Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dłuższy "Kapitał Złotówek" w Orange także dla dotychczasowych klientów

Dłuższy "Kapitał Złotówek" w Orange także dla dotychczasowych klientów

WitekT 4 Grudnia 2009 11:58

0 0

Od 3. grudnia Kapitał Złotówek w Orange mix i abonament będzie można przedłużyć - promocyjnie - o kolejny miesiąc. Do tej pory usługa występowała jako prezent przy nowych aktywacjach.

Koszt usługi to 5 zł miesięcznie. Można ją uruchomić za darmo poprzez Orange Online lub za 0,20 zł wysyłając SMS-a o treści AKT KAPITAL DLUZEJ na numer 1331 (abonament) lub 1551 (mix).




Usługa wydłuża działanie Kapitału Złotówek w ten sposób, że niewykorzystane środki z kwoty abonamentu przechodzą na kolejne dwa okresy rozliczeniowe (a nie tylko na jeden) i mogą być wykorzystane w pierwszej kolejności przed środkami z abonamentu. Po upływie okresu wskazanego w zdaniu poprzedzającym, niewykorzystane środki przepadają. Usłudze podlegają wyłącznie niewykorzystane środki z kwoty abonamentu.

Zobacz: regulamin promocji Kapitał Złotówek na Dłużej (plik .pdf; 95 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~  2009-12-04 12:12:37  host: v07-05.opera-mini.net

    Kiedy coś takiego w Play?

  • 0

    2.  2009-12-04 12:13:06

    no i spoko, że dali kolejny miesiąc promo, dla tych, którzy już wcześniej z tego korzystali. Tak powinno być.

  • 0

    3. ~msw  2009-12-04 12:15:31  host: ogrody2.nsm.pl

    Według mnie to bezsens płacić za to, żeby pieniądze miesiąc dłużej poleżały na koncie.

  • 0

    4.  2009-12-04 12:17:24

    msw: Nie musisz płacić, a niektórym się opłaca wydać 5 zł gdyż więcej tracili przez przepadanie środków.

  • 0

    5. ~sven  2009-12-04 12:19:14  host: public-gprs95547.centertel.pl

    a Play wciąż jako jedyny nie przenosi minut na kolejny miesiąc. naprawdę, nie sposób zrozumiec ich wstecznej oferty.

  • 0

    6. ~  2009-12-04 12:32:01  host: v01-15.opera-mini.net

    @msw. nie miesiąc a 2 miesiące dłużej.

  • 0

    7.  2009-12-04 12:41:51

    a ja uważam że to dobra rzecz, bo szkoda więcej można często na tym zyskać niż stracić, jeszcze by się coś podobnego przydało w prapaidzie, bo jak dostaje się w promocji świątecznej darmowe minuty czy smsy to ważne są 30dni, niby nie mało ale im więcej czasu na ich wykorzystanie tym lepie.

  • 0

    8.  2009-12-04 12:56:53

    fajnei ale to powinno byc bezplatne!!! normalnie sredniowiecze...

  • 0

    9.  2009-12-04 13:07:55

    hmm, co zrobic aby dostać sie do tak wspaniałej sieci toż to kraina miodem i mlekiem płynąca

  • 0

    10. ~Aster  2009-12-04 14:22:12  host: chello089077164150.chello.pl

    Przecież taka usługa jest bezpłatna, w ramach jednego z prezentów w nowych abonamentach (smsy, wybrany nr i np. właśnie kapitał złotówek).

  • 0

    11. ~  2009-12-04 16:44:52  host: v02-04.opera-mini.net

    @10 ale zadko wybierany swiadomie.zwykle przekracza sie abo,nawet pare pln.play w abo ma wlasnie taką strategie.calkiem słuszną.z 3g play to samo:wiadomo ze pasmo 2100 daje maly zasieg i pol nie musi byc mobilne bo 80% uzytkowników mobilnego netu uzywa go w domu:).kazdy z (w istocie)5 mno ma swój biznes policzony.orange ma to z atomową precyzją zrobione.mirekb

  • 0

    12. ~  2009-12-04 19:09:13  host: 188.33.189.88

    w Plusie minuty przechodzą przez 3 kolejne miesiące ZA DARMO !

  • 0

    13.  2009-12-05 16:32:02

    Bez sensu za to płacić! Jak ze stycznia przejdzie komuś 7 zł na luty to te 7 zł jest w pierwszej kolejności wykorzystywane więc musiałby ktoś nic nie rozmawiać w lutym aby po zapłaceniu 5 zł te 7 zł przeszło mu na marzec. Bezsens!!!

  • 0

    14. ~  2009-12-05 16:40:34  host: v08-14.opera-mini.net

    13. Sam jesteś bez sensu! Są ludzie starsi, albo małe dzieci, oni głównie odbierają rozmowy, mogą 25zł wykorzystać w miesiąc, a nawet w 2! To głównie dla nich. Lepiej dopłacić 5zł niż stracić 20, to normalne.

  • 0

    15. ~  2009-12-05 17:01:40  host: 78-131-195-4.tktelekom.pl

    Dziecko nie pręż się tak! Dzieci i osoby starsze które nie rozmawiają mają telefon na kartę.

  • 0

    16.  2009-12-06 10:50:19

    Taka usługa w abonamencie tak samo jak i sekundowe naliczanie to podstawa. W Play dalej tego nie ma i sądzę że jak nie wprowadzili tego przez przeszło dwóch latach to już nie wprowadzą. A przecież za te minuty się płaci! przecież może się zdarzyć że w miesiącu nigdzie nie będziemy dzwonić i co wszystko stracimy ładnie. Ja w Erze mam od zawsze jeden miesiąc i lecą jako pierwsze te niewykorzystane minuty.

Dodaj swoją opinię