Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Do dilera po telefon i kartę kredytową

Do dilera po telefon i kartę kredytową

WitekT 25 Marca 2009 08:31

0 0

Polkomtel zaczął pilotażową sprzedaż kart kredytowych Citi Banku w kilkunastu salonach. Wkrótce ma to być już kilkadziesiąt punktów - pisze Rzeczpospolita.

Współpraca dotyczy kart, jakie Citi wydaje z logo Plusa. Na razie nie ma mowy o rozszerzeniu współpracy na inne produkty. Ale dilerzy Plusa są zadowoleni, bo prowizje od sprzedaży produktów finansowych są wyższe niż od sprzedaży aktywacji telefonów komórkowych.




I operator, i dilerzy od dawna myślą o rozszerzeniu asortymentu produktów sprzedawanych w salonach. O współpracy z Citi myślą od dwóch lat. Sieć sprzedaży Polkomtela liczy obecnie około 1 tys. punktów, podczas gdy Citi ma około 250 własnych placówek.

Oferowanie usług finansowych we własnej sieci sprzedaży planuje również od dłuższego czasu Telekomunikacja Polska. Operator narodowy będzie sprzedawał jednak produkty finansowe pod marką Orange. Sieć sprzedaży ma jeszcze większą niż Polkomtel - około 1,3 tys. punktów. Mało który z banków może się pochwalić podobną siecią placówek.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~Jasiek  2009-03-25 10:34:35  host: jasien-020-128-032.nat0.sta.nsm.pl

    CitiBank pisze się razem. To jeden wyraz - nazwa własna.

  • 0

    10. ~  2009-03-25 10:56:10  host: 212.67.158.55

    to co teraz zaczną się robić mulisalon..aż wkońcu zczniemu kupować w salonie operatora ziemniaki i pomidory?

  • 0

    11.  2009-03-25 10:57:44

    @5: Trzeba było to nagrać i później zażądać w sądzie odszkodowania. Jak będą musieli płacić kary, to przestaną udostępniać cudze dane.

  • 0

    12. ~kr@snoludek  2009-03-25 11:24:14  host: s-01.wroclaw.dialog.net.pl

    Psze Pana spod nr-u 5... Najwiecej napisałeś i przy okazji najwięcej bzdur. Zupełnie jesteś poza tematem, więc lepiej nie zabieraj głosu :-(

  • 0

    13.  2009-03-25 11:29:15

    guregori - trzeba było zastrzec numer ;-) także nie wyrażać zgody na udostępnianie danych partnerowm... Zalecam prawne działanei a nie głupie nagrywanie i odtwarzanie... I co z tego, ze by nagrał? Jak zgodził się na "handel" danymi?

  • 0

    14.  2009-03-25 11:45:34

    ~Jasiek - Citi Handlowy (jako marka zresztą, bo spółka nazywa się Bank Handlowy ciągle) - jak już ;-) Nie ma już w Polsce banku, który nazywa się Citibank ;-) Już jakiś czas temu połączył się z Bankiem Handlowym. Natomiast ciągle używa się starej nazwy, szczególnie jeśli ktoś korzystał z usług tego banku. Stąd różnice w pisowni np. i błędy, które zresztą sam popełniłem pisząc o City Banku ;-) Ja mam cały czas to samo konto do płatności za komórki, które miałem w Citibanku, teraz jest w Banku Handlowym. Podobnie przez lata było z PBI i jego "następcą" ;-)

  • 0

    15. ~hun  2009-03-25 11:53:06  host: dqb51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja się zastanawiam co to za nowa oferta - karty kredytowe juz chyba od 2 lat oferuje chociażby Orange do spolki z mBankiem.

  • 0

    16.  2009-03-25 12:00:54

    ~hun - odnoszę wrażenie że oferta Plusa jednak była wcześniej... teraz też nie wiem o co chodzi - chyba tylko o powszechniejszą sprzedaż...

  • 0

    17. ~  2009-03-25 12:04:01  host: t01-04.opera-mini.net

    do kr@snoludek: jak nie na temat? temat jest plus i city w salonach wiec komentarz dalem jak najbardziej na temat. a co do bzdur niby i ze sie nie znam? ja opisałem tylko swoje zdarzenie z plusem i z citybankiem. bzdury czy nie bzdury ale na pewno na temat/5

  • 0

    18. ~  2009-03-25 12:04:40  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    Już teraz wszędzie tylko bank, bankiem nakryty. U mnie w mieście na jednej ulicy chyba z 10 różnych można naliczyć.

  • 0

    19. ~ksad  2009-03-25 12:19:22  host: dynamic-87-105-21-243.ssp.dialog.net.pl

    Mam kartę w CitiHandlowy cobrandową Plusa. Od roku. Nie jestem zadowolony z poziomu obsługi klienta. Poza tym, niektóre usługi w Citi są tylko na papierze, tzn. ciągle wdrażane. Moim zdaniem, ten bank sporo odstaje, choć dziwi mnie to, bo to w końcu Citi. A Citi - never sleeps ;-)

  • 0

    20. ~aaa  2009-03-25 12:21:03  host: 213.25.189.50

    karty citi są okropne

  • 0

    21. ~aaa  2009-03-25 12:26:18  host: 213.25.189.50

    sama wiem bo sprzedaje karty citi-lot i ludzie nie są zainteresowani wogóle kartami kredytowymi a jak słyszą citibank to dziękują i mówią że nie chcą mieć nic wspólnego z tym bankiem,ponieważ naciaga i oszukuje klienta

  • 0

    22.  2009-03-25 12:45:24

    jak każdy ;-) i jak każda inna firma :-)

  • 0

    23. ~s  2009-03-25 13:06:34  host: aai226.internetdsl.tpnet.pl

    @21. Masz 100% racji. Citi jest w Plusie. Niestety kolejny powód, żeby omijać Plusa.

  • 0

    24.  2009-03-25 13:37:48

    Ja mam kartę Citi w wersji "plusowej" od dwóch lat i nie moge narzekać. Kooperacja polega na tym, ze za korzystanie z karty w Citi naliczane są punkty do programu 5Plus - to dla klienta, a bank korzysta bo właśnie dostaje bazę klientów (oczywiście tych, którzy zaznaczyli w umowie odpowiedni kwadracik) Plusa. A w newsie chodzi o przeniesienie sprzedaży kart do salonów Plusa, do tej pory był telefon i przyjście do domu człowieka z banku.

  • 0

    25.  2009-03-25 13:40:33

    Bo i tak mBank jest najlepszy- nie jestem jeleń, żeby płacić za konto. ;)

  • 0

    26.  2009-03-25 13:43:58

    @aree1987 - tutaj nie ma mowy o zakładaniu konta bankowego tylko wyrobieniu karty kredytowej

  • 0

    27. ~PLANET  2009-03-25 15:27:29  host: apn-77-114-106-250.gprs.plus.pl

    Rzepa jest w bledzie. "zaczął pilotażową sprzedaż" - to ciekawe, ja widzialem w Marriottcie przynajmniej dwa kwartaly sprzedaz KK Citka... @aree1987: jestes jelen, bo sie za przeproszeniem dajesz jebac w dupe CHOCIAZBY na kredytach, w TOiPie jest zreszta duzo wiecej platnych pozycji :> Nie ma to jak podpompowana marza, ktora nie spada nigdy, co z tego ze spada LIBOR, RPP tnie stopy etc. ;)

  • 0

    28. ~  2009-03-25 17:03:55  host: 77-253-164-191.adsl.inetia.pl

    Gdy zaczęła spadać jakość usług Poczty Polskiej, to wprowadzili Bank Pocztowy, kredyty i inne duperele, a teraz w ramach podnoszenia jakości robią podwyżki. czy to samo czeka nas w Polkomtelu?

Dodaj swoją opinię