Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Do Polski trafiły kioski solarne od LG

Do Polski trafiły kioski solarne od LG

LuiN 24 Lutego 2010 18:32

0 0

lg gd510 Przy 10 największych uczelniach w Polsce pojawiły się pierwsze kioski solarne LG. Są to specjalnie przygotowane punkty, w których każdy może doładować baterię swojego telefonu korzystając z ekologicznej energii prosto ze słońca.

Kioski solarne LG to dwumetrowe instalacje, o kształcie, nowego modelu telefonu solarnego LG GD510, który właśnie zawitał na polski rynek. Każda osoba może teraz podłączyć do kiosku LG telefon komórkowy dowolnej marki i doładować jego baterię.




Akumulatory gromadzące energię słoneczną, pozwalają na doładowanie telefonów nawet przez 16 godzin na dobę. Ponadto, na ekranie LCD, umieszczonym na każdym z kiosków, będą wyświetlane takie informacje, jak godzina, stan zachmurzenia, temperatura powietrza oraz poziom naładowania baterii telefonów podłączonych do kiosku solarnego.

Z kiosków solarnych można skorzystać w okolicach uniwersytetów w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Szczecinie. Słoneczna akcja potrwa do wiosny, czyli do 21. marca.

Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~tempy lariusz  2010-02-24 18:42:45  host: public50864.xdsl.centertel.pl

    Słoneczne kioski w zimie,a kioski z gorącymi napojami w lecie...

  • 0

    2.  2010-02-24 18:47:33

    Zimą, latem

  • 0

    3.  2010-02-24 18:53:11

    Nawet przy zachmurzonym niebie baterie słoneczne działają, więc nie widzę problemu :)

  • 0

    4.  2010-02-24 19:06:10

    Jesteś pewien?

  • 0

    5. ~poko  2010-02-24 19:45:21  host: 212.160.172.70

    ja jestem pewien, ze fajnie naladowac telefon w kiosku hehe ciekawe ile to kosztuje :P

  • 0

    6.  2010-02-24 20:24:40

    Chyba widziałem taką skrzynkę koło uczelni w Poznaniu,ale myślałem że to reklama.

  • 1

    7. ~pisul  2010-02-24 20:25:41  host: kwiatkowskiego.res.pl

    niech to stawiaja przy garazach :)Podepchne swojego malucha.Nikt przeciez nic niemowil o wielkosci baterii.

  • 0

    8. ~  2010-02-24 21:53:35  host: host-89-230-203-48.lublin.mm.pl

    Czy ktos wie gdzie stoi ten kiosk w Lublinie?

  • 0

    9.  2010-02-24 22:05:02

    Ale nikt nam nie zwinie telefonu? Przecież 2h nie będę czekał aż mi się naładuje.

  • 0

    10. ~pisul  2010-02-24 22:55:37  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Moj kolega z poprawczaka jest zywo zainteresowany pilnowaniem telefonow w tym kiosku.

  • 0

    11. ~  2010-02-24 23:18:52  host: v03-07.opera-mini.net

    Zamiast inwestować w kioski zainwestowaliby w dopracowanie baterii by nie zdychały w pół dnia.

  • 0

    12. ~a  2010-02-25 00:01:03  host: chello087206013226.chello.pl

    11: No wlasnie.... Jakas wielka firma (Toshiba?) od lat obiecywala premiere baterii nowej generacji i ciagle przesuwala date premiery. Z tego co pamietam to ostateczna data mial byc 2009, a juz jest 2010 i nic nie slychac. Tamte baterie mialy byc na alkohol bodajrze. Wiecej cos?

  • 0

    13.  2010-02-25 06:33:58

    Polecam poszukac u wujka Googla o telefonie na coca-cole tylko to drogi naped

  • 0

    14. ~dhf  2010-02-26 12:44:38  host: enj187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miały być wysoko wydajne ogniwa paliwowe. Co do kiosku "ekologicznego" to pojawia się pytanie czy sam kiosk też jest produkowany ekologicznie i z jakich materiałów się składa? może z liści?

  • 0

    15. ~siwuch  2010-02-28 22:25:10  host: 87-88-n2.aster.pl

    Super jest to rozwiązanie LG z możliwością ekologicznego ładowania baterii

Dodaj swoją opinię