Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dobre wyniki France Telecom

Dobre wyniki France Telecom

WitekT 28 Października 2004 13:50

0 0
France Telecom ogłosiło obiecujące wyniki po III kwartale tego roku, w którym przychody w ujęciu rocznym wzrosły o 3,5% i wyniosły 12 mld euro, co było kwotą wyższą o 100 mln euro od przewidywanej. Liczba linii stacjonarnych spadła o 0,4% do niecałych 34 mln.

Komórkowe ramię koncernu - Orange - uzyskał przychód w wysokości 5,2 mld euro, o 10% wyższy niż w tym samym okresie zeszłego roku. W ciągu roku baza abonencka zwiększyła się o ponad 11% osiągając liczbę ponad 52 mln.


Źródło tekstu: PriMetrica     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-85-115.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet