Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dobry rok Multimedii

Dobry rok Multimedii

WitekT 29 Marca 2005 12:46

0 0

Multimedia Polska, trzecia co do wielkości sieć telewizji kablowej, miała w 2004 r. 193 mln zł przychodu (wzrost o 35%) przy 32 mln zł zysku netto.

Zatrudnienie w spółce na koniec roku wyniosło 320 osób. W tym roku operatora czeka fuzja z Telenet Polska. Obie firmy już łączy wspólny zarząd i współpraca operacyjna. Ich całkowita sprzedaż na koniec 2004 r. wyniosła ok. 300 mln zł, w tym roku ma wzrosnąć do ok. 350 mln zł.
Grupa posiada 680 tys. abonentów usług telewizyjnych i telefonicznych, pośród których 73 tys. abonuje także usługi dostępu do Internetu.

Po połączeniu z Telenetem Multimedia zamierza zadebiutować na warszawskim parkiecie.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-1-73.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Które miejsce jest według Ciebie najlepsze do umieszczenie czytnika linii papilarych?

Galaxy Note 9 być może jednak będzie miał czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet