Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog stawia na DSL

Dialog stawia na DSL

WitekT 2 Października 2006 10:25

0 0

Dynamiczny wzrost liczby abonentów DSL - do 150 tys. w 2007 roku - zakłada strategia Telefonii Dialog, którą dziś spółka zaprezentuje mediom.

Dialog ma 450 tys. abonentów telefonii stacjonarnej, z których 63 tys. korzysta już z szybkiego dostępu do Internetu. Dialog jest też drugim co do wielkości po Telekomunikacji Polskiej, która w końcu czerwca miała 1,4 mln łącz szerokopasmowych i ponad 10,6 mln abonentów, dostawcą szybkiego Internetu w technologii DSL. Trzecim graczem jest Netia.




Przypomnijmy, że kilka dni temu KGHM zadecydował, że jednak nie sprzeda udziałów w Telefonii Dialog i zatrzyma trwający od ponad roku proces. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2006-10-02 10:41:35

    a swistak siedzi i zawija je w te sreberka.. kilka dni temu znajomy poszedl wypowiedziec neta w dialogu (1 Mb, bez limitow, 101 zl) i Pani powiedziala mu takie cos: gdyby Pan nic nie robil, to po zakonczeniu umowy placilby Pan 180 zl (149+vat).. ale w ramach umowy lojalnosciowej proponujemy Panu podpisanie nowej umowy i oplate w wysokosci.. 120 zl! normalnie kosmiczne jaja! :-/ znajomy powiedzial, ze Pani jest bardzo mila i podziekowal za wspolprace :-P od listopada przechodzi na multimedie (2 Mb, 35 gb limitu, 2 lata, 80/130 zl).. :-) aha - umowa z dialogiem konczy mi sie z koncem lutego i tez im podziekuje.. bo ten ichni internet chodzi jakby chcial a nie mogl :-/ tylko ftp wyciaga max.. na stronach potrafi myslec jakby to bylo 64 kbps a nie 1 Mb! :[

  • 0

    2.  2006-10-02 10:44:16

    juz widze jak podlaczaja jeszcze 100k nowych klientow! po pierwsze z takimi cenami jak obecnie to moga sie cmoknac w pompke.. po drugie jak nie rozbuduja sieci, to bedzie to chodzic jak na modemie.. ale co ja tam sie moge znac :-/

  • 0

    3. ~PLANET  2006-10-02 11:24:28  host: 217.116.110.183

    skadinad, prawda li to czy nie ze cos sie rusza z: 1) limitami w neostradzie i 2) cenami w niej ? chodza takie pogloski, ale nikt nic nie wie na pewno, mimo ze niektorzy nawet wracaja ze szkolen TP i cos tam maja wiedziec... ;) mialo sie podobno ruszyc od 01.10 ale jak na razie widze, ze to z gatunku 'ja nie wierze w gladkie jeze' ;)

  • 0

    4. ~RobertD  2006-10-02 11:48:18  host: 213-238-123-90.adsl.inetia.pl

    I świetnie niech się rozwijają, a i założenia mają słuszne :) Jeśli będą chcieli nowych klientów to na pewno ceny się ruszą na korzyść klientów. Jak widać jestem w Nenii i poza ceną niema co narzekać, ale ci z kolei ani myślą o nowych klientach :P

  • 0

    5. ~ksd  2006-10-02 12:33:29  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Q: to, co usłyszał Twój znajomy, nie powinno być dla niego żadnym zaskoczeniem. Też mam dsl w Dialogu i w umowie jest klauzula, przewidująca takie postępowanie operatora. Trzeba czytać umowy!

  • 0

    6.  2006-10-02 13:09:48

    ja już jestem w necie poistDialogowcem ze wzgledu na ceny:/ nie zaproponowali mi nic jak złozylem wymówienie to poszedłem do generacji - i nie żałuję:)

  • 0

    7.  2006-10-02 13:10:32

    postDialogowcem miało być - błąd w druku:)

  • 0

    8. ~ttt  2006-10-02 13:47:07  host: aaok198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLANET - tak, rusza sie z limitami - to nie pogloski. Z poczatkiem tego miesiaca TP-SA wszystkim wyzerowala licznik sciagnietych danych.

  • 0

    9. ~PLANET  2006-10-02 15:35:22  host: 217.116.110.182

    ttt - prosze, oszczedz mi tak ciezkiej ironii :D Chodzilo mi naturalnie o podwyzszenie (mniej-wiecej dwukrotne ?) badz zniesienie (patrz Chello w dwoch najwyzszych opcjach, nie zeby TP musiala sie sugerowac czymkolwiek...) miesiecznych limitow przesylu danych w neo. A reset co miesiac to w sposob oczywisty cecha tego limitu przeciez :>

  • 0

    10.  2006-10-02 17:07:32

    #6 i #7. Wyrazy współczucia, trafiłeś na najgorszy syf :( Też jestem w generacja.pl i nie było chyba miesiąca, żeby nie było przynajmniej 3 awarii. Dopiero dziś jestem w necie, bo od piątku mieli awarię w mojej klatce. Poczytaj sobie www.generacja.be

  • 0

    11.  2006-10-02 17:12:03

    Witku. Czy jest możliwość, żebyś przestrzegł innych (napisał newsa, artykuł) przed tą delikatnie mówiąc niesolidną i nieprofesjonalną wrocławską firmą. Też zapraszam na www.generacja.be. Ktoś powinien się tym zająć. Służę pomocą.

  • 0

    12.  2006-10-03 00:39:44

    #Q - to jakies 'slabe' te strony. Ja od 2lat? korzystam z dsl-1 w dialogu i zawsze all smiga bez problemow, bez zadnyc przyciec i zawsze jest to pelne wykorzystanie lacza.o bezawaryjnosci nie bede wspominal - byla jedna awaria usunieta w ciagu 3h w weekend takze raczej nie ma co narzekac.

  • 0

    13.  2006-10-03 06:00:27

    *** Nitro_X - z ta bezawaryjnoscia to tez roznie bywa.. czesto net potrafi mi zniknac, mimo iz sygnal jest na linii :-/ co do stron.. mialem rok temu porownanie u kolegi z neo640, wiec wiem co mowie :-) tam stronki po prostu smigaly - wciskales enter i strona sie pojawiala _od razu_ (bez zadnego proxy!), a tutaj - zanim sie wczyta to 3-4 sekundy trzeba czekac :-/ *** olek_skype - jak widzisz po komentarzu *** marneta - cos jest na rzeczy z ta generacja, niestety :-/

Dodaj swoją opinię