Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Do LG G5 wróciła szuflada aplikacji

Do LG G5 wróciła szuflada aplikacji

LuiN 16 Czerwca 2016 15:42

5 0

W LG G5 Koreańczycy zdecydowali się na nowe porządki. Zamiast ikon aplikacji w zasobniku, wszystkie trafiły na pulpit. Teraz firma wycofuje się z tej decyzji.

lg g5 aktualizacja

Po chłodnym przyjęciu rozwiązania przez fanów marki, LG przyznał, że usunięcie szuflady aplikacji było błędem. Do smartfonów LG G5 trafiła właśnie niewielka aktualizacja interfejsu, która problem ten rozwiązuje.
Po aktualizacji użytkownik ma do wyboru trzy warianty ekranu głównego. Dotychczasowy, tryb uproszczony i pulpit z ikoną zasobnika aplikacji. Oznacza to, że firma pomyślała również o osobach, którym nowy układ się spodobał.

Szuflady aplikacji pozbawione są wszystkie smartfony Huaweia, a jak widać po wynikach sprzedaży, nie jest to taki wcale znowu głupi pomysł. Warto dodać, że LG G5 pogrupował aplikacje w katalogi i naprawdę niewiele programów dodaje jako domyślnie zainstalowane. Całość zajmuje zaledwie 2/5 jednego pulpitu (2 rzędy po 5 pozycji).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lg g5 | lg

w sumie: 2
  • 3

    1. ~  2016-06-16 16:31:43  host: host-46-151-189-42.interduo.pl

    teraz zrobili najlepsze co sie da - sa obydwie opcje. jedni lubia tak, inni inaczej - tu mamy wybor

  • 0

    2. ~kaz  2016-06-16 19:57:22  host: ip145.net72.elektrosat.pl

    LG ma najlepszą, najbardziej funkcjonalną i przemyślaną nakładkę ze wszystkich producentów. i ogólnie trzeba LG pochwalić za jakość, ergonomię i podejście do klienta

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-5-6.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet