Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dla kogo iOS 6?

Dla kogo iOS 6?

LuiN 11 Czerwca 2012 11:31

0 0
Już za kilka godzin rozpocznie się Worldwide Developers Conference 2012, nic więc dziwnego, że do sieci zaczynają trafiać przecieki. Pierwszy iPad może nie dostać iOS 6 - donosi 9to5mac.

Na chińskim forum WeiPhone.com pojawiły się linki do oprogramowania iOS 6 w wersji beta dla różnych urządzeń opartych o iOS. Oprogramowanie oznaczone zostało jako 10A5316k, a linki po chwili przestały działać.

To, co jednak jest istotne, to lista wspieranych urządzeń, na której zabrakło pierwszej generacji iPadów. Natomiast użytkownicy iPhone'ów 3GS póki co mogą spać spokojnie.


Źródło tekstu: 9to5mac, wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • -1

    31. ~Kokolino  2012-06-11 17:24:37  host: ip-178-200-86-66.unitymediagroup.de

    @29 Już Ci pisłem, że masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu! Zawsze kochałem, kocham i będę kochał swój kraj! (Polska), to że mieszkam w Niemczech nie oznacza że wyparłem się kraju ojczystego (POLSKI) !!! Moim marzeniem jest wrócić do Polski ponieważ zawsze byłem, jestem i pozostanę Polakiem, ale obecnie nie jest to możliwe! (mój powrót). Natomiast jak czytam to co Ty piszesz to na myśl przychodzi mi powiedzenie cyt. " masz łeb jak sklep tylko puste półki" ( jak w komunie, na półkach stał tylko ocet), albo na myśl przychodzi mi średniowiecze i mam chęć porównać Cie do rycerza! Masz z nim jedną wspólną cechę, a mianowicie ZAKUTY ŁEB!!! Na koniec chciałbym Cię prosić abyś nie porównywał mnie do nazistów ani pedofili, tylko idź do SPECJALISTY który wytłumaczy ( nauczy) Cie czytać ze zrozumieniem!!!

  • 0

    32. ~piyoter  2012-06-11 17:27:44  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    applefan, nie ma takiej rozdzielczosci w androidzie. jak bardzo cie boli popularnosc tego systemu, ze pisujesz takie brednie? A do wpisu @20 - mylisz sie.. tylko applefanboje sie spuszczają na wiesc o konferencji... reszta ma to głęboko gdzieś

  • 0

    33. ~piyoter  2012-06-11 17:29:28  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @29 - wychodzi na to, ze miałeś rację i w porę zdemaskowałeś trolla. a wpis @31 dokładnie to potwierdza.

  • 0

    34.  2012-06-11 17:44:35

    @28 a gdzie ja Twoją matkę obraziłem? Napisać prawdę? Jaką znowu prawdę? Pierniczysz 3 po 3 bez sensu i tyle. A dysleksja to *** a nie wytłumaczenie. Sam mam i dysleksje i dysortografię i jeszcze kilka dys. A mimo to staram się składać zdania poprawnie i nie robię błędów częściej od innych. A jak już popełnię błąd nie szukam jakiegoś kretyńskiego wytłumaczenia typu: "mi wolno bo mam dyscośtam".

  • 0

    35.  2012-06-11 17:52:04

    #31: tylko nazistow. Przypomnij sobie jak cytowales Bismarcka i jezdziles po Polakach, a jak nie pamietasz, to moge pomoc, mam dluga pamiec do takich typow :> Po prostu ostrzegam zawczasu: na Telepolis nie przejda takie numery, wiec uwazaj na to, co piszesz. W razie watpliwosci - polecam krotki regulamin komentowania bezposrednio pod oknem wpisu. Moze warto, zebys sobie go odswiezyl. Ze _zrozumieniem_.

  • -2

    36. ~Kokolino  2012-06-11 17:52:22  host: ip-178-200-86-66.unitymediagroup.de

    @34 ja myśle, że ty nie masz żadnej dyskeksji! No może poza jedną wadą " masz lat 20 a poziom 2,0 lat" no ale dzieci w wieku 2 lat nie umią pisać a ty w wieku 20 lat ZACHOWAĆ!!!

  • -2

    37. ~  2012-06-11 17:56:24  host: ip-178-200-86-66.unitymediagroup.de

    @35 znajdź sobie ten tekst, przeczytaj a na koniec poproś psychiatre lub psychologa, w ostateczności nauczyciela np. j.polskiego o przetłumaczenie! Tylko żebyś nie prosił rówieśników o kulturze i poziomie wychowania dorównujących tobie!

  • -1

    38. ~Kokolino  2012-06-11 18:02:19  host: ip-178-200-86-66.unitymediagroup.de

    Do "Planet" zawsze to Ty pierwszy zaczepiasz, obrazasz innych! Twoja kultura pozostawia wiele do życzenia! Jak chcesz kogoś uczyć dobrych manier to najpierw zacznij od SIEBIE! Pozdrawiam i miłego dnia Ci życzę a przede wszystkim owocnych przemyśleń oraz miłych wrażeń podczas oglądania meczów!

  • 0

    39.  2012-06-11 18:35:06

    round 2 FIGHT!

  • -1

    41. ~Kokolino  2012-06-11 19:16:48  host: ip-178-200-86-66.unitymediagroup.de

    No comment / Kein Kommentar / Bez komentarzu. Mam nadzieje, że to potrafisz zrozumieć i uszanować! Jeśli nie to proponuje Ci abyś zmienił poradnie a przynajmniej lekarza bo ten u którego teraz sie leczysz albo Cie oszukuje, a przynajmniej nie mówi Ci całej prawdy odnośnie stanu twojego zdrowia!!! Obiecuje Ci ( Wam ), że od teraz możecie podać sobie Co Chcecie a mnie to nie będzie interesować, nie będę waszych Wyplocin

  • -1

    42. ~Kokolino  2012-06-11 19:17:58  host: ip-178-200-86-66.unitymediagroup.de

    No comment / Kein Kommentar / Bez komentarzu. Mam nadzieje, że to potrafisz zrozumieć i uszanować! Jeśli nie to proponuje Ci abyś zmienił poradnie a przynajmniej lekarza bo ten u którego teraz sie leczysz albo Cie oszukuje, a przynajmniej nie mówi Ci całej prawdy odnośnie stanu twojego zdrowia!!! Obiecuje Ci ( Wam ), że od teraz możecie podać sobie Co Chcecie a mnie to nie będzie interesować, nie będę waszych Wyplocin czytal, ani ich komentował!!! Zegnam.

  • 0

    43.  2012-06-11 19:21:40

    Cel osiagniety - najwyrazniej dotarlo to co mialo dotrzec, mnie interesowalo sedno ;) Reszta jest nieistotna (tymbardziej, ze splywa po mnie jak po kaczce, nie ma tu nic do przemyslenia, takze daj sobie spokoj). Niemniej, takze zycze ciekawych meczy - i wiecej spokoju.

  • 0

    44.  2012-06-11 19:22:16

    @42 a mógłbyś nic już nie komentować tutaj? Tak bardzo proszę... Nawet dopiec nie umiesz żeby to na żenującym poziomie nie było. Kończ waść, wstydu oszczędź.

  • 0

    45. ~Kokolino  2012-06-11 19:28:00  host: ip-178-200-86-66.unitymediagroup.de

    Przepraszam za błędy AUTOKOREKTA! Ale mam nadzieje , że jeśli ktoś chciał zrozumieć co chciałem napisać to zrozumiał Chciałbym także przeprosić wszystkich którzy poczuli sie urarzeni moimi wypowiedziami i obiecuje, ze już nie będę zabierał głosu. ( Ponieważ NIE MA TO SENSU). Hajterstwo = Hamstwo = Brak wychowania jak rownież kultury i szacunku dla pozostałych.

  • 0

    46.  2012-06-11 19:34:24

    @45 jak miło, że to zrozumiałeś;)

  • 0

    48. ~he he he  2012-06-11 20:38:27  host: 77-254-83-213.adsl.inetia.pl

    Mogą być spokojni. Będą mieli pokaz slajdów :-).

  • 0

    50.  2012-06-11 20:49:36

    @49 jeszcze daleka droga do map z google xD

  • 1

    52.  2012-06-11 22:11:56

    A masz dokładne mapy np polski? masz duża bazę map 3d miast europy? Masz polska wersję nawigacji? Nie więc się nie podniecaj... Ps co ma do newsa system???

  • 0

    53.  2012-06-12 16:09:00

    @52 chyba już Ci nie odpisze. Wszystkie jego wpisy z kontem uleciały.

  • 1

    54. ~applefan  2012-06-12 17:55:41  host: abwz231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w innym poscie napisalem, ze zegnam sie z wami. Usuneli moje konto. Dziecinada.

Dodaj swoją opinię