Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Dlaczego nie!" - darmowy numer w Simplusie

"Dlaczego nie!" - darmowy numer w Simplusie

WitekT 16 Stycznia 2007 10:04

0 0

W promocji trwającej od 16. stycznia do 22. marca użytkownik Simplus posiadający taryfę Easy lub Team7, może aktywować usługę umożliwiającą bezpłatne wykonywanie połączeń oraz wysyłanie SMS-ów do jednego numeru w sieci Plus.



Okres ważności usługi darmowego numeru uzależniony jest od wartości każdorazowego zasilenia konta.

Aby skorzystać z usługi użytkownik musi:
wprowadzić darmowy numer wpisując kod *104*11*48wybrany numer# i wciskając przycisk inicjujący połączenie, a następnie,
zasilić swoje konto wybraną kwotą w celu aktywacji darmowego numeru.

Każdorazowe zasilanie konta przedłuża okres ważności darmowego numeru:
3 dni - przy zasileniu telekartą 10 zł lub kwotą z przedziału 10 zł - 29 zł,
15 dni - przy zasileniu telekartą 30 zł lub kwotą z przedziału 30 zł - 49 zł,
30 dni - przy zasileniu telekartą 50 zł lub kwotą z przedziału 50 zł - 150 zł.




Okresy ważności darmowego numeru nie sumują się, w przypadku kolejnych zasileń różnymi nominałami zawsze wybierany jest najkorzystniejszy dla użytkownika okres ważności darmowego numeru.

Pierwsze wprowadzenie darmowego numeru jest bezpłatne. Wybór darmowego numeru zostanie potwierdzony SMS-em w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zlecenia użytkownika. Aby aktywować usługę użytkownik musi być w okresie ważności konta dla usług i połączeń wychodzących.

W dowolnym momencie Użytkownik może zmienić wskazany darmowy numer na inny w sieci Plus. Wystarczy usunąć poprzedni numer wpisując kod *104*00*48numer_usuwany# i wcisnąć przycisk inicjujący połączenie oraz wprowadzić nowy numer wpisując kod *104*11*48nowy_numer# a następnie wcisnąć przycisk inicjujący połączenie. Zmiana na nowy numer podlega opłacie 5 zł brutto i jest pobierana przy jego wprowadzaniu.

W dowolnym momencie można bezpłatnie sprawdzić wybrany darmowy numer oraz okres jego ważności wpisując kod *104# i wciskając przycisk inicjujący połączenie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 125
  • 0

    106. ~  2007-01-26 14:06:04  host: ip-81-15-216-51.unregistered.net.telenergo.pl

    No dokładnie dlatego cały czas jestem zdania że jest to jedyna i najgorsza promocja jaką miałem okazje widzieć w simplusie

  • 0

    107.  2007-01-26 20:23:49

    106 no ale jak akurat musisz dołądować konto to nie taka zła jest. Współczuć tym co doładowali dwa dni wcześniej.

  • 0

    108. ~Uzi  2007-01-31 14:38:56  host: eke98.internetdsl.tpnet.pl

    Wy macie dziwne problemy. Zasilcie sobie za 50 razy 2 czy tam 3 i macie co chcecie...

  • 0

    109. ~  2007-02-01 20:46:09  host: ip-81-15-216-51.unregistered.net.telenergo.pl

    NO tylko ze ja 07.01 uzupelnielm za 150 i chugo z tego mam teraz - tak mi sie Polkomtel odwdzięczył

  • 0

    110.  2007-02-05 14:52:36

    Kończę z Sim+. Idę do TakTaka lub Orange GO, promocja byłaby ciekawa gdyby zasilenie przedłużało ważność darmowego numerka o tyle o ile ważność konta 50 = 3 miesiące.Druga opinia, rozliczanie pakietów EasyGadka jest tragiczne, 25 groszy to teraz najdroższa stawka w sieci i NIE MOżNA ZAMóWIć WIęCEJ NIż 1 !!!

  • 0

    111. ~hmmm  2007-02-06 03:18:12  host: 212.122.214.218

    ha ha ale jak zasilisz 2x50 to masz tylko 3 misiące rotfl niech żeje simplus rotfl w którym nic się nie przedłuża rotfl ludzie co wy tam jeszcze robicie rotfl ps. mam tak-taka

  • 0

    112. ~hmmm  2007-02-06 03:26:11  host: 212.122.214.218

    czyli zeby miec darmowy numer przez miesiąc co miesiąc to musisz jakby nie patrzec wydawac piecdziesiat co miesiąc rotfl a waznosc i tak tylko na 3 miesiące przedluzona no i po miesiacu od nowa czyli tak jak zawsze w plusie dadza ci cos ale tylko na miesiac a potem przepadlo rotfl a w mixie daja eeeekstra promocje na dwa miesiace za zlotowke rotfl i ludzie to kupują rotfl maciejos: nie pakuj się do pomarańczy tam też takie numery odwalają - tylko się dobrze wczytaj rotfl

  • 0

    113. ~hmmm  2007-02-06 03:36:31  host: 212.122.214.218

    jedyne w miarę DOBRE rozwiązanie przedstawił użytkownik w wypowiedzi #43 ale ma to swoje minusy - ograniczamy się do jednego numeru teoretycznie dwie karty sim mogłyby wybrać rózne numery.. a piszcie sobie co chcecie za miesiąc wprowadzi to Era - zapewniam was i wam szczęka opadnie, właśnie wprowadziła to w abonamencie i kosztuje 15 zł/m-c życzę miłych doładowań !! :)

  • 0

    114. ~  2007-02-25 13:21:33  host: pb54.wohyn.sdi.tpnet.pl

    hmmm wez Ty skoncz z tym rotflem kartoflu

  • 0

    115. ~GreG  2007-03-05 23:21:45  host: proxy41.is.net.pl

    To jest BEZNADZIEJNA promocja. Plus GSM co pare miesiecy robi dokladnie te same promocje tylko pod inną nazwą. Najbardziej mi sie podoba jak jest pakiet 120 minut na miesiąc do calego plusa za 5 zł i to ma sens. A tu musze doładowywać zeby miec miesiąc z 1 osobą. A doładowywuje co 3. Ileż mozna gadac z 1 osoba. 120 min do wszystkich jest najlepsze.

  • 0

    116. ~LeJ  2007-03-09 22:06:22  host: aw226.internetdsl.tpnet.pl

    Wygadałem 12,55 i mi nie zwrócili za połaczenie, mimo, że darmowy nr ważny jest jeszcze 15 dni. PEWNIE ZAPOMNIELI!!!! Złodzieje ot co!!

  • 0

    117. ~kotka  2007-04-05 21:21:45  host: nb.uninet.com.pl

    dobry wieczor. Chce zmienic numer ale nie moge co sie dzieje ?

  • 0

    118. ~kwiatek  2007-05-17 17:09:14  host: dul239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie w sprawie tych adrmowych minut czy to nadal jest ?? czy mozna tą usługe zamówic /?

  • 0

    119. ~kicek  2007-06-28 22:14:33  host: dbf99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wy wszyscy jesteśćie poj... musicie się leczyć darmowy nr. jest najleprzy

  • 0

    120. ~olz  2007-09-16 18:42:01  host: 213.172.175.18

    no i co z tego jak ta taryfa jest nie wzna to po co ta stronka jest wogle czynna

  • 0

    121. ~  2008-03-02 13:59:20  host: apn-77-112-170-70.gprs.plus.pl

    ja mialam ten darmowy numer i jest to super:) ale juz sie skonczyl mam nadzieje ze jescze bedzie:)

  • 0

    122. ~bukaka  2008-03-20 13:52:04  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    Kikiki Mikiki Jeb** Simplus

  • 0

    123. ~BuHaHa  2008-07-16 19:08:48  host: addy6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus :lol: orange VIP'Y

  • 1

    124. ~laluna  2010-03-14 10:36:41  host: 77-253-158-161.adsl.inetia.pl

    Promocja jest do kitu bo uzależniona od doładowania i taryfy.Wystarczy prosta kalkulacja i wychodzi na to że wcale nie jest to jakaś rewelacja,Najlepsze promocje Robi Play dlatego rezygnuję z Plusa

  • 0

    125. ~  2010-05-18 23:36:32  host: brb185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    potrzebuje kod na darmowy numer żeby dzwonic do mixa prosze pomózcie

Dodaj swoją opinię