czemu niektorzy czepiaja sie pana prezentujacego oferte. jakies kompleksy? mnie w prezentacji zainteresowalo, ze pan Bartek uzyl wyrazenia 'stan darmowy w play' dla biznesu. albo tak mu sie powiedzialo, albo moze to jest element nowej strategii na dluzej. stan darmowy w prepaid, stan darmowy w soho/sme i niedlugo... stan darmowy w abonamentach dla indywidualnych? przydaloby sie bo szczerze mowiac abonamenty dla niefirmowcow zawsze wydawaly sie jakies takie niekorzystne...

  • 0

    18. ~Bomba  2010-03-04 18:10:48  host: host-193-239-102-178.solarme.pl

    Dla mnie ten klient jest idealnym przykładem konsultanta play jest mądry do momentu jak on mówi:)No i raczej standardów nie spełnia.I nie ma co bronic play bo każdy kto u nich był wie jak działa biuro obsługi.Mi np. play wysyła do dzisiaj monity ze mam zapłacić im zaległa fakturę a mam już 3 rozmowy nagrane z ich biura windykacji ze nic nie zalegam :)

Dodaj swoją opinię