Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dobre perspektywy dla 3G

Dobre perspektywy dla 3G

WitekT 9 Lutego 2005 16:43

0 0

Choć telefonia 3G wciąż nie może zdobyć masowej popularności, analitycy z firmy TelecomView przekonują, że w roku 2009 usługi tego typu będą mieć przeszło 300 mln abonentów.
Od roku 2007 liczba abonentów sieci 2G ma zacząć spadać, ponieważ użytkownicy będą migrować w stronę usług 3G. Z raportu TelecomView wynika, że wartość rynku telefonii 3G za 4 lata osiągnie poziom 200 mld dolarów. Eksperci podkreślają jednak, że spadać będzie wysokość opłat za połączenia głosowe i aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w 3G, operatorzy będą musieli oferować szeroką paletę usług opartych na transmisji dużych ilości danych.

Źródło tekstu: Cellular News, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-117-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.