Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Do App Store trafiła aplikacja mBank

Do App Store trafiła aplikacja mBank

LuiN 27 Września 2010 10:40

0 0

Do apple'owskiego App Store trafiła aplikacja mBank. Z racji popularności mBanku w Polsce, jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier. Użytkownicy są jednak bardzo rozczarowani.

Aplikację przygotowała Grupa Onet.pl. Wbrew pozorom, uruchomienie aplikacji nie daje nam prostego dostępu do serwisu transakcyjnego czy informacji o saldzie konta. Niewielki program ma jedynie charakter serwisu informacyjnego.

Aplikacja mBank ułatwia wyszukiwanie bezprowizyjnych bankomatów, pozwala sprawdzić kursy walut, przeczytać aktualności z Bloga mBanku, jak i przejrzeć najnowsze wieści ze świata biznesu.




Ciekawym dodatkiem jest też możliwość oglądania plików wideo w ramach mBankTV. Na iPhone'ach nie ma najmniejszego problemu z zalogowaniem się do mBanku z użyciem przeglądarki internetowej, jednak strona ta przygotowana została z myślą o ekranach komputerów, a nie telefonów.

W kwietniu ubiegłego roku ruszyła mobilna wersja strony mBanku - pozbawiona uproszczonej wersji serwisu transakcyjnego. Aplikacja na iPhone'y sytuacji nie ratuje. Program jest bardzo szybki, wyszukiwanie bankomatów działa błyskawicznie, wielu osobom przydadzą się też aktualne kursy walut - ale to nie ten program, na który czekaliśmy - przeczytać można w komentarzach użytkowników programu.

Źródło tekstu: mBank, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2010-09-27 10:47:14

    "W kwietniu tego roku ruszyła mobilna wersja strony mBanku" miało być chyba minionego roku?

  • 0

    2.  2010-09-27 11:00:33

    1, emarcin - dzięki, poprawione:)

  • 1

    3.  2010-09-27 11:28:08

    Powninni jeszcze dorzucić porady sercowe, przepisy kulinarne itd...itp... Wszystko tylko nie to co klientowi potrzebne ;-)

  • 1

    4. ~  2010-09-27 11:34:25  host: t04-02.opera-mini.net

    dziw mnie mBank, kiedys wszedlm na strone mobilna i... no wlsnie, co to mialo byc? odnosnik kierowal na normalna strone, tylko dzieki Operze Mini moglem na nia wejsc. czyli totalna klapa. taaki citi potrafi....

  • 1

    5.  2010-09-27 11:39:33

    Oj taką samą niepotrzebną nikomu aplikację ma WBK. Chyba tylko Alior zatrudnił swoich programistów i zrobił coś co działa.

  • 1

    6. ~z innej beczki  2010-09-27 11:47:24  host: eny138.internetdsl.tpnet.pl

    @LuiN: Pisałem już o tym wcześniej: Jeżeli byłaby taka możliwość, to napiszcie coś o cenach w mBankmobile, w nawiązaniu do artykułu z dzisiejszej GP - SKUTKI POMOCY DLA COMMERZBANKU - "...Co ciekawe, BRE ostatnio wprowadził lub wprowadza zmiany w opłatach w MultiBanku i mBanku. Konto Comfort w MultiBanku kosztuje obecnie 4,5 zł, a wcześniej było darmowe. Z kolei za konto Active i wcześniej, i teraz trzeba było zapłacić 9,5 zł. Tyle że wcześniej bank zwalniał z tej opłaty, o ile wpływy na konto przekraczały 2,5 tys. zł. Teraz tej możliwości nie ma. Zdaniem ekspertów taki ruch spowodował, że konta w MultiBanku wypadły z grona najatrakcyjniejszych cenowo dla klientów". - Podejrzewam, że nie będzie miało to bezpośredniego przełożenia na ceny połączeń, ale możecoś jest na rzeczy... Pozdrawiam ;)

  • 0

    7. ~  2010-09-27 11:57:48  host: lu-77-223-207-232.hypnet.pl

    Po co to piszesz pod każdym postem,akurat to co cytujesz dotyczy kont bankowych więc jaki to ma związek z telekomunikacją?

  • 0

    8. ~rambit  2010-09-27 12:00:09  host: public-gprs32943.centertel.pl

    @5: Alior zapakowal w swoja aplikacje lekka wersje swojego systemu, za to Raiffeisen jako jedyny oferuje w pelni dedykowana aplikacje dla iPhone. Jak na razie klikalem demo i nie powiem robi wrazenie. Niszowy bank ale ostatnio nowe konta wprowadzili wiec moze by sprobowac.

  • 1

    9. ~z innej beczki  2010-09-27 12:46:11  host: eny138.internetdsl.tpnet.pl

    @7: Nie widzisz związku? Trudno.

  • 0

    10.  2010-09-27 12:55:52

    #9: Ja tez nie widzę związku. Może nas oświecisz?

  • 1

    11. ~z innej beczki  2010-09-27 15:05:49  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @10: Trzeba przeczytać artykuł i mniej więcej wiedzieć skąd bierze się koszt minuty w mBankmobile. Dalej - Cięcie wszelkich kosztów, poszukiwanie nowych źródeł finansowania, zmiana polityki decyzyjnej i przejęcie jej przez centralę Commerzbanku. mBank gwarantuje cenę za minute do 5 stycznia 2011, tak więc, co dalej...

  • 1

    12.  2010-09-27 16:06:41

    mbank stosuje dziwną politykę wobec lojalnych klientów (nabici w mbank) i jako "typowy" bank internetowy nie zauwaza rosnacej popularnosci i zapotrzebowania na nowoczesną wersję mobilną... smiać się czy płakać?

  • 1

    13.  2010-09-27 16:32:34

    Żenada nie aplikacja bankowa. Dobrze że mam zwyczaj czytania recenzji przed pobraniem aplikacji. Aplikacja bankowa bez dostępu do systemu transakcyjnego to jakieś totalne nieporozumienie.

  • 1

    14. ~  2010-09-27 16:36:32  host: 88.220.105.18

    #5: Alior nie zatrudnił swoich programistów. Alior zamówił aplikację w Comarchu. Widocznie pozostałe banki są zbyt biedne albo zbyt pazerne aby zamówić aplikację u kogoś, kto naprawdę potrafi to zrobić.

  • 0

    15.  2010-09-27 16:53:14

    To jest typowy program nieużytkowy. Informacje w nim dostępne można znaleźć za pomocą przeglądarki. Szkoda trochę czasu programistów, mogli stworzyć coś bardziej przydatnego.

  • 0

    16. ~Dziki  2010-09-27 23:00:00  host: 188.147.2.11.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Sorry, na razie jeżeli myślę "bankowość mobilna" to myślę Raiffeisen. W ten weekend wyszła nowa wersja ich aplikacji na iPhone - wygląda wporzo, działa na moim iPhone4 i wygląda ZARĄBIŚCIE. A oprócz wyglądu ma kilka niepotrzebnych pierdół w stylu - przelewy, doładowania telefonu, historia transakcji i... a, no tak, mapki! ;-) Link do ich softu na iTunes - http://itunes.apple.com/pl/app/vip-mobile/id343795882 Żeby nie było za różowo: na iPhone wygląda i działa zarąbiście ale coś ani widu ani słychu o wersji na Androida...

  • 0

    17. ~klaudi  2010-09-29 12:41:12  host: 212.160.172.70

    czy mowicie o aplikacji aliorbanku specjalnie dla iphona czy wersji mobilnej dostepnej dla wszystkich? bo jesli o ta druga chodzi to nie moge sie na nia dostac ze swojego bb mam ciagle komunikat o wewnetrznym bledzie...

Dodaj swoją opinię