Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dłuższe darmowe rozmowy w Simplusie

Dłuższe darmowe rozmowy w Simplusie

WitekT 28 Kwietnia 2006 12:58

0 0

Od 28. kwietnia Simplus wprowadza atrakcyjniejsze warunki promocji Darmowe rozmowy i SMS za zasilenia.

Wydłuża się dotychczas obowiązujące okresy ważności darmowych rozmów i smsów w zależności od nominałów doładowań - nowe okresy wynoszą:
3 dni (poprzednio 1 dzień) - przy zasileniu telekartą 10 zł lub kwotą z przedziału 10 zł - 29 zł,
15 dni (poprzednio 7 dni) - przy zasileniu telekartą 30 zł lub kwotą z przedziału 30 zł - 49 zł,
30 dni (poprzednio 14 dni) - przy zasileniu telekartą 50 zł, 100 zł, 150 zł lub kwotą z przedziału 50 zł - 150 zł.

Nowe warunki dotyczą zasileń wykonanych od 28. kwietnia. Okresy ważności z doładowań zrealizowanych do 27. kwietnia nie będą automatycznie wydłużane wg nowych warunków.




Okresy ważności nie sumują się, w przypadku kolejnych zasileń różnymi nominałami zawsze wybierane jest korzystniejszy dla użytkownika okres ważności usługi. Pozostałe warunki promocji nie ulegają zmianie.

Uwagi:
aby skorzystać z usługi należy najpierw wprowadzić darmowy numer przy pomocy krótkiego kodu a dopiero potem zasilić konto,
po zmianie darmowego numeru Użytkownik musi ponownie zasilić konto, aby aktywować usługę dla nowo wprowadzonego numeru.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~morog  2006-04-28 17:05:09  host: dos215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie najgorssze. Ale jak znam zycie jest plus zastrzegł sobie prawo do wyłączania w dowolnym momencie:)

  • 0

    17. ~wos  2006-04-28 17:46:50  host: 83.238.70.51

    Do 'Kaczy'. Wreszcie znalazłeś pretekst by się jej pozbyć :)))

  • 0

    18. ~Paweł  2006-04-28 18:12:59  host: bnw90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BRAWO SIMPLUS!!!

  • 0

    19. ~Bob_Wydra  2006-04-28 19:23:25  host: pc167.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl

    W koncu, simplus zaczyna sie budzic ze snu, zawsze lepjej pozno niz wcale. Dla mnie strzal w 10. Moze w koncu przestane bluzgac na polkomtela.

  • 0

    20. ~blums  2006-04-28 19:26:34  host: dwk162.internetdsl.tpnet.pl

    extra no to dobrze ze cos dzialaja

  • 0

    21. ~hela  2006-04-28 21:18:01  host: bdx121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja w końcu chcę żeby nie było tych kretyńskich pakietów 24min za 6 zł tylko stałe stawki! co chwila trzeba patrzec ile zostało i klikać, kilkać, klikać - cholery można dostać - a te darmowe rozmowy to w zasadzie 50zł/miesięcznie za 1 numer- też mi wielka promocja!

  • 0

    22.  2006-04-28 21:40:18

    A POP śpi - pewnie dlatego że najwięcej młodych ludzi ma POPa więc puki nie ubywa abonentów o poco cos zmieniać

  • 0

    23. ~domur  2006-04-28 22:06:34  host: czw66.internetdsl.tpnet.pl

    jezeli chodzi o ruchy w tej promocji to mi sie podoba ale wolalbym zeby mozna bylo kilka pakietow w taryfie easy na raz uruchomic

  • 0

    25. ~Pestek  2006-04-28 22:20:11  host: 82.146.252.153

    do Hela: gdyby mozliwosc korzystania z darmowego numeru kosztowala Cie 50zl to by ci do konta nie dodalo i nadal bys mial/la tyle samo na konce co przed doladowaniem.

  • 0

    26. ~23edi  2006-04-28 23:40:47  host: cyt106.internetdsl.tpnet.pl

    fajnie :)

  • 0

    27.  2006-04-29 00:16:44

    tia tylko jak tu zasilac konto kiedy pieniadze wplacone nie pojawiaja sie na koncie - oszusci

  • 0

    28. ~Turin  2006-04-29 02:26:28  host: proxy4.satfilm.pl

    w końcu ta promocja wygląda jak powinna wyglądać:) plus dla Simplusa:)

  • 0

    29. ~  2006-05-01 09:26:41  host: xdsl-5555.wroclaw.dialog.net.pl

    ***bobo ,chyba w twoich marzeniach TTsie chowa - ma inne zalety lepsze niżplus ,to że Plus ma wolny numer to dobrze ale poza tym ... :P poprzednia wersja wolnego numeru byl lepsza - na 2 miesiące i tylko 5 pln ale ta teżmi sie podoba

  • 0

    30. ~olek_01  2006-05-01 09:27:57  host: xdsl-5555.wroclaw.dialog.net.pl

    nie przestana,bo i tak poza tą świetną promocją jest i tak nadroższy i technicznie niezbyt sprawny ( platforma)

  • 0

    31. ~  2006-05-04 17:04:22  host: nat-mo1.aster.pl

    pop jest droszy

  • 0

    32. ~Maciek  2006-05-07 13:50:07  host: auo150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam wszystkich. Mam pytanie: zasiliłem juz konto ale przed zasileniem nie wprowadziłem nymeru- czy jest możliwość zrobienia tego po zasileniu czy już musze czekać do następnego zasilenia konta?! Prosze o odpowiedź. Z góry WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!

  • 0

    33. ~Pestek  2006-05-07 18:51:04  host: 82.146.252.153

    trzeba czekac do nastepnego...

  • 0

    34. ~zulus  2006-05-12 15:39:33  host: cmq213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Simplus dla mnie zawsze byl i jest najlepszy.. i mam nadzieje ze bedzie tak przez caly czas :)

  • 0

    35. ~witek  2006-05-27 05:34:08  host: ekc26.internetdsl.tpnet.pl

    darmowe minuty to jest to co w sieci jest najlepsze tylko to co dobre często trwa zbyt krutko

  • 0

    36. ~nusia  2007-04-11 20:29:07  host: eqw118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jaki jest ten numer ktory trzeba wprowadzic? prosze o szybka odp. z gory dzia :*

Dodaj swoją opinię