Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dobry kwartał Polkomtela

Dobry kwartał Polkomtela

WitekT 2 Listopada 2005 11:40

0 0
Polkomtel miał ok. 310 mln zł zysku netto w III kwartale wobec 238 mln zł zysku rok wcześniej - wynika z raportu kwartalnego TDC, akcjonariusza Polkomtela.

Według raportu innego akcjonariusza operatora, KGHM, Polkomtel miał w pierwszej połowie 2005 roku 527,1 mln zł zysku netto, co oznacza roczny wzrost o 23%. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: ISB, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~kolos  2005-11-02 14:18:38  host: dpg15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Klientów gnębią, zysk cisną - wszystko po to by sprzedać za dużą kasę. Im więcej zysku wycisną tym vodafone bedzie musiał głębiej do sakiewki siegnąć

  • 0

    2. ~2005  2005-11-02 15:58:12  host: dyw13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nic dziwnego, że zyski rosną. Ja do tej pory czekam na zwrot 12 zł za tzw. "darmowe" połączenia w pakietach simplusa. Oczywiście mógłbym sobie jeszcze czekać ale po co. W przyszłym roku przechodzę (w związku z nierzetelnością w rozliczaniu "darmowych" pakietów w simplusie) do taktak-a i zobaczymy jak tam jest. Na szczęście nie jestem skrępowany żadną horrendalną 2-letnią umową i głupimi konkursikami i promocyjkami, a rozesłanie swojego numeru to żaden problem. Umieszczam swój numer tela na mojej stronie www i każdy w każdej chwili może sobie sprawdzić mój nowy numer - oczywiście adres mojej strony www nie zmienia się tak często jak numer komórki. Pomysł zastrzeżony i opatentowany ale daję darmo bo sieci komórkowe trzeba czasem trochę pogonić :) Pozdro. dla userów GSM, mimo wszystko.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-227-37.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet