Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dni Otwarte w salonach TP i Orange

Dni Otwarte w salonach TP i Orange

LuiN 20 Października 2009 13:46

0 0

Telekomunikacja Polska rozpoczęła w wybranych salonach TP i Orange dni otwarte dla klientów zainteresowanych ofertą neostrady tp z telewizją. Akcja będzie trwała do 21. listopada i obejmuje 110 placówek w całym kraju.

W każdym z salonów w ponad 80 miastach akcja będzie trwała przez dwa dni. Klienci będą w tym czasie zapraszani do udziału w konkursie i udzielenia odpowiedzi na pytanie: dlaczego warto mieć telewizję cyfrowej jakości. W konkursie będzie można wziąć udział bezpośrednio wrzucając odpowiedź do specjalnej urny lub przez Internet, na stronie dniotwarte.tp.pl.

Osoby, które między 16. października a 21. listopada kupią i aktywują neostradę tp z telewizją lub tę usługę poszerzoną o telefonię internetową oraz udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe, mają szansę wygrać jeden z 70 telewizorów marki Samsung LE40B551 (40 cali, FullHD, 50 Hz).




Telewizor może wygrać każdy klient, który skorzysta we wspomnianym wyżej okresie z oferty neostrady tp z telewizją, niezależnie od tego czy kupili ją w salonie biorącym udział w dniach otwartych, innym salonie czy przez tp.pl. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni do 18. grudnia, a nagrody zostaną im przesłane.

Salony biorące udział w akcji oznaczone są flagami oraz plakatami informującymi o dniach otwartych. W każdym z nich hostessy będą rozdawać gadżety i ulotki. Listę salonów oraz szczegółowe informacje o akcji można znaleźć na stronie dniotwarte.tp.pl.

Źródło tekstu: Grupa TP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2009-10-20 13:52:40  host: bcq73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wrzucili ulotkę we flashu i zapomnieli o tym, że istnieje wiele urządzeń potocznie zwanych netbukami z rozdziałką 1024x600...

  • 0

    2.  2009-10-20 13:59:55

    Dla mnie to pic na wodę, fotomontaż, bo jak coś takiego można nazwać "dniami otwartymi"?

  • 0

    3. ~pappu  2009-10-20 14:08:48  host: dqg231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie pomysł nawet spoko, tp chyba większości ludzi bardziej kojarzy się z telefonią stacjonarną albo z netem, więc nic dziwnego, że chca przybliżyć swoje usługi tv.

  • 0

    4. ~skalarek  2009-10-20 14:29:20  host: 89.191.147.125

    Kupiłem starter Orange Music i czekam sobie 22 godzinę na aktywację "Jeden Jedyny". Używałem w życiu TT, Simplusa, Heyah, Fresha i nie przypominam sobie by kiedykolwiek uruchomienie jakiejkolwiek usługi trwało tak długo. Rozumiem że Orange tak ma...

  • 0

    5. ~wesołe  2009-10-20 14:38:10  host: proxy2.netia.pl

    super nazwa dni otwarte - rozumiem, ze zwylke mają salony zamknięte dla zwykłych klientów. Rozumiem dni otwarte w radio, TV gdzie zwykle nie można wejść ale w salonie? Za chwilę będzie dni otwarte w sklepie mięsnym, hipermarkecie pod hasłem tylko teraz możesz zrobić zakupy. Pomysł super :-) - czepiam się tylko nazwy

  • 0

    6. ~  2009-10-20 14:39:12  host: v02-15.opera-mini.net

    @4. A to masz pecha u mnie jak miałem POPa usługi sieć włączała najwyżej w ciągu kilku minut. No chyba, że się coś ostatnio zmieniło.

  • 0

    7.  2009-10-20 15:00:06

    @4: Punkt 2. regulaminy głosi "2. Włączenie Usługi nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia włączenia Usługi przez Użytkownika. Potwierdzeniem włączenia Usługi jest SMS zwrotny." Pierw przeczytaj a potem miej pretensje. Jak nie włączą po 24h składasz reklamacje.

  • 0

    8. ~mirekb  2009-10-20 15:01:46  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    przy takich cenach jak w orange to praktycznie drzwi zamknięte

  • 0

    9. ~skalarek  2009-10-20 15:45:07  host: 89.191.147.125

    #7 moimi pretensjami się nie przejmuj, jestem przyzwyczajony do wyższych standardów, to wszystko. Przejmuj się raczej swoimi zaniżonymi standardami ! Jak coś ma stać się w terminie do 24h to w dobrej sieci trwa zwykle kilkanaście minut. W złej 23 godziny i 30 minut nie wystarczają. A Ty mnie tu jeszcze na reklamację przygotowujesz. Normalnie super !

  • 0

    10. ~  2009-10-20 16:00:24  host: v03-08.opera-mini.net

    Oj ta tpsa i orange

  • 0

    11. ~  2009-10-20 16:11:17  host: 89.191.147.125

    @elkanguro No widzę że doskonale znasz standardy tej sieci :) 24h minęły, żadnego SMSa zwrotnego nie dostałem, usługa nie jest aktywna. Witajcie w Orange ! :/

  • 0

    12. ~messi  2009-10-20 16:14:46  host: dos145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    skalarek: takie rzeczy się czasem zdarzają, może najlepiej by było skontaktować się z BOK. Komentarze wypiwywane w necie raczej nie przyspieszą sprawy.

  • 0

    13. ~b  2009-10-20 18:18:16  host: 188.33.37.182

    skalarek: to normalne w orange. Czasem im się system buntuje i zlecenia klienta, szczególnie te dla niego korzystne, giną w przepastnej otchłani. Jak sobie przypomnę jak wyłączałem swego czasu na dwóch Popach pocztę po 2-3 razy na jednym to jeszcze dziś mi się łezka w oku kręci ;-) A te dziwnie ginące numery z usługi Tyi3. No po prostu się cały wzruszam. Dziś już mi nudno bo nie korzystam z usług Orange ;-)

  • 0

    14. ~royt  2009-10-20 18:39:35  host: h-87-199-78-102.dolsat.pl

    same dzieciaki tutaj.... co im się łza kręci... chryste panie.... co to się porobiło..... a gdyby to glut wprowadził do oferty net z TV to wychwalaliby pod niebiosy... pacany...

  • 0

    15. ~  2009-10-20 19:07:06  host: 94.254.143.237

    @4 gdybyś chciał go aktywować przed rokiem...ja czekałem od września do listopada... wtedy to uruchomiali

  • 0

    16.  2009-10-20 19:36:57

    By się tak rzucili tymi telewizorami dla każdego abonenta to może prestiż by sobie poprawili.

  • 0

    17. ~  2009-10-20 19:51:43  host: v04-11.opera-mini.net

    a_lex Konkursik niezly, jak sie tak siadzie i pomysli to sie zazwyczaj cos wymysli. A co to za usluga "Jeden jedyny"?

  • 0

    18.  2009-10-20 20:19:52

    Tam sa codziennie drzwi szeroko otwarte tylko nikt nie wchodzi;)

  • 0

    19. ~wosq  2009-10-20 20:48:48  host: v02-15.opera-mini.net

    :)) Ja mogę odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie należy wiązać się z TP SA i Orange. Ale chyba nic nie wygram. Nie należy się wiązać, bo narzucają haracz za niechciany telefon lub utrzymanie łącza. A Play Online nie bierze haraczu za utrzymanie łącza.

  • 0

    20. ~qsow  2009-10-21 14:06:32  host: doj210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wosq prosze Cie. po pierwsze: orange nie narzuca nic takiego. Po drugie nie porownuj przyzwoitego internetu stacjonarnego TP ze co najwyzej srednim play online. Po trzecie Orange ma free z cdma, ktore kasuje PO od reki. Po czwarte, niektorzy jednak korzystaja ze stacjonarnych telefonow i po ostatnie jakos jak pisali o wprowadzeniu 20 mbit do oferty, to o playu nikt nie pisal.

Dodaj swoją opinię