Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog z telewizją interaktywną

Dialog z telewizją interaktywną

sirmark 13 Lipca 2004 18:57

0 0

Telefonia Dialog podpisała dzisiaj umowę z firmą ATM Grupa S.A. z Wrocławia dotyczącą współpracy w ramach tworzenia oferty usług multimedialnych.

Przedmiotem umowy jest przeprowadzenie testów pilotażowych w zakresie zintegrowanego systemu telewizji interaktywnej, video na żądanie, telefonii głosowej oraz szerokopasmowego dostępu do internetu. Dialog zakończył właśnie z wynikiem pozytywnym testy laboratoryjne usług multimedialnych, co umożliwia rozpoczęcie kolejnej fazy projektu czyli pilotażu komercyjnej wersji takiej instalacji. Pilotaż z udziałem grupy abonentów Dialogu zostanie przeprowadzany jeszcze w tym roku.
Docelowo klient Dialogu w ramach pakietu usług zwanego Triple Play będzie mógł skorzystać zarówno z usług połączeń głosowych, szerokopasmowego dostępu do Internetu jak i telewizji interaktywnej i wypożyczalni filmów (tzw. video on demand – video na żadanie)

Szerokopasmowy dostęp do Internetu w oparciu o technologię DSL jest oferowany przez Dialog od listopada ubiegłego roku. Technologia ta daje ogromne możliwości w zakresie tworzenia nowych usług, jednak większość dostawców w Polsce w dalszym ciągu oferuje swoim klientom jedynie podstawowy dostęp do sieci o różnych przepływnościach

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet