Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Do sprzedaży trafi Samsung Galaxy Note 7 z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej

Do sprzedaży trafi Samsung Galaxy Note 7 z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej

LuiN 11 Sierpnia 2016 09:49

5 0

samsung galaxy note 7 Samsung oficjalnie potwierdził swoje plany dotyczące wprowadzenia do sprzedaży Samsunga Galaxy Note 7 w wersji z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Jest jedno ale...



Standardowy Galaxy Note 7, który będzie dostępny m.in. w Europie, zaoferuje 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej - niewiele więc będzie się różnił pod względem podzespołów od Galaxy S7 Edge. Tymczasem jeszcze przed premierą urządzenia, w sieci krążyły doniesienia o 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej - teraz okazało się, że nie były one wyssane z palca.




Właśnie taki wariant telefonu wkrótce trafi na rynek... chiński. Powodem jest agresywna konkurencja ze strony lokalnych producentów, u których 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej nie są niczym nowym. Chociaż parametry modułów pamięci w chińskich smartfonach są zwykle o wiele słabsze od tych we flagowcach Samsunga, to jednak w ulotkach wyglądają tak samo.

Niewykluczone, że podrasowany Note 7 trafi w późniejszym terminie również na inne rynki, póki co jednak producent nie ogłosił takich planów. Koreańska firma cieszy się aktualnie ogromnym sukcesem w prowadzonej na wybranych rynkach przedsprzedaży. Szczególnie jej wyniki w Kanadzie (podobnie jak do USA trafi tam telefon w wersji ze Snapdragonem 820) przekroczyły najśmielsze oczekiwania producenta. Najpopularniejszym wariantem kolorystycznym telefonu jest Blue Coral.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: PhoneArena, GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy note 7 | samsung

w sumie: 17
  • -1

    1. ~``  2016-08-11 10:07:22  host: 212.160.172.86

    Lipa jedna wielka , nie będzie mi gotował , prał i sprzątał co to za telefon po co mu 600 gb ramu i trylion gb pamięci .....

  • 0

    2.  2016-08-11 10:08:06

    Może w końcu ten nieszczęsny Android będzie płynnie działać :D

  • 0

    3.  2016-08-11 10:08:45

    @1, jak rozumiem Twój odkurzacz, kuchenka i pralka to jednocześnie serwerownie Google'a?

  • 0

    4.  2016-08-11 10:09:54

    @2, kamil1221 - działa i bez tego płynnie. To bardziej zapas mocy na płynne działanie dłużej niż przez rok ;-)

  • -1

    5.  2016-08-11 10:12:16

    2: lepiej niech coś zrobią z tym Windowsem, zeby zaczął tak płynnie działać jak na początku, bo za chwile to podzielą los niczym BlackBerry. Ostatnio ciężko jest mi znaleźć osobę, która byłaby z tego systemu zadowolona. I nie chodzi tu o brak niektórych aplikacji, ale właśnie o działanie.

  • -1

    6.  2016-08-11 10:39:11

    @5
    U mnie jest odwrotnie - wszyscy co przeszli na WP8.1 / W10M czują ulgę po przesiadce z Andruta ;)

  • 1

    7. ~r  2016-08-11 10:53:00  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    Ale przecież WP to już denat. Jak można czuć ulgę podczas korzystania z martwego systemu? Nawet tego w sklepach już nie ma.

  • 0

    8. ~Janekkkk  2016-08-11 11:19:16  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Na tab.... pisali o tym dzień po premierze, Wy tu jesteście widać na bieżąco .

    Najlepsze jest to ze zamawiając z cgin lepszą wersję zapłacę z przesyłką ok 2800 zł , cena w eurortv ma być za gorszy model 3999 zł .

  • 0

    9. ~T1000  2016-08-11 11:34:26  host: ip-2.85-194-240-13.net.eco.atman.pl

    Kiedy przedsprzedaz w pl

  • 0

    10.  2016-08-11 11:48:59

    @7 chyba coś mi umknęło? Telefon działa, dzwoni jest aktualizowany... Aplikacje, które potrzebuje są w sklepie. Nie każdy ma potrzebę stawiać serwer plików na swoim telefonie, czy łączyć się z siecią VPN lub innymi "komputerowymi" funkcjami.

  • 0

    11. ~  2016-08-11 15:02:42  host: 178-36-235-115.adsl.inetia.pl

    @8 co to jest cgin???

  • 0

    12. ~v  2016-08-11 15:04:02  host: 188.146.69.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    8: Tylko nie wiadomo co dostaniesz (i czy) :D

  • 0

    13. ~v  2016-08-11 15:04:25  host: 188.146.69.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    11: chyba Chin

  • 0

    14. ~Nick  2016-08-11 15:38:30  host: n28-06-04.opera-mini.net

    Niech w takim razie tamten będzie wyraźnie droższy lub ten pierwotny tańszy. Samsungowi wydaje się, że europejczycy nie potrafią sobie zamówić np. OnePlus3 albo innych telefonów ? Łaskę robią ?

  • 0

    15.  2016-08-11 15:51:25

    14 tu chodzi o serwis, którego w przypadku chińczyków nie na, trzeba odsyłać. Dziwne, że Samsung zwyczajnie w życiu nie dał właśnie wersji z 6gb ramu, ogólnie bas z Europy producenci telefonów traktują jak idiotów to nie pierwsza firma, która daje tą samą wersję telefonu z gorszymi bebechami, zaczynając od HTC i jego wersję 10, Huawei P9 lite gdzie u nas tylko wersja z 2GB ramu jest, podobnie robi takie Lenovo z Moto G.

  • 0

    16. ~Ola  2016-08-11 20:04:52  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    @ 15 i tu się mylisz,kupiłam 2 samsungi w Chinach i bez problemu je reklamowałam w w serwisie w Warszawie.

  • 0

    17.  2016-08-12 09:32:34

    W Szczecinie zniknął ostatni autoryzowany salon napraw Nokii. Nie wróży, to nic dobrego odnośnie Lumii, jedną mam 353.

Dodaj swoją opinię