Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog prognozuje znaczny wzrost dochodów

Dialog prognozuje znaczny wzrost dochodów

WitekT 1 Kwietnia 2005 11:21

0 0
Telefonia Dialog, spółka telekomunikacyjna kontrolowana przez KGHM, spodziewa się wzrostu przychodów o 18% z 453,3 mln zł w ubiegłym roku.

Bieżący rok powinien zamknąć się zyskiem netto. W II drugim kwartale Dialog zamierza zaoferować swoim klientom nowe usługi wspólnie z należącym do Polskich Sieci Elektroenergetycznych Exatelem, dzięki czemu ma zwiększyć przychody o 10% i znacząco obniżyć koszty.

Dialog pracuje z Exatelem nad stworzeniem konsorcjum, które mogłoby brać udział w przetargu na wolne częstotliwości UMTS i GSM. Do konsorcjum firmy chcą pozyskać inwestora finansowego.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-158-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet