Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dlaczego klienci wybierają nju mobile

Dlaczego klienci wybierają nju mobile

WitekT 19 Lipca 2013 08:50

16 6

nju powodym Orange ujawni liczbę klientów nju mobile podczas prezentacji wyników finansowych za II kwartał w przyszłym tygodniu. Na razie pokazano wynik badania dotyczącego powodów wyboru tej konkretnej oferty.

77% osób wybiera nju mobile ze względu na atrakcyjne ceny usług, 35,6% ze względu na mechanizm ograniczający maksymalne wydatki. Badanie przeprowadzono na grupie 424 klientów sieci.




Zobacz: Nju mobile - szczegóły oferty.

Ile aktywnych kart SIM miało nju mobile na koniec 2Q2013?

25-50 tys.
22.12%
50-75 tys.
15.29%
75-100 tys.
19.23%
100-125 tys.
10.19%
125-150 tys.
5.67%
Więcej niż 150 tys.
22.40%
Trudno powiedzieć
5.10%

Wszystkich głosujących: 1040



Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 237
  • -1

    229. ~Fi  2013-07-22 09:16:00  host: V34-03.opera-mini.net

    Dopytałem kolegę dlaczego przeszedł z Orange do plej, odpowiedź: "bo ma dosyć orange" :-? Dostał 300 minut do wszystkich, nolimit w plej, um.na 2 lata, za 49zł.

  • 0

    230.  2013-07-22 09:35:56

    228: no to mamy różne doświadczenia, bo moim zdaniem Play odbiega jakością w roamingu i przy handoverach na granicy własnego zasięgu. W dużym mieście nie zawsze to widać, ujawnia się w mniejszych miejscowościach, szczególnie w ruchu.

  • 0

    231. ~  2013-07-22 10:05:28  host: 212-106-28-165.adsl.inetia.pl

    @Witek, handovery to jedno, bo podobno zdarzają się w niektórych regionach chociaż ja nie trafiłem jeszcze. Dokuczliwe jest trzymanie się macierzystego zasięgu aż do całkowitej utraty sygnału. Telefon nie przełącza się na roaming, bo jest szczątkowy zasięg Play ale jak chcesz odebrać połączenie, to po dosłownie kilku sekundach rozłącza, bo sygnał zbyt słaby. Dlaczego tak ustawili skoro za roaming płacą podobno ryczałtem. Niby jest rozwiązanie i można na sztywno ustawić Orange lub Plusa ale wtedy trzeba pilnować czy czasem nie wyloguje karty, bo zdarza się że Orange wyrzuca karty Play i wtedy telefon leży bez żadnego zasięgu. W Plusie jest to rzadziej występujące zjawisko ale potrafi za to rozłączać rozmowy.

  • 0

    232. ~xxx  2013-07-22 10:06:36  host: host-81-190-246-129.malbork.mm.pl

    #229 to slaba oferta. jestem od zawsze w orange i moge powiedziec ze nie jest tak zle choc czasem brak zasiegu mnie irytuje ale w takich chwilach wyciagam tel z pleya i co? to samo. dostalem 3 dni temu propozycje przedluzenia /firma/ pleya 12pln netto nielimitowane w sieci i stacjonarne i 300min do wszystkich oferta super orange nigdy mi takich warunkow nie da mimo to ze pracuje dla nich :/ ale i tak wybralem oferte nju :)

  • 2

    233.  2013-07-22 10:13:18

    231: nie wiem skąd masz informację, że P4 płaci ryczałtem. Z moich informacji wynika, że jest to płatność za konkretne zużycie.

  • 1

    235. ~Fi  2013-07-22 10:38:30  host: V34-03.opera-mini.net

    232 Może i słaba, chciał odmiany, to teraz będzie miał :-) No i ciekawe, czy wróci za te 2 lata...

  • 0

    236. ~  2013-07-22 10:40:21  host: 212-106-28-165.adsl.inetia.pl

    @233, o ile dobrze pamiętam, to przy przedłużaniu umowy z Polkomtelem pojawiły się takie informacje, że wynegocjowali korzystniejsze warunki i właśnie na ryczałcie miało to polegać.

  • 1

    237.  2013-07-22 10:45:48

    236: nigdzie nie było mowy o ryczałcie, była mowie o kwocie CO NAJMNIEJ 600 mln zł... http://www.telepolis.pl/wiadomosci/polkomtel-wezmie-co-najmniej- 600-mln-zl-w-6-lat-od-p4,2,3,24791.html

  • 1

    238. ~Namakon  2013-07-22 11:14:51  host: 81.219.84.18

    @Fi raczej 400 ;) 300 nie ma w ofercie :P

  • -1

    239. ~Fi  2013-07-22 11:21:15  host: V34-03.opera-mini.net

    Namakon. Mi to mówisz? :-D ja tam nie bede sie tak kolegi dopytywał. Mówi 300, niech ma 300. A jak ma 400? To lepiej dla niego

  • -2

    241. ~Sizar Pedro Montezum  2013-07-22 19:02:21  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    teraz króluje MINIMAX dla gadających dużo i Virgin dla gadających mało - oto opis rynku.

  • 0

    242. ~Fi  2013-07-22 20:39:26  host: V34-03.opera-mini.net

    241 taaa.. Troluje, a nie króluje :-D Gdyby nie Orange, dalej byś bulił kupę kasy na nolimit :-P

  • 1

    243. ~  2013-07-22 21:39:44  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @Fi - na poważnie, tak przypuszczałem, że miał focha na Orange. Tak się często zdarza. Uważam, że na obecną chwilę Plus ma najlepszą infrastrukturę (pewnie spadnie z tronu jak N! skończy modernizację) i gdyby nie to - dawno za obsługę Plusa bym kopnął w zad. Sam prywatnie byłby pierwszy do demolki w jakimkolwiek salonie Plusa. Trzyma mnie tylko ta jakość. Poczekam na N! i wtedy pomyślę nad zmianą. A Twój kumpel - hmmm, zobaczymy za 2 lata. Wątpie, że tam zostanie :) Pzdr!

  • 0

    244. ~  2013-07-22 21:41:41  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    BTW - Playofani już wrócili z plaży i pominusowali wszystkie wpisy na niekorzyść Play. Są jak zaraza :D Ale cóź....prawda boli.

  • 1

    245. ~Fi  2013-07-22 22:26:34  host: V34-03.opera-mini.net

    Plajowifani od dawna są w odwrocie :-) Opadła im nieco para, hehe PS. Kumpel wspominał też o latach olewki ze strony Orange... Może i olewają, ale nie można tak siedzieć na doopie, i czekać, aż oferta sama do nas przyjdzie :-D Pozdr, dobrej nocy.

  • 0

    246.  2013-07-23 17:20:09

    Ludzie wybierają NJU mobile bo jest dobry zasięg oraz niska cena.

  • 1

    247.  2013-07-23 17:25:38

    Ale coś na rzeczy jest z tym Play... Jeśli już otrzymuję jakieś mailowe informacje od operatoró (nie mówię to o zamówionych u własnego operatora z podaniem mu adresu), to jest to Play. I co ciekawe, wiadomosci nie idą z Play a od dziesiątek różnych firm (to zapewne jakieś zlecenie masowej wysyłki jest), od których dostaję także inny spam reklamowy. Tak samo esemsowo dostaję mnóstwo róznych rzeczy - też tylko od Play. A 13 lat temu przez 2 lata tylko mój numer i adres e-mail był w ksiązce dla firm ;-)

  • -1

    250. ~egus  2013-07-27 13:25:01  host: 217.153.182.70

    smiejecie sie z playofanow a sami ich ciagle krytykujecie, to dziala troche w dwie strony. play ma dobra opcja na karte bo jak masz znajomych w play to sobie doladujesz tam pare zloty i masz za darmo, nie musisz sie pucowac, doladowywac nie wiadomo ile. play nakarte jest najlepszy jak nie chcesz przeznaczac tak serio hajsu na telefon. piona

  • 0

    251. ~pawlojko  2013-08-14 10:18:07  host: acoe36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w nju minimalny rachunek wynosi 9 zł, jeśli wydzwonisz więcej czyli powiedzmy na 50 min i napiszesz 10 smsów to zapłacisz rachunek 11,30 a w innych sieciach czy wydzwonisz przez miesiąc 10 min czy 1000 min to i tak zapłacisz z góry ustaloną kwotę, w nju płacisz za to co wykorzystałeś jeśli nie dzwonisz dużo bo w tym miesiącu jesteś za granicą i nie potrzebujesz telefonu, to jest wielki plus dla nju, podobnie z internetem, nie płacisz z góry za 1 GB a za 100 kb po 2 gr, skoro w miesiącu pobrałem 5 mb, bo tyle potrzebowałem, to po co płacić z góry jeśli zapłaciłem 1 zł, są pakiety 5 zł 350 mb i 7 zł 500 mb ważne 1 miesiąc, pakiety można sumować. Korzystam z sieci, mówię jak jest i polecam dla tych którzy dzwonią z głową a nie po to aby tylko dzwonić!!!

  • 0

    252. ~nie jestem playofanem  2013-08-29 22:22:36  host: gee180.internetdsl.tpnet.pl

    Jest w play odkąd weszli na rynek i nie narzekam, przy mojej intesywnosci korzystania z telefonu płacę miesięcznie 5-10 zł doładuje za 5 zł konto wazne cały rok nie myslę o tym że za pare dni mi zablokują, po za tym mam połaczenia i sms do play za friko wiec piątka zostaje tylko na rozmowy i smsy do innych sieci, a że wiekszość znajomych ma w play to spokojnie wystarcza. Ale myślę nad Nju bo to że nie przekroczysz 2 zł dziennie nie jest głupie,

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-91-76.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

słoneczny | 2017-09-24 14:01:20

@4 W porównaniu do ludności to w Polsce coś około 30 tysięcy byłoby adekwatne.


~ | 2017-09-24 13:08:30

@2 wooo jaki januszek


~ | 2017-09-24 13:05:19

@4 bzdury piszesz


~ | 2017-09-24 13:03:58

Fajny:)


~ | 2017-09-24 13:03:05

@9 przecież to ty jesteś dzieciakiem

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile?

Nowa oferta Internetu domowego T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (25)

Archiwum Ankiet