Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog za rok na giełdzie?

Dialog za rok na giełdzie?

WitekT 15 Stycznia 2007 12:07

0 0
Jest koniunktura na giełdzie, trzeba z niej korzystać - tak uważa KGHM i resort skarbu. Wynika z tego, że nawet o dwa lata może zostać przyśpieszone wejście na giełdę Telefonii Dialog.

Do tej pory plany upublicznienia firmy sięgały 2010 roku. Przygotowanie prospektu emisyjnego może potrwać około roku, więc najszybszy możliwy termin wprowadzenia Dialogu na giełdę to przełom 2007 i 2008 roku. Zamierzeniom tym sprzyjają przychylna opinia ministra skarbu oraz dobra koniunktura na giełdzie.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet