Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog: usługi hostingowe dla biznesu

Dialog: usługi hostingowe dla biznesu

sirmark 23 Sierpnia 2010 12:11

0 0

Dialog wprowadza do oferty dla klientów biznesowych usługi hostingowe.

Hosting to zdalne udostępnienie przez operatora części powierzchni dyskowej pod usługi niezbędne w każdym nowoczesnym biznesie, takie jak: poczta elektroniczna, FTP czy strony internetowe. Oferta skierowana jest do klientów, którzy mają duże wymagania z zakresu stabilności działania, dostępności i bezpieczeństwa danych przechowywanych na dysku, ale nie mają możliwości technicznych pozwalających na uruchomienie usługi na własnej platformie. Nowa usługa DIALOGu dostępna jest w dwóch wersjach: podstawowej i rozszerzonej.
W wersji podstawowej klient może wybrać jeden z czterech wariantów usługi hostingowej w zależności od powierzchni dyskowej (2,5,10,20 GB). Ponadto ma zagwarantowany całodobowy system backupu pozwalający na odzyskanie kopii danych do 7 dni wstecz. Abonent może czuć się bezpiecznie dzięki zapewnionej ochronie antywirusowej i antyspamowej. Dodatkowa zaleta to limit transferu danych nałożony tylko na połączenia wychodzące. Połączenia przychodzące nie mają żadnych ograniczeń. Każdy użytkownik korzystający z usługi ma również zapewnione wsparcie techniczne. Komfort wyboru podnosi możliwość bezpłatnego przetestowania usługi przez 14 dni.
Rozszerzona wersja usługi - to podstawowa funkcjonalność wzbogacona o funkcjonalność dodatkową na podstawie indywidualnych ustaleń z klientem. Abonent może wybierać spośród takich funkcjonalności, jak: pozycjonowanie stron, dzierżawa serwera, na którym będą utrzymywane wyłącznie usługi danego klienta czy rejestracja domeny.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~Maq  2010-08-23 13:06:27  host: sauron.oborniki.net

  Dziwne posunięcie Dialogu, tym bardziej że z podobnych usług dosłownie kilka dni temu wycofała się Netia.

 • 0

  2. ~n  2010-08-23 18:42:41  host: public-gprs74741.centertel.pl

  Brak tylko info co ten hosting obsługuje. Jak jest z obsługą skryptów PHP, jakie biblioteki itp. Brak też info o MySQL. TO jest dla klientów mających duże wymagania?

 • 0

  3. ~  2010-08-23 22:50:08  host: 77-254-184-70.adsl.inetia.pl

  No właśnie, co tu jest konkretnie oferowane. Być może bardziej będzie się opłacało wziąć ten gigabitowy internet od dialogu i do niego podłączyć własnego kompa z usługami jakie się chce.

 • 0

  4. ~n  2010-08-24 01:02:48  host: public-gprs74741.centertel.pl

  Ten gigabitowy internet będzie pewnie tylko w ramach mieszkańców danego osiedla. Za nim już wąskie gardła.

 • 0

  5. ~ja wiem  2010-08-24 10:41:05  host: chaos.tpnet.pl

  NAJLEPSZY HOSTING MA TP SA

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet