Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Do końca roku krótka lista chętnych na Dialog

Do końca roku krótka lista chętnych na Dialog

WitekT 7 Listopada 2005 21:37

0 0

Do końca tego roku powstanie krótka lista firm poważnie zainteresowanych zaangażowaniem w Telefonię Dialog.

Obecnie na naszą ofertę dotyczącą zbycia części lub całości udziałów w operatora telefonii stacjonarnej odpowiedziało kilkadziesiąt firm. Z nich zostaną wyłonieni ci, z którymi chcemy kontynuować rozmowy. Tzw. krótka lista powinna być znana do końca roku - powiedział prezes KGHM Marek Szczerbiak.
Szczerbiak dodał, że nadal pod uwagę są brane różne rozwiązania, bo pod hasłem optymalnego wyjścia z Dialogu zarząd Polskiej Miedzi rozumie nie tylko pozbycie się wszystkich udziałów, ale także sprzedaż części udziałów lub np. połączenie z inną firmą.

Jeżeli nie uzyskamy za Dialog ceny lepszej niż 1,2-1,4 mld zł, to sprzedaż naszych udziałów za mniejszą kwotę nie wchodzi w grę - powiedział prezes koncernu.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~hettman  2005-11-07 21:45:45  host: chello087207218111.chello.pl

    to jak juz sprzedadza ten dialog to moze mi odpala cos.na ten przyklad jak za 1,4 mld to np wszysko od 2-iej po przecinku:-))))

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet