Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dialog prognozuje znaczny wzrost dochodów

Dialog prognozuje znaczny wzrost dochodów

WitekT 1 Kwietnia 2005 11:21

0 0
Telefonia Dialog, spółka telekomunikacyjna kontrolowana przez KGHM, spodziewa się wzrostu przychodów o 18% z 453,3 mln zł w ubiegłym roku.Bieżący rok powinien zamknąć się zyskiem netto. W II drugim kwartale Dialog zamierza zaoferować swoim klientom nowe usługi wspólnie z należącym do Polskich Sieci Elektroenergetycznych Exatelem, dzięki czemu ma zwiększyć przychody o 10% i znacząco obniżyć koszty.

Dialog pracuje z Exatelem nad stworzeniem konsorcjum, które mogłoby brać udział w przetargu na wolne częstotliwości UMTS i GSM. Do konsorcjum firmy chcą pozyskać inwestora finansowego.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-190-127.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet