Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Do przyznania 3-cia licencja 3G w Czechach

Do przyznania 3-cia licencja 3G w Czechach

WitekT 17 Stycznia 2005 14:55

0 0

Czeski rząd ogłosił w piątek start przetargu na trzecią licencję 3G.

Licencja ma kosztować 86,3 mln dolarów i pierwotnie oferowana będzie Oskarowi, którego właścicielem jest prywatyzowany właśnie Cesky Telekom. Posiadający 20% udziałów w rynku Oskar ma czas do 4. lutego na decyzję czy jest nią zainteresowany. W wypadku odmowy licencja zostanie przyznana innemu podmiotowi w drodze przetargu, który koniec planowany jest na czerwiec.
Dotychczas w Czechach przyznano 2 licencje na sieć 3G - T-Mobile oraz Eurotelowi. W 2001 roku zapłaciły one za nie odpowiednio 164 mln i 155,3 mln dolarów. Oskar nie wystartował wtedy w przetargu twierdząc, że cena jest za wysoka.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy kiedykolwiek kupiłeś/kupiłaś sprzęt elektroniczny w Chinach?

Zakup smartfonu w Chinach a jego naprawa

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet